LaMaistas TV laida - "Lengviau ir sveikiau!"

AUTORIUS:
LaMaistas.lt, 2021-01-03
LaMaistas TV laida - "Lengviau ir sveikiau!"

Šio sekmadienio, sausio 3 dienos rytą TV3 eteryje laidoje “La Maistas” mūsų šefai Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius dalinosi sveikesnių ir lengvesnių patiekalų idėjomis, kurias paruošti bus nesudėtinga, o ragauti taip skanu.

 

Jeigu nespėjote pasižiūrėti laidos gyvai, jos įrašą rasite žemiau. Visi laidoje gaminti receptai pasiekiami čia, o daugiau apie juos - toliau šiame straipsnyje.

 

 

Laidos šefas Vylius ruošė buratos salotas su aviečių padažu. Salotų paruošimas labai nesudėtingas, o jų skonis tikrai sužavės. Avietės salotoms suteikia labai puikios rūgštelės. Buratos sūris šiek tiek primena mocarelos sūrį, tačiau prapjovus buratą, viduje ji labai skysta. O poskonis labai skanus, tad puikiai tinka ruošti salotoms. Šios pusiau šiltos salotos labai tinka lengviems, bet sotiems ir labai gardiems pietums. 

 

Nuotraukos Dainiaus Mackonio

 

Antrasis laidos šefas Tomas ruošė pyragėlius su porų uogiene ir mocarela sūriu. Gardūs pyragėliai su gardžiu įdaru ir puikiu padažu. Pyragėliai tiekiami su poro uogiene, kuri sužavės ir maloniai nustebins kiekvieną. Porai karamelizuojami rudajame cukruje, nes jis natūralesnis ir stipresnio skonio. O kočiojant tešlą ant medinės lentelės, Tomas turi patarimą - po lentele padėti šlapią servetėlę. Taip lentelė mažiau judės ir kočioti bus daug paprasčiau.

 

Nuotraukos Dainiaus Mackonio

 

Išskirtiniais šefų receptais ir kulinarinėmis paslaptimis mėgaukitės žiūrėdami „La Maistas“ kiekvieną sekmadienį 9:30 val. per TV3!

LaMaistas.lt
Rašyti komentarą
Komentarai
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital