Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Gaminame drauge su LIDL"
Konkursas "Gaminame drauge su LIDL"

Konkursas vyko iki: 2019 04 29

Atsiųsta receptų: 52

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Nenumaldomai artėja pavasaris, o su juo ateina ir įkvėpimas - kviečiame šiek tiek pažaisti virtuvėse, improvizuoti, bandyti ir dalintis rezultatais! Kartais net ir tradiciniame recepte pakanka kažką pridėti, kažką atimti ir turėsime naują, puikų patiekalą!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Gaminame drauge su LIDL" ir/arba "Gaminu išradingai". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! 10 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorių padovanosime nuostabų prizą -  po 1 vnt. 20 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti Lidl Lietuvoje!

20 eurų vertės dovanų kortelė, apsipirkti Lidl Lietuvoje (10 vnt.) Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. balandžio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. 10 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorių padovanosime nuostabų prizą -  po 1 vnt. 20 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti Lidl Lietuvoje! Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Gaminame drauge su LIDL" ir/arba "Gaminu išradingai". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Dėkojame visiems dalyviams, siuntusiems puikius receptus!

 

20 eurų vertės Lidl dovanų kortelę laimi:

 

  1. Ingrida - Tortas "Žalioji mėlynė" su maskarponės kremu. Pavasariškas ir nuostabiai dailus tortas smaližiams! Neišsigąskite, pamatę prie ingredientų špinatus, jų skonio visai nesijaučia, o tešlai jie suteikia nuostabią spalvą!
  2. Sandra - Upėtakio pyragas su brokoliais, sūriu ir daržovėmis. Sotus, minkštas ir putlus pyragas puikiai tinka ne tik smaližiams. Šis pyragas - su žuvimi, sūriu ir daržovėmis.
  3. Rita - Žaismingos dešrelių "Musmirės" bulvių košės patale. Genialumas slypi paprastume! Visai įprasti ingredientai patiekti nuotaikingai ir labai skaniai!
  4. Anželika - Nekeptas kavos skonio varškės tortas. Nuostabiai kvapnus, kremiškas ir labai labai skanus pyragas smaližiams. Net nereikės kaisti orkaitės!
  5. Odeta - Vištienos kotletai su vynuogių padažu. Originalus, kūrybingas receptas, kaip kotletus paruošti įdomiau - su nuostabiu vynuogių padažu.
  6. Aliona - Nekeptas tortas "Vaisių gaiva". Dar vienas pavasariškai gaivus tortas be kepimo. Paruošti jį itin paprasta!
  7. Regina - Natūraliai dažyti margučiai be lukšto. Originalus receptas, kaip margučius paruošti kitaip - be lukšto!
  8. Audronė - Rūkytos vištienos salotos su riešutais. Gardžios, greitai paruošiamos, truputį pikantiškos, ir šventiniam vaišių stalui puikiai tinkančios salotos.
  9. Justyna - Foršmakas arba silkė žydiškai. Silkė - tikriausiai viena mėgstamiausių žuvų lietuvių virtuvėse. Pagal žydišką receptą, lietuviškam skoniui!
  10. Kristina - Greiti citrininiai keksiukai. Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs keksiukai, kurie praskaidrins net ir darganotą pavasario popietę!
Konkursui atsiųsti receptai (52)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital