Vasariški želė tortai ir desertai - 36 gaivūs receptai!

AUTORIUS:
LaMaistas.lt, 2020-06-16
Želė tortai desertai
@ Shutterstock

Vasara - puikus metas pasimėgauti gaiviais želė skanėstais! Tortai, pyragai, pyragaičiai ir įvairiausi desertai - tiek įvairiausių gardumynų galima paruošti iš želė! Išbandėme ir atrinkome net 36 gardžiausių želė skanėstų receptus, kuriuos rekomenduojame išbandyti ir Jums.

 

Atrinkome net 36 puikius LaMaistas.lt ir projekto SkoniuBlogas.LaMaistas.lt dalyvių receptus, iš kurių išsirinks kiekvienas smaližius!

 

Labai skanus, vasariškas torto receptas. Kremiškas maskarponės sūrio sluoksnis ir gaivi želė bei uogos tobulai dera tarpusavyje! Tortas labai šventiškai atrodo ir ypatingo skanumo, tad tiks ir vasariškai progai paminėti.

Receptą rasite čia.

Skanutėlis ir nesudėtingai pagaminamas varškės sūris - pyragas, puikiai tinkantis vasariškiems pusryčiams ar gaiviam desertui! Paragavę šio skanėsto, pirktinio tikriausiai nebenorėsite. Gardžių eksperimentų!

Receptą rasite čia.

Pyragas nėra pernelyg saldus ir puikiai atgaivina! Pagaminti nesudėtinga, o skoniai vilioja paragauti. Braškes galite keisti kitokiomis mėgstamomis uogomis, o želė skonį rinktis atitinkamai.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Liucija

Gaivus, nesudėtingai paruošiamas, vasariškai lengvas ir labai skanus desertas su pienu, grietinėle ir vaisiais. Jis skanus ir be persikų arba juos galima pakeisti kitokiais vaisiais ar uogomis!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Lengvas ir gaivus, pasakiškai skanus kefyro želė desertas smaližiams! Ruošti tinka su braškėmis, avietėmis ar mėlynėmis, šviežių ar konservuotų vaisių gabaliukais, pvz., persikais, slyvomis ar kitomis. Kiekvienas kąsnelis su malonumu sutirpsta burnoje.

Receptą rasite čia.

Skanutėlis tortas su želė gabaliukais. Kuo įvairesnių spalvų želė pasirinksite, tuo dailesnis ir puošnesnis Jūsų tortas bus. Gaivu, labai dailu ir skanu!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai skanus, labai gaivus ir vasariškas tortas be orkaitės! Jį paruošti šiek tiek užtruks (kol sustings sluoksniai), bet skonis tikrai to vertas! Beje, ruošti galima ne tik su vyšniomis, bet ir kitokiomis mėgstamomis uogomis ar vaisių gabaliukais.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Sodrus, labai skanus klasikinis itališkas desertas su grietinėle ir pienu! Desertą galima ruošti į stiklinaites ar didesnį indą ir kabinti tiesiog šaukštu. Ruošti tinka ne tik su braškėmis, bet ir kitomis mėgstamomis uogomis ar vaisių gabaliukais, tiks net konservuoti.

Receptą rasite čia.

Tortas, kai tingisi ar nėra laiko kepti biskvitą, o norisi kažko saldaus ir gaivaus. Tortą galima ruošti su pirktiniais plikytais sausainiais arba jų išsikepti namuose.

Receptą rasite čia.

Greitas ir labai skanus pyragas, kuriam reikės vos kelių ingredientų. Pyragas puikus ir tuo, kad jam nebūtinos šviežios uogos, o uogienę galite rinktis ir bet kokią savo mėgstamą. 

Receptą rasite čia.

Itališkas desertas panakota su apelsinine žele. Receptas labai lengvas, skonis puikus. Pats desertas tirpsta burnoje ir su kiekvienu šaukštelio pakabinimu priverčia užsimerkti.

Receptą rasite čia.

Kremiškas želė gražuolis - užburia tiek skoniu, tiek dailiu vaizdu! Ruošti galima ir su kitomis mėgstamomis uogomis, net tik mėlynėmis, pvz., braškėmis, avietėmis, vyšniomis, šilauogėmis ar kitomis. Papuošti tinka šviežiomis uogomis.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Dovilė, BeDietu.lt

Greita ir taupi idėja gaiviam desertui! Receptas visai paprastas, ingredientų nedaug, o skonis papirks visus želė grebėjus ir smaližius! Puošti galima riešutų, pvz., kokosų, drožlėmis ar tiesiog cukraus pudra.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Labai gaivus, labai dailus ir spalvingas varškės ir želė tortas! Puošti tinka ne tik braškės, bet ir kitokios uogos, pvz., vynuogės ar kitos mėgstamos. Šiek tiek užtruks, kol sustings visi torto sluoksniai, bet rezultatas to tikrai vertas!

Receptą rasite čia.

Tortas dailus, kaip iš pasakos! Bet neišsigąskite, jį pagaminti kur kas paprasčiau, nei gali atrodyti! Šokoladinis torto pagrindas ir šokoladinis glajus tobulai įrėmina vasaros uogų gaivą!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Labai paprastai paruošiamas ir labai skanus varškės desertas! Kiekvienas kąsnelis tirpsta burnoje. Galima ruošti į vieną didelę formą ir pjaustyti gabalėliais ar į atskiras formeles. Jei neturite tinkamos didesnės formos, puikiai tiks pilstyti į silikonines keksiukų formeles - taip ir patiekti pavyks dailiau. Beje, papildomai galima dėti smulkintų šviežių braškių, šilauogių ar nuvarvintų vyšnių iš sirupo!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Skanus, puošnus ir labai lengvai gaminamas želė tortukas. Sluoksnius galite ruošti ir kitokių spalvų ir skonių želė sluoksnius, kokius tik mėgstate.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Ritos receptai

Labai paprastai paruošiamas, labai skanus ir labai puošniai atrodantis skanėstas! Ruošti jį galite su mėgstamiausiomis šviežiomis ar šaldytomis uogomis. Kiekvienas kąsnelis tiesiog ištirpsta burnoje, jame tobula dera uogų gaiva ir saldus varškės bei balto šokolado saldumas.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Gaivus, nesudėtingai paruošiamas ir labai skanus desertas su braškėmis! Galima jį ruošti ir su kitomis uogomis, bet vasarą mums jis labai skanus būtent toks! Jogurtą galima rinktis geriamą vanilinį (jau saldintą), puikiai tiks ir natūralus (tuomet papildomai pagal skonį pasaldinkite) ar miško uogų, ar kitokio mėgiamo skonio.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Vienas iš tų tortų, kuriuos atradus norisi gaminti kiekvienai šventei ir net paprasčiausiam savaitgaliniam kavos puodeliui! Torto skonyje persipina kokosų švelnumas, ananasų rūgštelė ir kreminis grietinėlės saldumas... Smaližių svajonės išspildymas!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Tortas kaip tik tokiems šiltiems orams! Spalvingas, gaivus, labai skanus, o reikės vos penkių ingredientų. Ruošiamas su braškėmis ir šilauogėmis, bet puikiai tiks ir kitokios mėgstamos uogos.

Receptą rasite čia.

Šis desertas lengvas, burnoje tirpstantis, glotnus. Ko gero visi jau išbandėte klasikinį Panakotos receptą, tad šį kartą Odeta dalinasi mėtiniu desertu.

Receptą rasite čia.

Vos keli ingredientai ir nereikia kaisti orkaitės! Švelnus jogurto tortas su kondensuotu pienu pakerės kiekvieną ragautoją. Puošiame uogomis ar šokolado drožlėmis, bet labai skanus ir be papuošimų.

Receptą rasite čia.

Paruošimo visai nedaug ir visai nesudėtinga! Bet daug fantazijos ir improvizacijos ir desertas pavyksta puošniai ir labai skaniai! Galima ruošti ir su kitokiais skoniais bei kitokių formų.

Receptą rasite čia.

Labai skanus, gaivus tortukas, kurį ruošiant galima improvizuoti: vietoje mėlynių uogiene puikiai tiks ir bet kokia kita mėgstama, vietoje šokoladinių sausainių pagrindui tiks ir paprasti.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai gaivus varškės desertas - tortas. Ruoškite su mėgstamomis uogomis ar vaisiais, puikiai tinka ir konservuoti persikai, ir šaldytos braškės (prieš naudojant, jas atitirpinkite ir nuvarvinkite). Šiam desertui galite paruošti ir sausainių - sviesto pagrindą.

Receptą rasite čia.

Desertas, kur užtenka žinoti, kiek reikia įdėti želatinos, kad gerai sustingtų. O tada jau galima derinti: kiek sluoksnių bus, kokio storio, kokio skonio ir saldumo... Fantazijai vietos tikrai yra.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Rūta

Ne tik gaivus, bet ir kremiškas, labai švelnios tekstūros varškės ir kondensuoto pieno desertas. Pagardintas ananasais, bet tik ir kitokie vaisiai ar mėgstamos uogos.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Audronė

Labai skanus ir gaivus tortas su puikiu bananiniu biskvito pagrindu - visi skoniai jame labai dera. Darbo tikrai nedaug, o ir produktai paprasti. Ruošti galima ne tik su avietėmis, bet ir braškėmis, šilauogėmis, vyšnios - pasirinkimų daugybė!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Skanus ir gaivus tortas, tirpstantis burnoje su kiekvienu kąsneliu! Recepte naudojama uogienė, bet ją galite drąsiai keisti ir trintomis uogomis, o cukraus kiekį koreguokite vis paragaudami, taip tortą paruošite tobulo saldumo, būtent tokio, kokį mėgstate. Pagrindui galima naudoti naminį ar pirktinį biskvitą, arba sutrupinti 200 gr paprastų arbatinių sausainių ir juos sumaišyti su 90 gr tirpinto sviesto ir šia mase, paspaudžiant šaukštu, iškloti torto formos dugną bei padėti į šaldytuvą stingti, kol ruošite kremą.

Receptą rasite čia.

Skanus, gaivus ir vasariškas tortas. Sustingusį jį galima puošti kakava, tarkuotu šokoladu ar skanauti visai be papuošimų. Želė rinkitės įvairių spakvų, taip tortas pavyks dailesnis.

Receptą rasite čia.

Visai nesudėtingai paruošiamas ir labai dailus desertas, kuris sužavės ragaujančius! Cukraus kiekį galima koreguoti pagal savo skonį, o želė tiks pačių įvairiausių skonių, puošniausiai atrodys, jei želė rinksitės skirtingų spalvų.

Receptą rasite čia.

Paprasčiausiai puikus varškės tortas, kurį smagu ruošti ir dar smagiau ragauti! Želė rinkitės mėgstamo skonio, jei norite, galite puošti vaisiais, uogomis ar plakta grietinėle.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Gaivus ir labai skanus jogurtinis tortas vasariškoms vaišėms! Galima ruošti su vyšniomis, bet labai skanu ir su avietėmis, mėlynėms, ar kokių tik uogų turite!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai gaivus ir vasariškas tortas su puikiu šokoladiniu pagrindu. Tortui tinka ne tik švieži serbentai, bet ir šaldyti ar net uogienė. Jei naudosite uogienę, papildomai nebedėkite cukraus. Beje, ruošti galima ir kitokių skonių - su avietėmis, vyšniomis ar kitomis mėgstamomis uogomis.

Receptą rasite čia.

Dar vienas puikus tortas, kuriam nereikia kaisti orkaitės. Tortas su labai daug uogų ir vaisių, juos galite rinktis ne tik siūlomus recepte, bet ir kitokius mėgstamus. Tortą laikykite šaldytuve, kad pernelyg nesuminkštėtų.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Viktorija

Labai skanus ir gaivus desertinis tortas! Jį gaminti galite su sausainių pagrindu ar greitai iškeptu ar pirktiniu biskvitu. Konservuotus persikus galite keisti ir kitais konservuotais ar šviežiais vaisiais ar uogomis. Skanaus!

Receptą rasite čia.

Gaivus, lengvas ir labai skanus desertais, kuriems ypatingo vasariško skonio priduoda mangai! Mangus galima pakeisti konservuotais persikais ar net mėgstamomis uogomis.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Neringos blogas

Tortas labai vasariškas, labai skanus ir tikrai labai gaivus! Tortas itin lengvos konsistencijos, todėl kiekvienas kąsnelis tirpsta burnoje, braškių varškės kremo, mango želė ir šokoladinio biskvitos derinys tiesiog užburia nuostabiu skoniu!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Kiek standesnės, kietesnės želė desertas, kuris ypatingai patinka mažiems smaližiams, nes patogu paimti ranka ir ragauti be jokių įrankių! Jeigu nemėgstate labai saldžiai, cukraus kiekį galima mažinti ar jį tiesiog pakeisti medumi. 

Receptą rasite čia.

Dar vienas puikus Panna Cotta deserto variantas, sluoksniuojant su gaiviu citrininiu sluoksniu. Kiekvienas šaukštelis šio skanėsto puikiai atgaivina!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Saulėta virtuvė

Dar vienas gražuolis desertas - tortas, kuris ne tik ypatingai gaivaus skonio, bet ir labai puošnus. Jeigu norite ryškiau, galite rinktis skirtingų spalvų želė. Kiekvienas šio skanėsto gabalėlis su pasimėgavimu ištirpsta burnoje.

Receptą rasite čia.

Dar vienas gražuolis desertas su želė gabaliukais! Lengvas skanumynas smaližiams. Patiekiant ant viršaus galima dėti plaktos grietinėlės ar smulkintų vaisių gabaliukų, šviežių uogų saujelę.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Kūmutės Virtuvė

LaMaistas.lt
Rašyti komentarą
Komentarai
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital