Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Vasara tavo lėkštėje!
Vasara tavo lėkštėje!

Konkursas vyko iki: 2023 08 31

Atsiųsta receptų: 93

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Vasara jau čia - tokia puošianti mūsų stalus šviežiomis uogomis, vaisiais ir daržovėmis. Tai laikas, kai mūsų lėkštės tampa gausios spalvų ir skonių. Vėsesniais vasaros vakarais dar pasimėgaujame sriubomis ir troškiniais, o karštomis dienomis mėgaujamės šviežiomis salotomis, šaltų užkandžių, sriubų patiekalais ir desertais. O kai ką jau ir skubame saugoti žiemai. Tad kviečiame dalintis receptais, kuriais mėgaujatės vasaros metu, o mes stengsimės apdovanoti pačius šauniausius.

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasara tavo lėkštėje"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

Konkursas bus gausus prizais. Pirma vieta mėgausis net du laimėtojai, o jiems atiteks nuostabus kepimo indas ir virtuvės įrankių rinkinys. Aukštos kokybės kepimo indas su nepridengančiu paviršiumi pradžiugins kiekvieną besisukiojantį virtuvėje - technologija leidžia gaminti maistą su minimaliu riebalų kiekiu, galima naudoti ant visų kaitviečių, įskaitant indukcinę ir orkaitę iki 200 °C temperatūros. O keptuvę galima naudoti ir kaip klasikinę keptuvę mėsai ruošti. Be to, stiklinis dangtis su skyle rankenoje leidžia švelniai išpilstyti skystus prieskonius jo neatidarant. O puikūs įrankiai, pagaminti iš uosio medienos pupuliarūs dėl patvarumo ir lengvos priežiūros, ir žinoma, nuostabaus dizaino.

Net trys antros vietos laimėtojai savo namų interjerą papuoš sukamu padėklu - toks prabangiai atrodantis padėklas nuostabiai tiks serviruoti maistą, užkandžius, tortą ar kitus patiekalus, užkandžius. Sukamas padėklas tiesiog nuostabus šventiniam ar kasdieniam stalui.

O trečios vietos laimėtojai, kurių bus net trys, džiaugsis wok keptuve. O, kad patiekalai būtų dar gardesni, šalia keptuvės dovanosime ir puikius prieskonius. Keptuvė greitai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą, o tuo tarpu patogi medinė rankena nekaista. Tinka ir dujinėms, ir elektrinėms viryklėms. Prieskonius labai tiks panaudoti žuvies, makaronams, ryžių, daržovių ir mėsos patiekalams.

Nuostabus kepimo indas ir virtuvės įrankių rinkinys. Aukštos kokybės kepimo indas su nepridengančiu paviršiumi pradžiugins kiekvieną besisukiojantį virtuvėje - technologija leidžia gaminti maistą su minimaliu riebalų kiekiu, galima naudoti ant visų kaitviečių, įskaitant indukcinę ir orkaitę iki 200 °C temperatūros. O keptuvę galima naudoti ir kaip klasikinę keptuvę mėsai ruošti. Be to, stiklinis dangtis su skyle rankenoje leidžia švelniai išpilstyti skystus prieskonius jo neatidarant. O puikūs įrankiai, pagaminti iš uosio medienos pupuliarūs dėl patvarumo ir lengvos priežiūros, ir žinoma, nuostabaus dizaino.


Sukamas padėklas iš marmuro ir mango medžio - toks prabangiai atrodantis padėklas nuostabiai tiks serviruoti maistą, užkandžius, tortą ar kitus patiekalus, užkandžius. Sukamas padėklas tiesiog nuostabus šventiniam ar kasdieniam stalui.


Wok keptuvė. O, kad patiekalai būtų dar gardesni, šalia keptuvės dovanosime ir puikius prieskonius. Keptuvė greitai įkaista ir ilgai išlaiko šilumą, o tuo tarpu patogi medinė rankena nekaista. Tinka ir dujinėms, ir elektrinėms viryklėms. Prieskonius labai tiks panaudoti žuvies, makaronams, ryžių, daržovių ir mėsos patiekalams.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2023 m. birželio 8 d. iki 2023 m. rugpjūčio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktų šauniausių receptų autorius apdovanosime kepimo indu ir virtuvės įrankių rinkiniu, antros vietos laimėtojai gaus sukamą padėklą, o trečios vietos laimėtojai bus apdovanoti wok keptuve ir prieskoniais.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasara tavo lėkštėje". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Konkurso nugalėtojai renkami LaMaistas.lt redakcijos, atsižvelgiant į šiuos aspektus - atitikimą konkurso temai bei sezonui; recepto originalumą, įdomumą ir aktualumą mūsų skaitytojams; vizualinį ir estetinį recepto patrauklumą; populiarumą tarp skaitytojų (matuojame recepto peržiūromis, kurios matomos tik svetainės administravimo sistemoje, jos nėra tas pats, kaip recepto įvertinimas žvaigždutėmis).

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nuoširdžiai džiaugiamės sulaukę daygybės vasariškų, spalvingų, džiuginančių ir labai skanių receptų! Jie ne tik įkvepia gaminti jau pamėgtus ar dar neatrastus patiekalus, bet ir sužavi savo paprastumu. Tad skubame sveikinti nugalėtojus.

 

I vietos laimėtojos:

Rima, kuri atsiuntė citrininio kekso su varške receptą. Ne tik vasariško skonio, aromato, bet ir išvaizdos! Ryškus ir neapsakomai žavus.

Ingrida, atsiuntusi cukinijų apkepo su grūdėta varške ir česnakais receptą. Viskuo nuostabus ir vasariškas! O geriausia, kad nesunku paruošti ir mėgautis vasariškomis gėrybėmis.

 

II vietos nugalėtojai:

Olga, kuri atsiuntė itališkų pyragaičių "Soffioni" receptą. Puikūs, žavūs ir tikrai labai skanūs pyragaičiai! Idealiai tiks įvairioms progoms.

Sveikiname Valeriją, kuri atsiuntė grikių kotletukų su morkų lapais receptą. Nustebins visus kotletukų mėgėjus! O vasariškos spalvos patiekaluose visuomet suteiks papildomo žavesio.

Oksana, atsiuntusi sūrio pyrago su uogomis receptą. Vasara be uogų - ne vasara, o ir sūrio pyragams jos suteikia dar kitokį, nuostabų skonį bei išvaizdą. Puikaus skonio ir tekstūros - tikrai vertas būti tarp prizininkų!

 

III vietos nugalėtojai:

Regina, kuri atsiuntė sočių agurkų salotų su kiaušiniais receptą. Prie gardžių kepsninėse keptų patiekalų visuomet reikia dar skanesnių salotų. O šios būtent tokios - gaivios, spalvingos ir be galo skanios!

Roma, kuri atsiuntė kefyro ir uogų deserto receptą. Tikras paveikslas! O geriausia, kad dar ir valgomas. 

Aurelija, atsiuntusi sūrio torto su abrikosų putėsiais receptą. Visiška atgaiva skonio receptoriams ir akims. Labai gražus ir viliojantis darvienam gabalėliui tortukas.

 

Papildomus prizus laimėjo:

Auksė, kuri atsiuntė nekepto pyrago su avietėmis receptą. Su tokiomis vasaros gėrybėmis belieka ruošti pačius gardžiausius pyragus. Tokius, kaip šis!

Sveikiname Redą, kuri atsiuntė agurkų ir ridikėlių salotų su grietine receptą. Visiška bomba! Šios salotos primins, jog paprastume gyvuoja tobulumas, o šiose salotose kartu ir nostalgija - be galo spalvingos ir skanios!

Anželika, atsiuntusi sluoksniuotos tešlos pyragėlių su vaisiais receptą. Nuostabus būdas nustebinti artimuosius ir dar nuostabiau tai, kaip galima gražiai bei skaniai paruošti pusryčius su vasariškomis gėrybėmis.

Erika, kuri atsiuntė maskarponės torto su braškėmis receptą. Vienas iš žymiausių vasaros simbolių yra braškės, tad kaip gi nepasiruošti šio nuostabaus skonio bei išvaizdos torto?

Justyna, kuri atsiuntė Pavlovos deserto su maskarponės kremu ir uogomis receptą. Ne tik žavus bei puonus, bet ir be galo skanus!

Atsiųsta receptų: (93)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital