Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Lietiniais aplink pasaulį"
Konkursas "Lietiniais aplink pasaulį"

Konkursas vyko iki: 2021 06 06

Atsiųsta receptų: 29

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

 

 

Mes labai mėgstame lietinius blynelius, o Jūs? Saldžius, pabarstytus cukrumi ir susuktus į vamzdelius, o gal įdarytus sūriu ir kumpiu, o galbūt maskarponės kremu? Visokius - nuo prancūziškų crepes iki amerikietiškų, apvoliotų džiūvėseliuose ir keptų riebaluose! Fotografuokite, dalinkitės receptais su mumis, o Viči Jus apdovanos puikiais prizais! Konkursui galite siųsti įvairiausius lietinių blynų tešlos, įdarų ir pagardų bei padažų receptus.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Lietiniais aplink pasaulį"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Net 10 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autoriams Viči padovanos po puikų Viči šaltkrepšį, pripildytą Viči blynelių!

Viči šaltkrepšis, pripildytas Viči blynelių!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. gegužės 17 d. iki 2021 m. birželio 6 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. 10 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autoriams Viči padovanos po puikų Viči šaltkrepšį, pripildytą Viči blynelių!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse  "Lietiniais aplink pasaulį". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Konkursui pasibaigus, džiaugiamės, kad sulaukėmė tiek puikių lietinių receptų ir skubame sveikinti laimėtojus:

 

Oksaną, pasidalinusia plikytų lietinių su kreminiu sūriu ir braškėmis receptu. Porėti, nuostabiai atrodantys, labai gardūs ir minkšti blyneliai tikrai sužavės kiekvieną šeimos narį.

Simoną, kuri atsiuntė lietinių blynų su bananais ir šokoladu receptą. Saldiems blyneliams neatsispirs nei vienas didelis ar mažas smaližius. 

Ingą, kuri dalinosi lietinių torto idėja. Išskirtinis lietinių tiekimo būdas nustebins kiekvieną. Puiki idėja saldiems ir labai gardiems pusryčiams. 

Ritą, pasidalinusią labai skaniais lietiniais su vištiena ir kukurūzais. Blyneliai gali būti ne tik saldūs, bet ir puikiai tikti pietums. Puiki idėja sotiems ir gardiems pietums.

Daivą, atsiuntusią lietinių blynų su rikota sūriu ir kumpiu receptą. Minkšti, kreminiai lietiniai sužavės kiekvieną šeimos narį, prisėdusį prie pietų stalo.

Laurą, kuri atsiuntė plikytų lietinių receptą. Pagal šį receptą blyneliai iškepa purūs, kvapnūs ir labai gardūs. Puiki idėja pusryčiams.

Rimą, pasidalinusią lietinių be glitimo idėja. Lietiniais galima mėgautis ir nenaudojant įprastų kvietinių miltų, o skonis toks pat ypatingai gardus.

Anželiką, kuri atsiuntė lietinių su špinatais ir pievagrybiais receptą. Labai skani ir nesudėtingai paruošiama idėja pusryčiams ar net pietums. 

Editą, atsiuntusią lietinių su kumpio, sūrio ir žalumynų įdaru receptą. Blyneliai labai skanūs, sotūs, tad puikiai tinka pusryčiams ar pietums.

Karoliną, pasidalinusią lietinių su dešrelėmis ir sūriu receptu. Nesudėtingai paruošiami lietiniai, kurie sužavės net ir mažuosius, prisėdusius prie stalo.

Atsiųsta receptų: (29)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
grilio patiekalai
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
desertai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital