Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Skaniausi žuvies patiekalai su ZIGMU"
Konkursas "Skaniausi žuvies patiekalai su ZIGMU"

Konkursas vyko iki: 2020 07 27

Atsiųsta receptų: 48

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara - ne tik šviežių vaisių, uogų ir daržovių metas! Vasarą puiki proga paįvaitinti savo mitybą žuvies patiekalais. Patiekalai su žuvimi gali būti ne tik skanūs, lengvi ir maistingi, bet ir džiugina savo įvairove - ant laužo galite išvirti kvapnią žuvienę, ant grilio iškepti kepsnelių, su sūdyta silke ar lašiša galite paruošti užtepėlę ar sumuštinukų, variacijų daugybė! Kviečiame siųsti savo patiekalų su žuvimi receptus su nuotraukomis ir laimėti šaunių prizų!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Skaniausi žuvies patiekalai su ZIGMU" arba "Vasarą pasitinkant". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Delimano Multifresh vakuuminį trintuvąŠį daugiafunkcį prietaisą galite naudoti net 6 būdais. 800 W galios variklis pasiekia iki 25 000 sūkių/min. Vakuumavimo vamzdelis sukuria optimalų 40 kPa slėgį.

 

Net 10 laimingųjų laimės po ZIGMO medinės pjaustymo lentelės ir virtuvinio rankšluosčio rinkinį! Tai nepamainomi įrankiai kiekvienam, mėgstančiam suktis virtuvėje!

 

Dar 10 nugalėtojų dovanų gaus po ZIGMO produkcijos rinkinį!  Ši dovana nudžiugins kiekvieną gardžios žuvies gerbėją ir galbūs padės atrasti naujų, dar neragautų skonių?

Delimano Multifresh vakuuminį trintuvas - šį daugiafunkcį prietaisą galite naudoti net 6 būdais. 800 W galios variklis pasiekia iki 25 000 sūkių/min. Vakuumavimo vamzdelis sukuria optimalų 40 kPa slėgį.

 

 

ZIGMO medinės pjaustymo lentelės ir virtuvinio rankšluosčio rinkinys

 

 

ZIGMO produkcijos rinkinys

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2020 m. liepos 27 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Delimano Multifresh vakuuminį trintuvą! 10 laimingųjų laimės po ZIGMO medinės pjaustymo lentelės ir virtuvinio rankšluosčio rinkinį! Dar 10 nugalėtojų dovanų gaus po ZIGMO produkcijos rinkinį

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Skelbiame „Skaniausi žuvies patiekalai su ZIGMU“ konkurso pabaigą ir norime pasveikinti laimėtojus! Visi receptai buvo šaunūs, dailūs, patiekalai skanutėliai, o prizų tiek daug, kad užteks visiems!

 

Nieko nelaukdami, skelbiame laimėtojus:

 

I vietą laimėjo Rita su gaivių silkės salotų su kiaušiniais ir daržovėmis receptu! Šis Ritos receptas susilaukė stulbinančio populiarumo, jame ji sujungėg ne tik skaniąją silkutę, bet ir pagardino ją vasariškomis gėrybėmis. Salotos pavyksta ir gaivios, ir sočios - tokios, kokių reikia vasarą.

 

ZIGMO medinės pjaustymo lentelės ir virtuvinio rankšluosčio rinkinius laimėjo:

 

 

ZIGMO produkcijos rinkinius laimėjo:

 

Su visais nugalėtojais susisieksime asmeniškai!

Konkursui atsiųsti receptai (48)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital