Konkursas "Rudens spalvos lėkštėje"
Konkursas "Rudens spalvos lėkštėje"

Konkursą vyksta iki: 2022 11 28

Atsiųsta receptų: 38

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Rudeniui įsisukus su nuostabiomis gėrybėmis ir puikiais, sušildančiais, o gal dar ir vasariškais pasispardymais gausiais patiekalais skelbiame naują konkursą. Įvairios sriubos, salotos ar mišrainės, torškinukai, kotletukai, pyragai, bandelės, sausainiai ir dar daugiau - dalinkitės patiekalais, kuriais mėgaujatės ir džiuginate artimuosius rudens metu. Gaminkite, fotografuokite, siųskite receptus mums, o mes savo ruožtu apdovanosime pačius sezonškiausius, originaliausius, gražiausius ir pačius pačiausius!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autorių apdovanosime gruzdintuve! Nuostabūs patiekalai iškeps traškūs išorėje, bet sultingi ir minkštučiai viduje. Puikiai tinka kepti daržoves, bulvytes, vištienos kulšeles, sparnelius, keksiukus ar ką tik sugalvosite - tiks kepti viską. Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas uzbekišku kazanu su dangčiu Ketaus parduotuvės, kurioje gausu kokybiškų ir daug atsiliepimų gavusių ketaus indų, keptuvių ir kazanų - viską galima įsigyti vienoje vietoje. Kazane pagamintas maistas nepraras savo sultingumo, patiekalai išliks minkšti ir aromatingi, o kazano forma tolygiai paskirstys šilumą. Šį kazaną galima naudoti orkaitėje, Kamado tipo grilyje ar ant laužo. O net šeši trečiosios vietos laimėtojai gaus baltųjų trumų padažo, aliejaus su trumais ir akacijų medaus su trumais degustacinį rinkinį! Baltųjų trumų ir grybų padažas labai tiks užkandžiams pagrindiniams ar makaronų patiekalams gardinti. Aliejus su trumais puikiai pagardins šaltus ir karštus patiekalus, pašlakstyti salotas, o puikusis akacijų medus su trumais idealiai tinka su varškės ar kitais mėgstamais sūriais.

Gruzdintuvė Philips HD9252/70. Nuostabūs patiekalai iškeps traškūs išorėje, bet sultingi ir minkštučiai viduje. Puikiai tinka kepti daržoves, bulvytes, vištienos kulšeles, sparnelius, keksiukus ar ką tik sugalvosite - tiks kepti viską.

Uzbekiškas kazanas su dangčiu Ketaus parduotuvės, kurioje gausu kokybiškų ir daug atsiliepimų gavusių ketaus indų, keptuvių ir kazanų - viską galima įsigyti vienoje vietoje. Kazane pagamintas maistas nepraras savo sultingumo, patiekalai išliks minkšti ir aromatingi, o kazano forma tolygiai paskirstys šilumą. Šį kazaną galima naudoti orkaitėje, Kamado tipo grilyje ar ant laužo.

Baltųjų trumų padažo, aliejaus su trumais ir akacijų medaus su trumais degustacinis rinkinys. Baltųjų trumų ir grybų padažas labai tiks užkandžiams pagrindiniams ar makaronų patiekalams gardinti. Aliejus su trumais puikiai pagardins šaltus ir karštus patiekalus, pašlakstyti salotas, o puikusis akacijų medus su trumais idealiai tinka su varškės ar kitais mėgstamais sūriais.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. rugpjūčio 30 d. iki 2022 m. lapkričio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui autorių apdovanosime gruzdintuve Philips HD9252/70! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas kazanu su dangčiu. Trečiosios vietos laimėtojai gaus baltųjų trumų padažo, aliejaus su trumais ir akacijų medaus su trumais degustacinį rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Laimėtojai bus paskelbti pasibaigus konkursui.

Atsiųsta receptų: (38)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
sriubos
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital