Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Žiemužės gardumynai"
Konkursas "Žiemužės gardumynai"

Konkursas vyko iki: 2018 01 28

Atsiųsta receptų: 56

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!


Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas gardaus, jaukaus žiemiško patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitių receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ketaus Grill keptuvę!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime prieskonių mišinių rinkiniu - Tailandietiškas karis (50 gr), "Kaukazietiškas"(50 gr), "Mexico"(50 gr), "Garam Masala"(50 gr), "Harissa"(50 gr)!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Raudonųjų svogūnų džemu su balzaminiu actu DON GIOVANNI Cipolle (130 gr)!

 

Specialų prizą įsteigė mūsų draugai YerbaMate.lt ! Specialaus prizo laimėtojas bus apdovanotas puikiu komplektu Matės arbatai gerti su Colon mate! Išskirtinė, švelnaus skonio. Juntamas gaivus sodrumas, saldumas ir karstelėjas poskonis. Komplekte spalvotas rankų darbo keramikinis, ilgaamžis indas matei gerti su nerūdyjančio plieno dekoruota bombila. 

Ketaus Grill keptuvė

 

Prieskonių mišinių rinkinys - Tailandietiškas karis (50 gr), "Kaukazietiškas"(50 gr), "Mexico"(50 gr), "Garam Masala"(50 gr), "Harissa"(50 gr)

 

Raudonųjų svogūnų džemas su balzaminiu actu DON GIOVANNI Cipolle (130 gr)

 

Komplektas Matės arbatai gerti su Colon mate! Išskirtinė, švelnaus skonio. Juntamas gaivus sodrumas, saldumas ir karstelėjas poskonis. Komplekte spalvotas rankų darbo keramikinis, ilgaamžis indas matei gerti su nerūdyjančio plieno dekoruota bombila. 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2017 m. gruodžio 4 iki 2018 m. sausio 28 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ketaus Grill keptuvę! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime prieskonių mišinių rinkiniu - Tailandietiškas karis (50 gr), "Kaukazietiškas"(50 gr), "Mexico"(50 gr), "Garam Masala"(50 gr), "Harissa"(50 gr)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Raudonųjų svogūnų džemu su balzaminiu actu DON GIOVANNI Cipolle (130 gr)Specialaus prizo laimėtojas bus apdovanotas puikiu komplektu Matės arbatai gerti su Colon mate!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Dėkojame visiems dalyviams už nuostabius receptus! Konkursui sulaukėme tiek daug puikių receptų, o dar ir artėja nuotaikingos žiemos švėntės, todėl prizų bus dar daugiau!

 

I vieta - Liucija - Orkaitėje keptas kiaulienos nugarinės kepsnys šoninės marškinėliuose. Nesudėtingai paruošiamas, sultingas, šventiškas ir labai skanus nugarinės kepsnys su traškiu šoninės apvalkalu! Liucijai atitenka Ketaus Grill keptuvė.

 

II vieta - net trys II - osios vietos laimėjimai - Odeta - Puikieji šokoladiniai keksiukai su bananais ir Snickers gabaliukais, nes šie keksiukai ypatingai paprastai paruošiami ir pavyks net virtuvės pradinukams, nepaisant to, jie tikrai ypatingai skanūs. Taip pat apdovanojame Anželiką - Obuolių pyragas - greitas, šventiškas ir be galo gražus. Skanutėlis vos kelių ingredientų pyragas, kuriam net nereikia minkyti tešlos, šiuo receptu buvo sužavėti ir jį išbandė daugybė mūsų skaitytojų! Taip pat apdovanojame Gretą - Jogurtinis sūrio pyragas su žaliąja arbata Matcha. Kremiškas, skanutėlis žaliosios arbatos pyragas tikriems smaližiams, kuris savo skoniu sužavės net gurmanus. Šių receptų autoriams dovanojame po Prieskonių mišinių rinkinys - Tailandietiškas karis (50 gr), "Kaukazietiškas"(50 gr), "Mexico"(50 gr), "Garam Masala"(50 gr), "Harissa"(50 gr)!

 

III vietos šį kartą taip pat net trys! Maisto diletantė - Kalėdinis karamelinis riešutų pyragas. Klasikinis riešutų ir karamelės derinys susijungia šiame pyrage į nuostabų gardumyną! Taip pat III vietos prizu apdovanojame ir Augustiną Zulonę - Paukščių pieno ir braškių konfit tortas, nes šis tortas labai skanus, o jam paruošti net nereikės orkaitės! Taip pat apdovanojame MyCulinaryCorner - Purus pyragas su kokosiniu kremu "Raffaello", receptas, kuris žadi ne tik rezultato gardumu, bet ir informatyvumu - jis ne tik detaliai aprašytas, bet ir nufilmuotas! Šių receptų autorėms atitenka Raudonųjų svogūnų džemas su balzaminiu actu DON GIOVANNI Cipolle (130 gr)!

 

Konkurse buvo daugybė šventiškų ir Kalėdiškų receptų, tad nutarėme pratęsti dovanų metą ir įteikti papildomų prizų! Sveikiname šių receptų autorius:

Kiekvienas jų bus apdovanotas Trituri padažas SOLO SOLE (180 gr).

 

O ypatingas mūsų draugų iš Yerba Mate įsteigtas prizas Komplektas Matės arbatai gerti su Colon mate atitenka Aurimui už Šventiškų balto šokolado keksiukų su sviestiniu - apelsininiu kremu! Receptas nesudėtingas, o keksiukų skonis nuostabus, ypač jei ruošite su kremu!

 

Sveikiname visus nugalėtojus! Su jais susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (56)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital