Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Šiltiems žiemos vakarams
Šiltiems žiemos vakarams

Konkursas vyko iki: 2023 01 31

Atsiųsta receptų: 97

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti šauniame receptų konkurse ir laimėti puikių prizų!

 

Atėjus žiemužei taip ir norisi jaukių patiekalų. Sriubos, troškiniai, tortai ir pyragai, o šiuo puikiu metu džiugins ir didžiosios metų šventės, tad ant stalo puikuosis nuostabūs sausainiai, užkandžiai, mišrainės ir salotos bei karštieji patiekalai. Ir dar daug daugiau. Tad kviečiame dalintis savo gamintų patiekalų receptais, kuriais mėgaujatės šiuo žiemišku laikotarpiu. O mes būtinai apdovanosime pačius sezonškiausius, originaliausius, gražiausius ir pačius pačiausius!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinktų net dviejų įdomiausių, šauniausių receptų autorius apdovanosime troškintuvu. Šį troškintuvą labai tinka naudoti ne tik orkaitėje, bet ir kepsninėje, ant indukcinės ir dujinės viryklės, tad naudojamas gali būti įvairiose situacijose ir ruošiant skirtingus patiekalus. Nuostabūs troškiniai, apkepai, sriubos ir dar daugiau puikių patiekalų gali būti gaminami šiame troškintuve. Net trys antros vietos laimėtojai galės džiaugtis kokybiškomis, labai gražiomis, pagamintomis iš natūralios medienos pjaustymo lentelėmis su stalčiuku. Stalčių galima naudoti norint nustūmti supjaustytas daržoves nuo lentelės, o prireikus net ir kepti orkaitėje iki 250 C laipsnių temperatūros. O net penki trečiosios vietos laimėtojai bus apdovanoti ypač tyro alyvuogių aliejaus su aitriosiomis paprikomis ir serviravimo lėkščių rinkiniu. Aliejus turi lengvą aštrumą, bet jis nėra užgožantis ar stiprus, taip pat aliejus pasižymi antioksidantais dėl jame esančių paprikų. O puiki serviravimo lėkštė pagaminta iš natūralių medžiagų, be jokio plastiko dalelių.

Troškintuvas. Šį troškintuvą labai tinka naudoti ne tik orkaitėje, bet ir kepsninėje, ant indukcinės ir dujinės viryklės, tad naudojamas gali būti įvairiose situacijose ir ruošiant skirtingus patiekalus. Nuostabūs troškiniai, apkepai, sriubos ir dar daugiau puikių patiekalų gali būti gaminami šiame troškintuve. 

 

Pjaustymo lentelė su stalčiuku. Tai kokybiška, labai graži, pagaminta iš natūralios medienos lentelė. Stalčių galima naudoti norint nustūmti supjaustytas daržoves nuo lentelės, o prireikus net ir kepti orkaitėje iki 250 C laipsnių temperatūros.

Ypač tyro alyvuogių aliejaus su aitriosiomis paprikomis ir serviravimo lėkščių rinkinys. Aliejus turi lengvą aštrumą, bet jis nėra užgožantis ar stiprus, taip pat aliejus pasižymi antioksidantais dėl jame esančių paprikų. O puiki serviravimo lėkštė pagaminta iš natūralių medžiagų, be jokio plastiko dalelių.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. lapkričio 30 d. iki 2022 m. sausio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktų dviejų įdomiausių, šauniausių receptų autorius apdovanosime troškintuvu! Trys antros vietos laimėtojai bus apdovanoti pjaustymo lentelėmis su stalčiuku. Penki trečiosios vietos laimėtojai gaus ypač tyro alyvuogių aliejaus ir serviravimo lėkštės rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad sulaukėme daug jaukių, šventinių ir skanių receptų, kurie sukelia ne tik apetitą, bet ir pakelia šventinę nuotaiką, jaukumą namuose! Tad skubame sveikinti laimėtojus.

 

I vietos laimėtojai:

Vaiva, atsiuntusi lašišos keptuvėje su apelsininiu padažu receptą. Labai jaukus, spalvingas ir skanus patiekalas, kuriam sunku atsispirti!

Natalija, kuri atsiuntė trijų šokoladų torto receptą. Švelnios tekstūros, puikios išvaizdos ir skonio! Šokoladui juk sunku atsispirti, tad šiam tortui pasakyti "ne" bus neįmanoma!

 

II vietos laimėtojai:

Rima, atsiuntusi sluoksniuotos tešlos vainiko su varške ir obuoliais receptą. Paprastai paruošiamas, jaukumu kvepiantis ir labai gardus! Džiaugiamės matydami tokius puošnius receptus!

Olga, kuri atsiuntė šventinį itališko pyrago su riešutais ir džiovintais vaisiais "Panforte" receptą. Šis nuostabios išvaizdos pyragas mūsų puslapyje sulaukė labai daug peržiūrų, o ir pati autorė iš visų dalyvių atsiuntė daugiausia receptų! Toks aromatingas, toks puošnus ir neabejotinai skanus pyragas, kuris tikrai nepalieka abejingų!

Oksana, atsiuntusi skruzdėlyno su maskarponės sūriu receptą. Tikra švenčių puošmena! Paruošimas neįmantrus, tačiau skoniu nustebins kiekvieną!

 

III vietos laimėtojai:

Andželika, kuri atsiuntė šventinį kiaulienos kepsnio daniškai receptą. Kaip gi šventės be kepsnių! O šis ne tik labai gražus bei aromatingas, tačiau ir be galo sultingas ir skanus.

Viktorija, atsiuntusi tobulų Kalėdinių sausainių receptą. Kokios ševntės be sausainių? O šie tikra puošmena ant šventinio stalo bei puikus gardumynas visiems smaližiams!

Nijolė, kuri atsiuntė silke įdarytų bulvių Kūčioms receptą. Šis receptas mūsų puslapyje sulaukė labai didelio populiarumo! Toks puošnus ir gardus patiekalas tikrai nepaliks abejingų!

Renata, atsiuntusi minkštų virtų bulvių ir varškės kukulių receptą. Tai jaukus, vaikystę primenantis patiekalas, kuris aromatu ir skoniu nukelia į jaukiausius ir maloniausius prisiminimus!

Ingrida, kuri atsiuntė keptos duonos mišrainės su avinžirniais ir rūkytų sūriu receptą. Puikus užkandis, kurį labai paprasta pasiruošti, o pavyksta labai skaniai ir sočiai!

 

Papildomų prizų laimėtojai:

Regina, kuri atsiuntė kakavinio varškės ir maskarponės pyrago su džiovintomis slyvomis ir šokoladiniu kremu receptą. Be galo išvaizdus ir gardus pyragas, kuris nuo stalo būna nušluojamas akimirksniu!

Raminta, kuri atsiuntė apkeptų kepsnių ant bulvių receptą. Tai patiekalas "du - viename"! Paruošite ir garnyrą, ir pagrindinį patiekalą vienu metu, o pavyksta labai skaniai ir sočiai!

Audronė, atsiuntusi balto šokolado tinginio su kučiukais receptą. Tikras gardumynas įvairaus amžiaus smaližiams! Be galo paprastai paruošiamas, tačiau ir puošnus, ir be galo skanus!

Judita, kuri atsiuntė greito sluoksniuotos tešlos obuolių pyrago receptą. Geriausia tai, jog tešlos nereikia kočioti! O iškepa ne tik gardus ir išvaizdus, bet ir labai skanus.

Mindaugas, kuris atsiuntė lašinuočio su žalumynais ir paprikomis receptą. Be galo žavus ir puošnus užkandis, kurį labai paprasta pasigaminti, o pavyksta labai skaniai!

Atsiųsta receptų: (97)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital