Mano margučių margumynas

AUTORIUS:
Regina
ĮVERTINKITE:
(BALSAVO: 7)
Porcijų skaičius: 30
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
ĮVERTINKITE:
(BALSAVO: 7)
Mano margučių margumynas
Mano margučių margumynas
Mano margučių margumynas
Mano margučių margumynas
Mano margučių margumynas
Mano margučių margumynas
Mano margučių margumynas
Autorius apie receptą: Labai mėgstu marginti kiaušinius. Kasmet bent dvejopai juos darau: rišu natūraliu šilku, bei gaminu rištinukus ,,per kelis kartus'' su lipniomis juostomis, žolelėmis, Labai mėgstu marginti kiaušinius. Kasmet bent dvejopai juos darau: rišu natūraliu šilku, bei gaminu rištinukus ,,per kelis kartus'' su lipniomis juostomis, žolelėmis, svogūnų lukštais. Man jie pakankamai ryškūs, todėl pasidalinu mielai savo patirtimi. Gal kam pravers. Sveikiausia valgyti svogūnų lukštuose dažytus kiaušinius - pasiruošiu ir jų, bet reikalingi ir gražesni, skirti labiau stalo papuošimui, dovanoms. (...daugiau) Regina
AKCIJOS:
TAIP
NE
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 30
30 vienetų kiaušinių
50 gramų acto
2 saujos svogūnų lukštų
2 saujos žalumynų
1 pakelis maistinių dažų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Prieš 2 savaites, geriausia, nusipirkti baltų naminių kiaušinių. Senesnius geriau dažai ima. Prieš dažant juos kruopščiai nuplauti su muilu, nudžiovinti.
2.
Dažymui naudojami naturalaus šilko kaklaraiščiai, ar medžiagos gabaliukai, lipnios juostelės ar popierius. Gaminant natūraliu šilku rištinius, reikia iš anksto dėvėtų drabužių parduotuvėje prisispirkti šilkinių kaklaraiščių, juos išardyti ir sukarpyti tokiais gabalais, kad tilptų kiaušinis. Dėti šilkinį skudurėlį gerąja puse ant kiaušinio ir aprišti. Ant viršaus dar standžiai aprišti moteriškų plonų pėdkelnių gabaliuku. Aš dar kiekvieną, jau taip dvigubai aprengtą kiaušinį, zigzagais apraizgau siūlais. Standus apvyniojimas nulemia kiaušino ryškumą. Sudėti į šaltą vandenį su actu. Apie 2 litrams vandens aš pilu 50 g. acto.
3.
Druskos nereikia. Ji ir ,,atmuša'' dažus. Druska skirta kiaušinių tvirtumui, bet tokia rišimo ,,egzekucija'' jau atmeta ir taip silpnesnius kiaušinius. Vedu apie 20 min. Palikti vandenyje, kol visai pravėsta.
4.
Labai atsargiai išlukštenti, nuplauti, nusausinti ir plonai patepti aliejumi. Juos aš aprišu keliais sluoksniais, o dažau per kelis kartus. Kartais, iš pradžių pirktiniais dažais - dažniausia mėlynais ar žaliais nudažau lygia spalva. Tuomet, ant kiaušinių, jau švelniai nudažytų, dedu lapelius, rišu į svogūnų lukštus ar klijuoju lipnias juosteles. Tada neilgai paverdu kituose dažuose, ar svogūnų lukštuose. Eksperimentuoju visaip, juk taip įdomu gauti netikėtą rezultatą. Sekmės ir kūrybinio džiaugsmo bandantiems.
AUTORIUS: Regina
Skaityti komentarus
Spausdinti
Komentarai (1)
TN
2021-04-04 23:45
Super! Bandysiu ATSAKYTI
Ką dabar gaminame:
viskas
joninių skanėstai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital