Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Skoniai, kurie sušildo
Skoniai, kurie sušildo

Konkursas vyko iki: 2024 01 20

Atsiųsta receptų: 70

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Orams atvėsus, puoduose ima garuoti karštos sriubos, sotūs troškiniai, gaivius desertus keičia aromatingi kepiniai, o keptuvėje čirška skaniausi kotletai. Taip į virtuves sugrįžta sotūs, gardūs, sušildantys ar tiesiog jaukūs patiekalai ir kiti gardumynai. Artinasi ir didžiosios metų šventės, galvoje kirba idėjos užkandžiams, šventiniam patiekalaui ir kuo pavaišinti artimuosius. Visi šie patiekalai gali nugulti į puikų receptą, kurį galite atsiųsti mums ir galbūt būtent ta patiekalo idėja bus apdovanota. 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Skoniai, kurie sušildo"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

Konkursas bus gausus prizais. Pirmos vietos laimėtojas džiaugsis peilių ir pjaustymo lentelių rinkiniu. Peiliai pagaminti iš aukštos kokybės nerudijančio plieno, ašmenys tvarūs ir subalansuoti, tad tai ilgaamžiai virtuvės įrankiai. Rankenos elegantiškos, bet metalinės, tad valdyti peilius bus patogu. Taip pat rinkinyje bus ir peilių galąstuvas, o visi šie puikūs dalykai sugula į žavų medinį stovą, kuris papuoš virtuvę.

Antros vietos du laimėtojai mėgausis kepimo indu su dangčiu. Didelės talpos inde tikrai paruošite sočią vakarienę visai šeimynai ar šventinį patiekalą artimiesiems. Žavingas virtuvės atributas, kuris pradžiugins kiekvieną maisto ruošimo mėgėją.

Trečios vietos trys laimėtojai gardžiuosis fantastišku rinkiniu iš baravykų užtepėlės, krekerių, druskos, mandarinų marmelado ir egzotinės karamelės. Tai puikus būdas pasimėgauti naujais neatrastais skoniais ir pasilepinti atradimais.

Peilių ir pjaustymo lentelių rinkinys. Peiliai pagaminti iš aukštos kokybės nerudijančio plieno, ašmenys tvarūs ir subalansuoti, tad tai ilgaamžiai virtuvės įrankiai. Rankenos elegantiškos, bet metalinės, tad valdyti peilius bus patogu. Taip pat rinkinyje bus ir peilių galąstuvas, o visi šie puikūs dalykai sugula į žavų medinį stovą, kuris papuoš virtuvę.Antros vietos du laimėtojai mėgausis kepimo indu su dangčiu. Didelės talpos inde tikrai paruošite sočią vakarienę visai šeimynai ar šventinį patiekalą artimiesiems. Žavingas virtuvės atributas, kuris pradžiugins kiekvieną maisto ruošimo mėgėją.Trečios vietos trys laimėtojai gardžiuosis fantastišku rinkiniu iš baravykų užtepėlės, krekerių, druskos, mandarinų marmelado ir egzotinės karamelės. Tai puikus būdas pasimėgauti naujais neatrastais skoniais ir pasilepinti atradimais.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2023 m. lapkričio 22 d. iki 2024 m. sausio 20 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktą laimėtoją apdovanosime peilių rinkiniu, antros vietos laimėtojai mėgausis kepimo indu su dangčiu, o trečios vietos laimėtojai džiaugsis rinkiniu iš baravykų užtepėlės, krekerių, druskos, mandarinų marmelado, egzotinės karamelės.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Skoniai, kurie sušildo". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Konkurso nugalėtojai renkami LaMaistas.lt redakcijos, atsižvelgiant į šiuos aspektus - atitikimą konkurso temai bei sezonui; recepto originalumą, įdomumą ir aktualumą mūsų skaitytojams; vizualinį ir estetinį recepto patrauklumą; populiarumą tarp skaitytojų (matuojame recepto peržiūromis, kurios matomos tik svetainės administravimo sistemoje, jos nėra tas pats, kaip recepto įvertinimas žvaigždutėmis).

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Sulaukėme daugybės nuostabių, gardžių ir spalvingų receptų! Šie patiekalai tikrai sušildo ne tik skonio receptorius, bet ir suteikia jaukumą namuose, tad skubame sveikinti nugalėtojus.

I vietos laimėtoja:

Odeta, kuri atsiuntė vietnamietiškų vištienos sparnelių Ga Kho Gung receptą. Tikras atradimas, nuostabiai atrodo, kad norisi suvalgyti viską vienu kartu!

II vietos nugalėtojai:

Natalija, atsiuntusi kalėdinių karamelinių sausainių receptą. Šie sausainiai tikrai gali tapti kepamiausiais ir skaniausiais! O sužavės ne tik skoniu, bet ir išvaizda.

Edita, kuri atsiuntė vištienos kiniškai receptą. Šis receptas sulaukė itin didelio populiarumo tarp skaitytojų! O šiuo būdu paruošta vištiena pavyksta tokia gardi, kad kitokios nesinorės!

III vietos nugalėtojai:

Olga, kuri atsiuntė antienos kulšelių su pikantišku vyšnių padažu receptą. Tikras restoranas namuose! Ne tik labai skanus, bet ir labai žavus, puošnus patiekalas.

Oksana, atsiuntusi citrusinį moliūgų putėsių torto receptą. Tikras šedevras, kuriam tikrai sunku atsispirti vien žiūrint į nuotrauką!

Rasa, kuri atsiuntė minkštų meduolių receptą. Labai žavūs, o geriausia, kad maloniai minkšti, šventiški ir suteikiantys namams jaukumo.

Papildomus prizus laimėjo:

Ingrida, kuri atsiuntė karamelinio riešutų pyrago receptą. Be galo žavus visomis prasmėmis! Puikiai tinka įvairioms šventinėms progoms ar pasilepinti.

Liucija, atsiuntusi sultingų vištienos ketvirčių keptų apelsinų sultyse receptą. Pakvips visi namai! Neįmantrus, lengvai paruošiamas ir visus sužavintis patiekalas.

Rugilė, kuri atsiuntė kavos torto su kavos kremu ir karamele receptą. Be galo kreminis, maloniai drėgnas ir toks, kuris akimirksniu dings nuo stalo!

Vygantas, kuris atsiuntė itališkų karštų sumuštinių orkaitėje receptą. Karštiems sumuštiniams ir taip sunku atsispirti, tačiau šiems to padaryti tiesiog neįmanoma!

Nijolė, atsiuntusi orkaitėje keptos karkos receptą. Sultinga, aromatinga ir labai skani! Puikiai atrodys ant vakarienės stalo su šeima.

Atsiųsta receptų: (70)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital