Jaukiems rudens vakarams
Jaukiems rudens vakarams

Konkursą vyksta iki: 2023 11 20

Atsiųsta receptų: 25

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Ruduo beldžiasi ir koreguoja kiekvienos lėkštės turinį. Jose vis dažniau pasirodo sriubos, troškiniai, sočios salotos, šiltomis dienomis mėgaujamės gaiviais patiekalais, o dienos eigoje pasimėgaujame tobulu pyrago gabalėliu. Gamta apdovanoja ir rudens gėrybėmis, kurias skubame saugoti žiemai, kad galėtume mėgautis ilgiau. Kviečiame dalintis įvairiasi mėgiamais receptais, kuriais džiaugiatės rudens metu, o mes stengsimės apdovanoti pačius šauniausius.

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiems rudens vakarams"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

Konkursas bus gausus prizais. Pirmos vietos laimėtojas mėgausis karšto oro gruzdintuve. Tai nuostabus prizas, kuriuo mėgausis visa šeima. Karšto oro gruzdintuvėje galima ruošti pačius įvairius gardumynus be ilgo trypčiojimo virtuvėje.

Antros vietos trys laimėtojai gardžiausius patiekalus galės ruošti ketaus troškintuve, kuris ne tik naudingas, bet ir stilingas. Patvariu paviršiumi, nereikalauja ypatingos priežiūros, tinka ruošti maistą be riebalų ir tinka visų tipų viryklėmis ir net indukcinei kaitlentei, o jei norisi, galima kepti ir orkaitėje.

Trečios vietos laimėtojai mėgausis nauja kepimo forma, kuri pyragus perkels į kitą lygį - ji nuostabiai žavinga, tad be jokių didelių pastangų galėsite tiekti ant stalo žavių formų pyragus ir keksus. Ypač tiks šventėms.

Karšto oro gruzdintuvė Xiaomi Smart. Mėgstamas maistas gaminamas karštu oru, puikiai tinka norint mėgautis gardžiais, traškiais patiekalais. Prie viso to galima džiaugtis ir greitesniu paruošimu, nes karšto oro gruzdintuvėje viskas iškepa daug greičiau. Su išmaniąja programėle, galima rasti idėjų receptams, planuoti patiekalus parai į priekį. Džiugins ir neprideganti danga, o pati gruzdintuvė nedidelė, tačiau talpi, tad užims nedaug vietos.

 Ketaus troškintuvas „BerlingerHaus“. Tai aukštos kokybės indas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, tad gali būti net perduodamas iš kartos į kartą. Tai tikras virtuvės entuziastų džiaugsmas - labai patvarus, nereikalauja daug priežiūros, galima gaminti maistą be riebalų. O geriausia, kad jame kepti galima ant įvairių tipų viryklių, net indukcinių kaitlenčių ir, žinoma, ruošti maistą orkaitėje.
Kepimo forma, pagaminta iš aukso spalvos lieto aliuminio. Gaminami desertai tikrai išsiskirs ne tik skoniu, bet ir išskirtine forma. Bet koks pyragas pavyks žavingas. Forma patvari, tačiau lengva, o dėl medžiagos, lengvai praleidžiančios šilumą, pyragas keps tolygiai. Dėl specialaus sluoksnio, paviršius nelimpa, tad nereikės baimintis, kad kepiniai sunkiai išsiims.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2023 m. birželio 8 d. iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktų šauniausių receptų autorius apdovanosime kepimo indu ir virtuvės įrankių rinkiniu, antros vietos laimėtojai gaus sukamą padėklą, o trečios vietos laimėtojai bus apdovanoti wok keptuve ir prieskoniais.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasara tavo lėkštėje". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Konkurso nugalėtojai renkami LaMaistas.lt redakcijos, atsižvelgiant į šiuos aspektus - atitikimą konkurso temai bei sezonui; recepto originalumą, įdomumą ir aktualumą mūsų skaitytojams; vizualinį ir estetinį recepto patrauklumą; populiarumą tarp skaitytojų (matuojame recepto peržiūromis, kurios matomos tik svetainės administravimo sistemoje, jos nėra tas pats, kaip recepto įvertinimas žvaigždutėmis).

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Laimėtojai bus paskelbti pasibaigus konkursui.

Atsiųsta receptų: (25)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
salotos, mišrainės
sriubos
karšti patiekalai
užkandžiai
desertai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital