Džiuginantys skoniai
Džiuginantys skoniai

Konkursą vyksta iki: 2023 04 12

Atsiųsta receptų: 122

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Gražioji žiema jau keliauja link pabaigos, tuoj pasitiksime džiuginantį pavasarį. O virtuvėje ir toliau šoks įvairių patiekalų aromatai, džiuginantys kiekvieną šeimos narį. Jaukios akimirkos niekur nedings - jaukūs savaitgalio pusryčiai, sotūs pietūs, greiti užkandžiai ar gardžios vakarienės. Ir žinoma, kaip be saldžių gardumynų. Kviečiame dalintis tais patiekalais, kurie džiugina skoniu, aromatu, vaizdu ar tiesiog nostalgiškai priverčia nusišypsoti. O mes būtinai apdovanosime pačius gražiausius ir pačius pačiausius!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Džiuginantys skoniai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto pačio pačiausio recepto autorių apdovanosime virtuviniu kombainu Bosch MUM 58720. Šio nuostabaus kombaino maišymo dubuo idealiai pritaikytas visų tipų tešlai optimaliai maišyti, tad drąsiai galėsite ruošti pyragus, mielinę tešlą, o rankų judesius atkartojantis minkymas padės išgauti tobulą tešlos konsistenciją. Taip pat pridedama daugiafunkcinė pjaustyklė su 3 diskais, tad galėsite pjaustyti, tarkuoti. O papildomas apsauginis dangtelis apsaugos nuo taškymosi. Antros vietos laimėtojas mėgausis Bosch MS6CB61V1 Rankiniu trintuvu ErgoMixx 1000 W. Tai tikras pagalbininkas virtuvėje, o ir labai kompaktiškas - šiuo galingu trintuvu galėsite ne tik trinti, bet ir vakuumuoti maistą. Trinimui jis turi net 12 greičio nuostatų ir turbo funkciją, laikyti ir naudotis patogu. Net penki trečios vietos laimėtojau gardžiuosis 3 rūšių pagardų (čatnių) ir 2 skirtingų prieskonių rinkiniu. Pagardai labai skanūs vieni ar tiekti prie vištienos, paukštienos ar kitų mėgstamų patiekalų, tepti ant duonos riekelės. O su prieskoniais pavyks pagardinti kiekvieną patiekalą.

Virtuvinis kombainas Bosch MUM 58720. Šio nuostabaus kombaino maišymo dubuo idealiai pritaikytas visų tipų tešlai optimaliai maišyti, tad drąsiai galėsite ruošti pyragus, mielinę tešlą, o rankų judesius atkartojantis minkymas padės išgauti tobulą tešlos konsistenciją. Taip pat pridedama daugiafunkcinė pjaustyklė su 3 diskais, tad galėsite pjaustyti, tarkuoti. O papildomas apsauginis dangtelis apsaugos nuo taškymosi.
Bosch MS6CB61V1 Rankiniu trintuvu ErgoMixx 1000 W. Tai tikras pagalbininkas virtuvėje, o ir labai kompaktiškas - šiuo galingu trintuvu galėsite ne tik trinti, bet ir vakuumuoti maistą. Trinimui jis turi net 12 greičio nuostatų ir turbo funkciją, laikyti ir naudotis patogu.3 rūšių pagardų (čatnių) ir 2 skirtingų prieskonių rinkiniu. Pagardai labai skanūs vieni ar tiekti prie vištienos, paukštienos ar kitų mėgstamų patiekalų, tepti ant duonos riekelės. O su prieskoniais pavyks pagardinti kiekvieną patiekalą.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2023 m. vasario 1 d. iki 2023 m. balandžio 12 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto šauniausio recepto autorių apdovanosime virtuviniu kombainu, antros vietos laimėtojas gaus rankinį trintuvą, o penki trečios vietos laimėtojai mėgausis čatnių ir prieskonių rinkiniu. 

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Džiuginantys skoniai". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkurso laimėtojai bus paskelbti pasibaigus jam.

Atsiųsta receptų: (122)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
velykiniai patiekalai
salotos, mišrainės
sriubos
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital