Šiltiems žiemos vakarams
Šiltiems žiemos vakarams

Konkursą vyksta iki: 2023 01 31

Atsiųsta receptų: 86

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti šauniame receptų konkurse ir laimėti puikių prizų!

 

Atėjus žiemužei taip ir norisi jaukių patiekalų. Sriubos, troškiniai, tortai ir pyragai, o šiuo puikiu metu džiugins ir didžiosios metų šventės, tad ant stalo puikuosis nuostabūs sausainiai, užkandžiai, mišrainės ir salotos bei karštieji patiekalai. Ir dar daug daugiau. Tad kviečiame dalintis savo gamintų patiekalų receptais, kuriais mėgaujatės šiuo žiemišku laikotarpiu. O mes būtinai apdovanosime pačius sezonškiausius, originaliausius, gražiausius ir pačius pačiausius!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinktų net dviejų įdomiausių, šauniausių receptų autorius apdovanosime troškintuvu. Šį troškintuvą labai tinka naudoti ne tik orkaitėje, bet ir kepsninėje, ant indukcinės ir dujinės viryklės, tad naudojamas gali būti įvairiose situacijose ir ruošiant skirtingus patiekalus. Nuostabūs troškiniai, apkepai, sriubos ir dar daugiau puikių patiekalų gali būti gaminami šiame troškintuve. Net trys antros vietos laimėtojai galės džiaugtis kokybiškomis, labai gražiomis, pagamintomis iš natūralios medienos pjaustymo lentelėmis su stalčiuku. Stalčių galima naudoti norint nustūmti supjaustytas daržoves nuo lentelės, o prireikus net ir kepti orkaitėje iki 250 C laipsnių temperatūros. O net penki trečiosios vietos laimėtojai bus apdovanoti ypač tyro alyvuogių aliejaus su aitriosiomis paprikomis ir serviravimo lėkščių rinkiniu. Aliejus turi lengvą aštrumą, bet jis nėra užgožantis ar stiprus, taip pat aliejus pasižymi antioksidantais dėl jame esančių paprikų. O puiki serviravimo lėkštė pagaminta iš natūralių medžiagų, be jokio plastiko dalelių.

Troškintuvas. Šį troškintuvą labai tinka naudoti ne tik orkaitėje, bet ir kepsninėje, ant indukcinės ir dujinės viryklės, tad naudojamas gali būti įvairiose situacijose ir ruošiant skirtingus patiekalus. Nuostabūs troškiniai, apkepai, sriubos ir dar daugiau puikių patiekalų gali būti gaminami šiame troškintuve. 

 

Pjaustymo lentelė su stalčiuku. Tai kokybiška, labai graži, pagaminta iš natūralios medienos lentelė. Stalčių galima naudoti norint nustūmti supjaustytas daržoves nuo lentelės, o prireikus net ir kepti orkaitėje iki 250 C laipsnių temperatūros.

Ypač tyro alyvuogių aliejaus su aitriosiomis paprikomis ir serviravimo lėkščių rinkinys. Aliejus turi lengvą aštrumą, bet jis nėra užgožantis ar stiprus, taip pat aliejus pasižymi antioksidantais dėl jame esančių paprikų. O puiki serviravimo lėkštė pagaminta iš natūralių medžiagų, be jokio plastiko dalelių.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. lapkričio 30 d. iki 2022 m. sausio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktų dviejų įdomiausių, šauniausių receptų autorius apdovanosime troškintuvu! Trys antros vietos laimėtojai bus apdovanoti pjaustymo lentelėmis su stalčiuku. Penki trečiosios vietos laimėtojai gaus ypač tyro alyvuogių aliejaus ir serviravimo lėkštės rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti pasibaigus konkursui.

Atsiųsta receptų: (86)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
sriubos
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital