Atrask Ispaniją su Gallina Blanca!!!

Konkursas vyko iki: 2023 06 30

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti Receptų kovų konkurse ir laimėti Pyrex SLOWCOOK ketaus puodą bei Gallina Blanca sultinių rinkinį!

 

Balsuokite už labiausiai patinkantį savaitės receptą ir vienas iš laimingųjų laimės kas savaitę laimės Gallina Blanca sultinių rinkinį.

 

Paskutinę konkurso savaitę, 2 populiariausi siųsti receptai, turės galimybę varžytis dėl pagrindinio prizo - Pyrex SLOWCOOK ketaus puodo!

ŽAIDIMO PRIZAI

 

Pagrindinis prizas

Raudonas ketaus puodas Pyrex SLOWCOOK, 28 cm 6,3 (145 Eur)
Šis puodas troškintuvas yra sukurtas sveiko maisto gaminimui t.y. - gamindami maistą troškinimo būdu maiste išsaugosite daugiau vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų.
Puodo troškintuvo Pyrex SlowCook charakteristikos:
Tinka visų tipų viryklėms, įskaitant ir indukcines.
Tinka naudoti orkaitėse iki 280°C.
Kilmės šalis - Kinija.
Skersmuo – 28 cm.
Talpa – 6,3 L.
Spalva - raudona.

Kiti prizai
 

Gallina Blanca sultinių kubelių produkcijos rinkinys (1 rinkinio vertė – 7.20) (2 vnt. daržovių, 2 grybų vnt., 2 vnt. jautienos šonkaulių, 2 vnt. kiaulienos, 2 vnt. vištienos, 2 vnt. vištienos su krapais ir petražolėmis sultinių kubelių pakuočių).
 

 

ŽAIDIMO TAISYKLĖS

 

  • Žaidimas vyksta tik www.lamaistas.lt platformoje ir joje esančioje balsavimo formoje/polapyje. Žaidimo tikslas – www.lamaistas.lt skaitytojams balsuoti už labiau patikusį receptą.
  • Balsuoti už receptą galima tik konkurso laikotarpiu: nuo 2023 m. gegužės 23 d. iki 2022 m. birželio 30 dienos imtinai.
  • Redakcijos atsitiktine tvarka išrinktas žaidimo nugalėtojas bus apdovanotas prizais, kurių vertė bendra vertė 174 EurRaudonas ketaus puodas Pyrex SLOWCOOK, 28 cm 6,3 (145 Eur), Gallina Blanca sultinių kubelių produkcijos rinkinys (1 rinkinio vertė – 7.20) (2 vnt. daržovių, 2 grybų vnt., 2 vnt. jautienos šonkaulių, 2 vnt. kiaulienos, 2 vnt. vištienos, 2 vnt. vištienos su krapais ir petražolėmis sultinių kubelių pakuočių). Nugalėtojai bus paskelbti birželio 30 d.
  • Konkurso nugalėtojais bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu balsavę dalyviai.
  • Vienas dalyvis gali balsuoti daugiausiai 3 kartus.
  • Balsuodami dalyviai visada privalo nurodyti savo el. pašto adresą ir telefono numerį. Duomenys nebus platinami viešai, naudojami tik konkurso tikslais. Jie bus tvarkomi pagal organizatoriaus privatumo politiką, kurią galima rasti interneto svetainėje: https://gallinablanca.lt/integritetspolicy/
  • Dėl prizo atsiėmimo organizatoriai susisieks asmeniškai su konkurso nugalėtoju. Tuomet bus suderinamos tolimesnės prizo atsiėmimo sąlygos. Jei laimėtojas neatsilieps per 5 d. d., prizas lieka organizatoriams.
  • Prizai į pinigus nėra keičiami.
  • Organizatorius nėra atsakingas už atvejus, kai teisė gauti prizą, ar atsiimti/gauti laimėjimą negali būti realizuota dėl asmeninės dalyvio situacijos, šių taisyklių ar prizo perdavimo tvarkos pažeidimo. Tokiais atvejais jokia dalyvio žala neatlyginama ir negautas prizas ar jo vertė nekompensuojami.
  • Organizatorius neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius, patirtus naudojant prizus.

ŽAIDIMO NUGALĖTOJAI

 

Sveikiname nugalėtojus!

 

Pagrindinį prizą laimėjo:

 

simonap*******[email protected]

 

Kitus prizus laimėjo:


eglesar*****[email protected]
jokuba******@gmail.com
gv*******[email protected]

 

Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital