Konkursas "Gaminu išradingai"
Konkursas "Gaminu išradingai"

Konkursas vyksta iki: 2019 04 29

Atsiųsta receptų: 121

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Nenumaldomai artėja pavasaris, o su juo ateina ir įkvėpimas - kviečiame šiek tiek pažaisti virtuvėse, improvizuoti, bandyti ir dalintis rezultatais! Kartais net ir tradiciniame recepte pakanka kažką pridėti, kažką atimti ir turėsime naują, puikų patiekalą!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Daugiafunkcinį puodą PHILIPS HD4731/70! Su „Philips“ naujuoju „Multicooker“ ir išmaniąja temperatūros valdymo funkcija bei 19+ iš anksto nustatytų gaminimo programų lengvai ruoškite mėgstamus patiekalus be priežiūros. Keramine danga padengtas puodas su išorinėmis rankenomis ir nuimamu vidiniu dangčiu, kad būtų dar patogiau.

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime nuostabia Pjaustykle SEVERIN Mr. Twister KM 3923! Patvarus pjaustyklės indas su rankenėle ir užpildymo lygio matuokle; 5 skirtingi pjaustymo būdai, kuriais galėsite sukurti 9 skirtingų dydžių ir formų cukinijų ir daržovių spagečius, makaronus, spirles, juosteles.

 

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime net 800 gr Datulės LT rinkiniu! 4 rūšių,  žalios kokybės (RAW), 100% natūralios, sąžiningos prekybos, be GMO, be jokių priedų ir konservantų, nemirkytos cukraus sirupe, neapdorotos chemiškai, nefumiguotos, neapdorotos termiškai, dirbtinai nebrandintos ir nedžiovintos, su kauliukais, tinka žaliavalgiams.

Daugiafunkcinis puodas PHILIPS HD4731/70. Su „Philips“ naujuoju „Multicooker“ ir išmaniąja temperatūros valdymo funkcija bei 19+ iš anksto nustatytų gaminimo programų lengvai ruoškite mėgstamus patiekalus be priežiūros. Keramine danga padengtas puodas su išorinėmis rankenomis ir nuimamu vidiniu dangčiu, kad būtų dar patogiau.

 

 

Pjaustyklė SEVERIN Mr. Twister KM 3923. Patvarus pjaustyklės indas su rankenėle ir užpildymo lygio matuokle; 5 skirtingi pjaustymo būdai, kuriais galėsite sukurti 9 skirtingų dydžių ir formų cukinijų ir daržovių spagečius, makaronus, spirles, juosteles.

 

 

800 gr Datulės LT rinkinys. 4 rūšių,  žalios kokybės (RAW), 100% natūralios, sąžiningos prekybos, be GMO, be jokių priedų ir konservantų, nemirkytos cukraus sirupe, neapdorotos chemiškai, nefumiguotos, neapdorotos termiškai, dirbtinai nebrandintos ir nedžiovintos, su kauliukais, tinka žaliavalgiams.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. vasario 5 d. iki 2019 m. balandžio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Daugiafunkcinį puodą PHILIPS HD4731/70! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime Pjaustykle SEVERIN Mr. Twister KM 3923! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime net 800 gr Datulės LT rinkiniu!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (121)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis