Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
"Pavasariški receptai su tunu"
"Pavasariški receptai su tunu"

Konkursas vyko iki: 2022 04 26

Atsiųsta receptų: 20

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Nors už lango dar kartais pamatome snaigių, tačiau pavasario dienos jau ilgiau šildo saulės spinduliais, o kartu norisi kažko gaivesnio, lengvesnio ir greitesnio virtuvėse!

 

 

 

Aukštos itališkos kokybės tuno Rio Mare gamintojas kviečia pavasarį pasitikti skaniai ir maistingai: gaminkite su konservuotu tunu, tuno ar lašišos paštetu, fotografuokite ir siųskite savo receptus, o Rio Mare net 3 šauniausių receptų autorius apdovanos puikiais prizais: Caso Design kiaušinių virimo aparatu, kurio dėka kiaušiniai visuomet išvirs būtent tokie, kokių norite, ir puikios Rio Mare produkcijos rinkiniu: tunu alyvuogių aliejuje, tunu savo sultyse, tunu su čili pipirais alyvuogių aliejuje, tunu su citrina ir juodaisiais pipirais alyvuogių aliejuje, tunų paštetu ir lašišų paštetu!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Pavasariški receptai su tunu". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

 

 

Rio Mare produkcijos rinkinys: tunu alyvuogių aliejuje, tunu savo sultyse, tunu su čili pipirais alyvuogių aliejuje, tunu su citrina ir juodaisiais pipirais alyvuogių aliejuje, tunų paštetu ir lašišų paštetu!

 

 

CASO DESIGN kiaušinių virimo aparatas E9. „Ir vėl per skystas, o man per kietas, o kodėl tiek sutrūkusių?“ – taip buvo vakar!⠀CASO DESIGN kiaušinių virimo aparatas pasirūpins, kad kiaušinių skonis būtų toks, kokio norite! Modernus kiaušinių virimas išsaugant jų maistines savybes, vienu metu verda net 8 kiaušiniai be jokio kvapo ir vandens garų, o akustiniu signalu pranešama gaminimo laiko pabaiga visus sukvies prie stalo vienu metu. Nerūdijančio plieno CASO DESIGN kiaušinių virimo aparatas – praktiškas sprendimas, kuris pasitarnaus ne tik per Velykas, bet ir kaskart panorėjus skaniai virtų kiaušinių. 

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. balandžio 4 d. iki 2022 m. balandžio 26 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Rio Mare net 3 šauniausių receptų autorius apdovanos puikiais prizais: Caso Design kiaušinių virimo aparatu, kurio dėka kiaušiniai visuomet išvirs būtent tokie, kokių norite, ir puikios Rio Mare produkcijos rinkiniu: tunu alyvuogių aliejuje, tunu savo sultyse, tunu su čili pipirais alyvuogių aliejuje, tunu su citrina ir juodaisiais pipirais alyvuogių aliejuje, tunų paštetu ir lašišų paštetu!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Pavasariški receptai su tunu". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos (pristatymas Lietuvoje), jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Dėkojame už puikius receptus, atsiųstus konkursui. O dabar skubame sveikinti laimėtojų:

Reginą, kuri dalinosi sočių salotų su konservuotu tunu ir kiaušinių receptu. Paprastos, greitos, skanios ir sočios salotos, puikiai tinka ne tik šventiniam stalui, bet ir kasdieniam, kai norisi kažko skanaus.

Oksaną, kuri atsiuntė makaronų su tunu ir alyvuogėmis idėją. Vakarienė ar gardūs pietūs vos per pusvalandį? Tikrai įmanoma. O pavyksta labai gardžiai ir nesudėtinga paruošti.

Viktoriją, kuri atsiuntė trintą lęšių ir tuno sriubą. Puikus patiekalas vėsesniams pavasario vakarams - unikalus skonis, kuris nustebins kiekvieną. Sotu, pavasariškai ryšku ir labai skanu.

Atsiųsta receptų: (20)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital