Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Atrask Ispaniją!
Atrask Ispaniją!

Konkursas vyko iki: 2023 05 19

Atsiųsta receptų: 12

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS

Kviečiame dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų bei galimybę varžytis “Receptų kovose”! 

 

Pavasaris jau džiugina saulėtais šiltais spinduliais ir staiga lėkštėse atsiranda vis daugiau gaivumo, spalvų, šviežių daovių, pasiilgų uogų, lengvumo. Apniukus dienai, vėl kimbame ruošti sriubas, troškinius, kepsnelius. Prie gardžios kavos ar arbatos puodelio įsitaiso ir nuostabus desertas, keksas, sausainiai ar tortas. Kviečiame dalintis tais patiekalais, kuriais mėgaujatės pavasarį - sriubos ar troškiniai, salotos ar kepsneliai, gaivūs, sotūs receptai, puikūs desertai. O mes būtinai apdovanosime pačius gražiausius ir pačius pačiausius! 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Atrask Ispaniją!"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinktiems šauniausių receptų autoriams bus suteikta galimybė varžytis lamaistas.lt “Receptų kovose” dėl ketaus puodo Pyrex SLOWCOOK! Taip pat, receptų autoriai patekę į “Receptų kovų” etapą bus apdovanoti Gallina Blanca sultinių kubelių  rinkiniais (5 vnt. daržovių, 5 vnt. grybų, 5 vnt. jautienos šonkaulių, 5 vnt. kiaulienos, 5 vnt. vištienos, 5 vnt. vištienos su krapais ir petražolėmis sultinių kubelių pakuočių).

 

Gallina Blanca sultinių kubelių produkcijos rinkinys (1 rinkinio vertė – 24 eur.) (5 vnt. daržovių, 5 vnt. grybų, 5 vnt. jautienos šonkaulių, 5 vnt. kiaulienos, 5 vnt. vištienos, 5 vnt. vištienos su krapais ir petražolėmis sultinių kubelių pakuočių).

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2023 m. balandžio 28 d. iki 2023 m. gegužės 19 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinktiems šauniausių receptų autoriams bus suteikta galimybė varžytis lamaistas.lt “Receptų kovose” dėl ketaus puodo Pyrex SLOWCOOK. Taip pat, receptų autoriai patekę į receptų kovų etapą bus apdovanoti Gallina Blanca prieskonių rinkiniais. 

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Atrask Ispaniją". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 

Atsiųsta receptų: (12)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital