Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Vasariški kokteiliai su Delimano"
Konkursas "Vasariški kokteiliai su Delimano"

Konkursas vyko iki: 2020 06 29

Atsiųsta receptų: 46

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau čia! Oras vis šiltesnis ir daugiau laiko praleidžiame gamtoje. Vasariškas trintas kokteilis (angl. smoothie), naminis limonadas ir kiti namuose paruošti gėrimai gali būti puikus, greitas ir maistingas pusrytis ar užkandis, taip pat maloniai gaivina! Kviečiame siųsti savo vasariškų gėrimų receptus su nuotraukomis ir laimėti šaunių prizų!

 

 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasariški kokteiliai su Delimano" arba "Vasarą pasitinkant". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Delimano Multifresh vakuuminį trintuvąŠį daugiafunkcį prietaisą galite naudoti net 6 būdais. 800 W galios variklis pasiekia iki 25 000 sūkių/min. Vakuumavimo vamzdelis sukuria optimalų 40 kPa slėgį.

Jei nelaimėsite pagrindinio prizo, nenusiminkite, papildomai apdovanosime ne 5 laiminguosius, kuriems atitks po daugkartinių metalinių šiaudelių rinkinį! Rinkinį sudaro net 4 aplinkai draugiški šiaudeliai, valymo šepetėlis ir maišelis šiaudeliams laikyti. Šiaudeliais galėsite naudotis ne tik namuose, bet ir pasiimti į iškylą ar kelionę!

Delimano Multifresh vakuuminį trintuvas - šį daugiafunkcį prietaisą galite naudoti net 6 būdais. 800 W galios variklis pasiekia iki 25 000 sūkių/min. Vakuumavimo vamzdelis sukuria optimalų 40 kPa slėgį.

 

 

Daugkartinių metalinių šiaudelių rinkinys

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. gegužės 29 d. iki 2020 m. birželio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Delimano Multifresh vakuuminį trintuvą! Papildomai apdovanosime ne 5 laiminguosius, kuriems atitks po daugkartinių metalinių šiaudelių rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui negalima siųsti receptų, kurių sudėtyje būtų alkoholinių gėrimų. Tokie receptai konkursui nebus tvirtinami.

8. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

10. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

11. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

12. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

13. Prizai į pinigus nėra keičiami.

14. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Šaunusis „Vasariški kokteiliai su Delimano“ konkursas jau baigėsi, tad skubame sveikinti laimėtojus! Išrinkti laimėtojus šį kartą buvo itin sudėtinga ir balsavimo procesas redakcijoje sukėlė ypatingai daug diskusijų, nes receptų buvo tiek daug ir tokių gražių, puikių ir vasariškų! Apmaudu tik, kad nepavyksta apdovanoti kiekvieno, bet labai norime palinkėti neprarasti įkvėpimo ir dalyvauti ateinančiuose konkursuose, nes kiekvienas iš Jūsų buvo vertas puikiausių prizų.

 

O dabar sveikiname laimėtojus!

I vietą laimėjo Oksana su vasariškai spalvingu mango ir anakardžių riešutų glotnučio receptu. Šis glotnutis puikus pasirinkimas norint greitai paruošti kažką skanaus, maistingo ir iš neįmantrių ingredientų.

 

Džiaugiamės galėdami apdovanoti papildomais prizais net penkis nuostabių receptų autorius!

 

Sveikiname Renatą, kuri dalinosi bananų ir špinatų kokteilio su kefyru idėja. Renata mus nudžiugino tiršto, net ledų kokteilį primenančio gėrimo receptu. Jis ne tik gardus, atgaivinantis, bet ir greitai paruošiamas. 

 

Rimą už braškinio kokteilio su bananais ir avižomis receptą. Vasarą, kai galima mėgautis šviežiomis braškėmis, šis kokteilis puikus pasirinkimas. Vos keturi ingredientai, kelios minutės ir galima mėgautis. Ačiū Rimai!

 

Eleną, kuri pateikė šokoladinio kokteilio su granola ir braškėmis receptą. Šis kokteilis primena tikrą desertą - saldu, gardu ir sveika. Maistingas šokoladinis kokteilis sužavės kiekvieną smaližių.

 

Matą už "Twix" ledų kokteilio receptą. Kiekvienas smaližius, išgėręs stiklinę šio kokteilio liks patenkintas ir sužavėtas. O dar, kai toks greitas paruošimas ir paprasti ingredientai - neįmanoma atsispirti.

 

Rūtą už uogų kokteilio su bazilikais idėją. Kokteilis, kuris ypatingai tinka vasaros dienoms - gaivus, vasariškai sodrios spalvos, su daug vitaminų ir labai gardus. 

Konkursui atsiųsti receptai (46)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital