Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Žaismingai rudeniškai"
Konkursas "Žaismingai rudeniškai"

Konkursas vyko iki: 2019 11 25

Atsiųsta receptų: 95

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Ruduo jau čia, gardžiuojamės jo gėrybėmis, o kad praskaidrintume vis vėliau švintančius rytus ir vis anksčiau temstančius vakarus, gaminame žaismingai ir spalvingai! Kviečiame ir Jus pasitelkti rudenio gėrybes savo virtuvėse, fotografuoti savo gaminamus patiekalus ir dalyvauti konkurse! Beje, konkurse dalyvauti gali ne tik savo išvaizda, bet ir skoniu spalvingi bei žaismingi patiekalai!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Blaupunkt karšto oro gruzdintuvę! Šis puikus prietaisas padės pamėgtus patiekalus gaminti sveikiau nei tradicinėse gruzdintuvėse. Galėsite kepti bulvytes, mėsą, žuvį, daržoves ar ką tik sugalvosite! Beje, vienu metu galėsite ruošti net du patiekalus, nes prietaisas turi specialų separatorių.

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu rinkiniu - Rūkymo pistoletu ir aromatinėmis medienos drožlėmis! Šis rinkinys patiks gurmanams ir ne tik! Juo visai nesudėtinga naudotis namų virtuvėje ir beveik kiekvieną patiekalą paversti gurmanišku - žuvis, mėsa, net daržovės ar vaisiai įgaus nuostabų aromatą ir skonį! Na, o įspūdingas vaizdas nustebins kiekvieną svečią!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku Kūmutės aliejų rinkiniuPasakiško skonio šalto spaudimo sezamų, moliūgų ir graikinių riešutų aliejai bus spaudžiami iš itin kokybiškų ingredientų, tik paskelbus laimėtojus, todėl laimėtojas juos gaus šviežut - šviežutėlius! Būtent tokio aliejaus skoninės ir maistinės savybės pačios puikiausios! Šie aliejai puikiai derės šviežioms salotoms, padažams, karštiems patiekalams pagardinti!

Blaupunkt karšto oro gruzdintuvė! Šis puikus prietaisas padės pamėgtus patiekalus gaminti sveikiau nei tradicinėse gruzdintuvėse. Galėsite kepti bulvytes, mėsą, žuvį, daržoves ar ką tik sugalvosite! Beje, vienu metu galėsite ruošti net du patiekalus, nes prietaisas turi specialų separatorių.

 

 

Ypatingas rinkinys - Rūkymo pistoletas ir aromatinės medienos drožlės! Šis rinkinys patiks gurmanams ir ne tik! Juo visai nesudėtinga naudotis namų virtuvėje ir beveik kiekvieną patiekalą paversti gurmanišku - žuvis, mėsa, net daržovės ar vaisiai įgaus nuostabų aromatą ir skonį! Na, o įspūdingas vaizdas nustebins kiekvieną svečią!

 

 

Gurmaniškas Kūmutės aliejų rinkinysPasakiško skonio šalto spaudimo sezamų, moliūgų ir graikinių riešutų aliejai bus spaudžiami iš itin kokybiškų ingredientų, tik paskelbus laimėtojus, todėl laimėtojas juos gaus šviežut - šviežutėlius! Būtent tokio aliejaus skoninės ir maistinės savybės pačios puikiausios! Šie aliejai puikiai derės šviežioms salotoms, padažams, karštiems patiekalams pagardinti!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. rugsėjo 17 d. iki 2019 m. lapkričio 25 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Blaupunkt karšto oro gruzdintuvę! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu rinkiniu - Rūkymo pistoletu ir aromatinėmis medienos drožlėmis! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku Kūmutės aliejų rinkiniu (šalto spaudimo sezamų, moliūgų ir graikinių riešutų)!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas jau baigėsi, todėl skubame sveikinti laimėtojus! Išrinkti nugalėtojus - užduotis nepaprasta! Sulaukėme puikių receptų, kurių kiekvieną norisi apdovanoti pagrindiniais prizais! Nugalėtojus rinkome kruopščiai, o kur kilo dvejonių - rėmėmės skaitytojų nuomone - jų atsiliepimais, komentarais ir įvertinimais!

 

Nieko nelaukdami, sveikiname:

I vieta – Aušros “Trupininis varškės ir obuolių pyragas”. Aušros gebėjimas klasikinius, nostalgiškus receptus paversti sveikesniais ir be galo skaniais, nustebino daugelį! Turbūt neverta stebėtis, kodėl jis buvo pats populiariausias šio konkurso receptas - greičiausiai, karaliavo daugybėje virtuvių, skaitytojai jį įvertino tiesiog puikiai.

 

II vietos nugalėtojai net trys: Dovilės “Trinta moliūgų ir paprikos sriuba su krevetėmis” pakvietė prisiminti akimirkas, kai sužvarbęs nuo rudeninio vėjo pasineri į namų jaukumą ir šilumą - ši sriuba tam tobulai tinka. Nuostabus atradimas!  Odetos “Vištienos troškinys paprikoje” - troškiniai rudenį ypač populiarūs, bet tikriausiai daugeliui naujiena buvo jį pamatyti ryškiaspalvėje paprikoje, kuri neabejotinai praskaidrins apniukusius vakarus. Anželikos “Makaronai su daržovėmis ir česnakiniu padažu” pradžiugina savo puikiu skoniu, greitu pagaminimu, o česnakinis padažas  gal net apsaugos nuo rudeniško peršalimo.

 

III vietos šį kartą net penkios! Liucijos “Skaniausias šokoladinis kreminio sūrio tortas” tikra laimė visiems smaližiams – ne tik be galo skanus ir šokoladinis, bet dar ir nesunkiai pagaminamas.  Ingridos “Anties krūtinėlė su apelsinine moliūgų tyre”. Ingrida išbandė anties krūtinėlę patiekti su moliūgų tyre, tikrai rudeniška, spalvinga skonio receptoriams ir akims! Viktorija gamino “Cinamoninę tartaletę su varške ir slyvomis” pasitelkusi į pagalbą populiarius sezoninius ingredientus - tikras ruduo virtuvėje. Dianos “Keptų paprikų ir baklažanų padažas” pridės gardumo trapučiams, duonelėms ar kitiems gaminamiems patiekalams. Justynos “Moliūgų blynai su šonine ir sūriu” įneš ne tik skanų būdą panaudoti moliūgus, bet ir saulėtų spalvų į lėkštę.

 

Sulaukėme tikrai labai daug nuostabių receptų, todėl pagauti artėjančių Kalėdų dvasios nutarėme įsteigti ir papildomų prizų. Sveikiname Reginą, jos “Natūraliai spalvingas vyniotinis su varške” puikus pasirinkimas norintiems sveikesnio varianto prie kavos ar arbatos.  Laimos “Keptas persimonas su ožkų pieno sūriu” - tikras genialumas slyvi paprastume, puiki kombinacija ir vaizdas, persimonų saldumas ir gaiva tobulai papildo sūrio kremiškumą ir sūrumą.  Monikos “Medaus skonio tortas su grietinėlės kremu ir riešutais” neabejotinai gali puošti rudens švenčių stalus. Žaisminga torto išvaizda primena rudens spalvotus lapus ir suteikia vakarams su šeima ypatingo jaukumo jį skanaujant. Na, o Audronės “Sumuštinukai su silkės foršmaku” originalus ir skanus būdas patiekti silkę rudeniškam stalui. 

Konkursui atsiųsti receptai (95)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital