Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Suk ZIGMO ir DELIMANO laimės ratą ir laimėk prizus!
Suk ZIGMO ir DELIMANO laimės ratą ir laimėk prizus!

Konkursas vyko iki: 2013 04 05

Užsiregistravo: 0

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

1 vnt. Kitchen Robot Deluxe virtuvinis kombainas

 

Praktiškas ir patikimas virtuvinis kombainas gerokai palengvina maisto gaminimą, padeda taupyti laiką ir vienu metu leidžia daryti kelis darbus. Šis virtuvinis kombainas yra su galingu 1400 W varikliu, kuriam nėra neįveikiamų užduočių: nuo puikiai išminkytos duonos ar picos tešlos, tobulai išplakto kremo ar morengų iki išmaišytos pyragų tešlos. Viskas patogiai valdoma vienu reguliatoriumi, yra 6 greičio lygiai ir pulsavimo funkcija. Komplektacijoje yra 3 pagrindiniai priedai - minkymo antgalis, maišymo antgalis ir plakimo antgalis, o planetinis maišymas užtikrina, kad visi ingredientai būtų išmaišyti ypač gerai.

Daugiau>

 

 

 

4 vnt. DELIMANO Nutribullet juodi trintuvai

 

Šis trintuvas yra tiesiog nepakeičiamas virtuvės pagalbininkas, kuris praverčia tiek trinant užtepėles ar padažus, tiek ruošiant vitaminų kupinus tirštuosius kokteilius. Net 600 W galios variklis, 20 000 sūkių per minutę ir sūkurinio trynimo technologija paverčia vaisius, daržoves ir riešutus maistingu kokteiliu. Dėl specialios formos ašmenų prietaisas trina ypač veiksmingai iki vientisos konsistencijos. Tai padeda lengviau įsisavinti naudingąsias medžiagas iš maisto. 

Daugiau>

 

 

 

32 vnt. DELIMANO Brava 3in1 skustukai

 

Aukštos kokybės, universalus skustukas su 3 tipų itin aštriais nerūdijančio plieno ašmenimis: standartiniais, dantytais ir skirtais šiaudeliais pjaustyti. Šiuo skustuku lengva lupti įvairius vaisius ir daržoves, jis tolygiai slysta ir lupa net kiečiausias žieves, o vienkryptis užraktas ašmenis laiko vienoje padėtyje. Tinka ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams.

Daugiau>

 

 

40 vnt. Dėžių ZIGMAS Seaweed Snack užkandžių su jūros druska

 

ZIGMAS skrudinti jūros dumbliai - sveiko gyvenimo būdo madas atspindintis užkandis su daug skaidulinių medžiagų, kurios naudingos mūsų organizmui. Tai inovatyvus ir madingas „super maistas“ iš jūros gelmių. Mažai apdorotas, natūraliomis sąlygomis užaugintas, kurio sudėtis itin trumpa – vos kelios sudedamosios dalys. Juose visai nėra cukraus bei gliuteno. Šiuos ZIGMO jūros dumblių užkandžius galima skanauti vienus arba suteikti unikalaus skonio sriubai, salotoms ar vieno kąsnio sumuštiniams.

Daugiau>

 

 

40 vnt. ZIGMO pjaustymo lentelės

 

ZIGMO kokybiška medinė pjaustymo lentelė pagaminta iš lietuviško kietmedžio (uosio) masyvo.

Išmatavimai: 30 x 19,5 cm. 

 

 

 

40 vnt. ZIGMO daugkartiniai pirkinių maišeliai

 

ZIGMO daugkartinis pirkinių maišelis, kuris patogiai susilanksto, neužima daug vietos ir nuolat gali būti Jūsų rankinėje ar mašinoje. 

 

ŽAIDIMO „LAIMĖS RATAS“ TAISYKLĖS

 

BENDROS NUOSTATOS

 

 1. Pagrindinės nuostatos:

  1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): Laimės ratas;

  2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB All Media Digital (juridinio asmens kodas: 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, Vilnius, el. paštas: [email protected] organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą;

  3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): UAB „ICECO holding“ ir UAB „Studio Moderna“;

  4. Žaidimo trukmė: data 2021 m. kovo 8 d.- 2021 m. balandžio 5 d.;

  5. Žaidimo laimėtojai renkami kiekvieną savaitę.

 2. Žaidimo taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja Žaidimo organizavimo, vykdymo, dalyvių dalyvavimo, laimėtojų atrinkimo bei prizų įteikimo tvarką. 

 3. Taisyklės taikytinos dalyviams, kurie virtualiai pasuko www.lamaistas.lt portale esantį „ZIGMO ir DELIMANO laimės ratą“ ir pateikė nurodytus duomenis (vardą, el. paštą, gyv. miestą) su tikslu dalyvauti Žaidime (toliau – Dalyvis/Dalyviai) ir varžytis dėl Žaidimo prizo.

 

REIKALAVIMAI DALYVIAMS

 

 1. Dalyviai, kurie nori varžytis dėl Žaidimo prizo, savo noru virtualiai pasuko www.lamaistas.lt portale esantį „ZIGMO ir DELIMANO laimės ratą“, pateikė teisingą informaciją ir sutiko dalyvauti Žaidime. Žaidimo Dalyvis privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini Žaidimo organizavimui, vykdymui, Žaidimo rezultatų ir laimėtojų paskelbimui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, Žaidimo Dalyvis negalės būti Organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti Žaidime varžantis dėl Žaidimo prizo.

 2. Dalyvių amžius neribojamas. Nepilnametis asmuo, dalyvaudamas Žaidime, apie dalyvavimą privalo informuoti tėvus (įtėvius, globėjus) ir juos supažindinti su Žaidimo Taisyklėmis bei gauti jų sutikimą dalyvauti Žaidime.

 3. Laimėjimo atveju, nepilnamečio Dalyvio laimėtą prizą atsiima tėvai (įtėviai, globėjai).

 4. Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas Žaidime, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. 

 5. Žaidimo Dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.

 6. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai be išankstinio Žaidimo Dalyvio įspėjimo pašalinti iš Žaidimo bet kurį Dalyvį, dėl kurio nesąžiningumo dalyvaujant Žaidime ar neatitikimo Taisyklių reikalavimams (įskaitant, bet neapsiribojant, duomenų tikrumu ir kt.) ir kilus kitų įtarimų.

 

ŽAIDIMO EIGA 

 

 1. Dalyvauti Žaidime galite virtualiai pasukdami www.lamaistas.lt portale esantį „ZIGMO ir DELIMANO laimės ratą“, atsakius į klausimą ir įvedus savo kontaktinius duomenis. Žaidimo puslapyje pasukti „ZIGMO ir DELIMANO laimės ratą“ ir pateikti atsakymą į Žaidimo klausimą galima neribotą kiekį kartų.

 2. Žaidimo Laimėtojai renkami atsitiktine tvarka.

 3. Prizų laimėtojų paskelbimas numatomas kiekvienos savaitės pirmadienį: kovo 15 d., 22 d., 29 d. ir balandžio 5 d. www.lamaistas.lt portale. Kiekvieną pirmadienį bus skelbiami 39 laimėtojai (išskyrus balandžio 5 d , kada bus išrinkt40 laimėtojų).

 4. Prizų atsiėmimas ar pristatymas – iki 2021 m. balandžio 31 d.

 5. Žaidimo laimėtojai skelbiami Žaidimo www.lamaistas.lt tinklalapyje. Su Žaidimo laimėtojais bus susisiekta asmeniškai bei suderintos prizo atsiėmimo sąlygos. Žaidimo Dalyviai, laimėję Žaidimą sutinka pateikti savo adresą Organizatoriui ir Rėmėjui dėl prizo įteikimo. Jei prizo laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą informaciją apie prizo atsiėmimo sąlygas per 36 val. po laimėjimo paskelbimo, laimėtojas praranda teisę į prizą.

 6. Visi Žaidimo Dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai bus skelbiami www.lamaistas.lt portale.

 7. Žaidimo Rėmėjas rūpinasi Prizo siuntimu arba perduoda Prizą Organizatoriui, kuris rūpinasi Prizų pristatymu.

 

ŽAIDIMO PRIZAI 

 

 1. Visą Žaidimo laikotarpį bus galima laimėti Žaidimo Rėmėjų įsteigtus prizus (toliau – Prizas):

 • 1 vnt. DELIMANO Kitchen Robot Pro virtuvinį kombainą;

 • 4 vnt. DELIMANO Nutribullet juodų trintuvų;

 • 32 vnt. DELIMANO Brava 3in1 skustukų;

 • 40 vnt. ZIGMO Seaweed Snack užkandžių su jūros druska;

 • 40 vnt. ZIGMO pjaustymo lentelių;

 • 40 vnt. ZIGMO daugkartinių pirkinių maišelių.

 1. Žaidimo Prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.

 2. Žaidimo Prizą steigia ir už jį atsako Žaidimo Rėmėjas. 

 

Kiekvieną pirmadienį laimėtojai laimės šiuos Prizus:

 • 1 vnt. DELIMANO Nutribullet juodą trintuvą;

 • 8 vnt. DELIMANO Brava 3in1 skustukų;

 • 10 vnt. ZIGMO Seaweed Snack užkandžių su jūros druska;

 • 10 vnt. ZIGMO pjaustymo lentelių;

 • 10 vnt. ZIGMO daugkartinių pirkinių maišelių.

2020 m. balandžio 5 d. taip pat bus laimėtas Projekto super prizas - 1 vnt. DELIMANO Kitchen Robot Pro virtuvinis kombainas.

 

ASMENS DUOMENYS

 

 1. Dalyviai, dalyvaudami Žaidime ir varžydamiesi dėl Žaidimo prizo, suteikia sutikimą Organizatoriui tvarkyti Dalyvių asmens duomenis Žaidimo organizavimo, vykdymo, bei laimėtojų paskelbimo bei prizų įteikimo tikslais Žaidimo vykdymo metu ir 1 mėnesį po Žaidimo pabaigos. Dalyvis sutinka, kad Žaidimo metu surinkti duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais. Dalyviai taip pat sutinka, kad Žaidimo prizų įteikimo tikslais jo asmens laimėtojų duomenys taip pat bus perduoti Rėmėjui.

 2. Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius, kontaktinis el. paštas asmens duomenų klausimais [email protected]

 3. Dalyvis duomenis privalo pateikti pagal Taisykles, jų nepateikus, Organizatorius negalės identifikuoti Žaidimo laimėtojo bei pateikti prizo.

 4. Dalyvio asmens duomenys gali būti teikiami to pareikalavus kompetentingoms valstybės institucijoms, vykdant teisės aktų reikalavimus. Dalyvio asmens duomenys nebus perduodami į trečiąsias valstybes.

 5. Dalyvis, kaip duomenų subjektas, turi teisę prašyti, kad Organizatorius leistų susipažinti su Dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą teisės aktų nustatyta tvarka, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Dalyvis turi teisę atšaukti savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo.

 

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 1. Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai.

 2. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

 3. Organizatorius neatsako, jeigu ne dėl Organizatoriaus kaltės laimėtojas neatsako į asmeninę žinutę dėl Prizo laimėjimo ir iki nurodyto termino nepateikia savo asmens duomenų, reikalingų prizo pristatymui. 

 4. Organizatorius neatsako už informacijos, kurią apie save pateikia Dalyviai, turinį ir jos pateikimo formą. Joks informacijos apie Dalyvį paskelbimas, jeigu atitinkamą informaciją yra pateikęs Dalyvis, negali būti laikomas žmogaus privataus gyvenimo neliečiamumo pažeidimu.

 5. Organizatorius nėra atsakingas už Dalyvio duomenų gavimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos Organizatorius nėra atsakingas ir negali kontroliuoti. Organizatorius nėra atsakingas už techninius sutrikimus, internetinio ryšio gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės.

 6. Organizatorius neatsako už Dalyvių išlaidas ir (arba) nuostolius, susijusius su dalyvavimu Žaidime.

 7. Organizatorius pasilieka teisę keisti Taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešus, apie pakeitimus paskelbiant internetinėje svetainėje www.lamaistas.lt.

 

 

Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais 

 

Palikdamas žymą specialiame lauke, pavadintame „Susipažinau su Sutikimo dėl asmens duomenų tvarkymo  formoje pateikta informacija ir sutinku su mano pateiktų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros  tikslais“, patvirtinu, kad susipažinau ir sutinku su žemiau nurodytomis nuostatomis, o, man esant  nepilnamečiui (t.y. asmeniui iki 18 m.), taip pat, kad mano sutikimas yra suderintas su mano, kaip  nepilnamečio asmens, tėvais/globėjais/rūpintojais ir jie tam neprieštarauja, t.y.:  

 

1. Sutinku, kad Šiaulių bankas, UAB „SB Lizingas“ bei Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum" ir kitos  Šiaulių banko grupės įmonės, naudotų mano dalyvaujant Šiaulių banko žaidime „Registruokis internete  adresų www.sb.lt/pavasario-akcija ir laimėk Šiaulių banko prizų“ pateiktus asmens duomenis (vardą,  pavardę, amžių, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) tiesioginės rinkodaros tikslais, t.y.  kreiptųsi į mane telefonu, elektroniniu paštu su tikslu: 

− teikti man informaciją ir reklaminę medžiagą apie Šiaulių banko ir kitų aukščiau nurodytų  bendrovių teikiamas paslaugas, naujienas; 

− teikti informaciją apie vykstančius šių bendrovių renginius ar akcijas; 

− sužinoti mano nuomonę apie šių bendrovių teikiamų paslaugų kokybę. 

 

2. Esu informuotas ir suprantu, kad: 

− turiu teisę susipažinti su savo pateiktais asmens duomenimis ir žinoti kaip jie tvarkomi, − žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą,  

− reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis,  − nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys, įskaitant asmens duomenų tvarkymą  tiesioginės rinkodaros tikslu,  

− reikalauti, kad Šiaulių bankas sunaikintų mano pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių  duomenų tvarkymo veiksmus.  

 

3. Esu informuotas ir suprantu, kad turiu teisę bet kada atšaukti savo sutikimą dėl savo asmens duomenų  tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, pateikęs tokį savo prašymą Šiaulių bankui el. paštu [email protected], temos  laukelyje įrašant „Atsisakyti“ ir laiške nurodant savo vardą, pavardę ir kokiu adresu, tel. numeriu, el. paštu  nenoriu gauti informacijos, taip pat apie tai informuoti tel. 1813 (+370 37 301 337 skambinant iš užsienio). 

 

4. Esu informuotas ir suprantu, kad mano asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslais bus tvarkomi ne  ilgiau kaip 10 (dešimt) metų nuo Žaidimo pasibaigimo momento, išskyrus atvejus, jei aš pareikšiu nesutikimą  dėl savo asmens duomenų tvarkymo minėtais tikslais ir/ar duotą sutikimą atšauksiu. Tokiu atveju suprantu,  kad Šiaulių bankas nutrauks mano asmens duomenų tvarkymą tiesioginės rinkodaros tikslais nuo mano  nesutikimo gavimo Šiaulių banke dienos. 

 

SVARBU: Nepilnametis (t.y. asmuo iki 18 m.), suteikdamas aukščiau nurodytus sutikimus, patvirtina,  kad aukščiau nurodyti sutikimai dėl jo asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais yra  suderinti su nepilnamečio asmens tėvais/globėjais/rūpintojais ir jie tam neprieštarauja.

 

Paspaudus ant langelio, jog klientas sutinka dalintis duomenimis, jis supranta, kad:
UAB „Studio moderna“ gali tvarkyti jūsų pateiktus asmens duomenis (įskaitant užsakymų istoriją ir jūsų pageidavimus) tiesioginės rinkodaros tikslais susisiekiant su Jumis SMS žinutėmis, telefonu, spausdintais katalogais ar elektroniniu paštu ir informuojant apie prekes ir paslaugas, specialius pasiūlymus bei akcijas, dalijantis informacija apie renginius ir kita komunikacija. Bet kuriuo metu jūs galėsite atšaukti duotą sutikimą gauti naujienlaiškius elektroniniu paštu paspausdamas atitinkamą nuorodą, esančią kiekviename siunčiamame elektroniniame laiške, arba skambindami mums nemokamu telefonu 8 800 01 415, jei norite atsisakyti sutikimo dėl bendravimo SMS žinutėmis, telefonu, katalogais ar elektroniniu paštu. Norėdami gauti daugiau informacijos, tame tarpe ir apie tai, kaip naudotis savo teisėmis, prašome perskaitykite mūsų PRIVATUMO POLITIKĄ.

 

Ketvirtos savaitės laimėtojai:

 

Super prizas - Kitchen Robot Deluxe virtuvinis kombainas:
****[email protected]


DELIMANO Nutribullet juodas trintuvas:
****[email protected]


DELIMANO Brava 3in1 skustukai:

****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]

 

ZIGMO Seaweed Snack užkandžiai su jūros druska:
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]


ZIGMO pjaustymo lentelės: 
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]


ZIGMO daugkartiniai pirkinių maišeliai: 
****e.belcovienė@gmail.com
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]il.com
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]

****[email protected]
 

Ką dabar gaminame:
viskas
joninių skanėstai
valgome sveikiau!
grilio patiekalai
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
desertai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital