Nekepti skanėstai iš sausainių - 34 greiti receptai

AUTORIUS:
LaMaistas.lt, 2019-10-08
Nekepti tortai pyragai
@Shutterstock

Norisi pasmaližiauti, tačiau nėra laiko suktis prie orkaitės? Pristatome net 34 receptus skanėstų, kuriuos paruošite labai greitai ir nesudėtingai - Tinginiai, tortai, triufeliai, net obuolių pyragai!

Išsirinks kiekvienas smaližius!

 

Labai skanus ir taupus tortukas, kai norisi ko nors saldaus ir greitai! Ingredientai tokie, kuriuos tikriausiai daugelis ras virtuvės spintelėse ir šaldytuve. Nenustebkite, kad tortas vadinamas Skruzdėlynu, tačiau visai neprimena lietuviško - tai tradicinis rusiškas Skruzdėlynas.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Tikras klasikinis tinginys. Mums šis receptas tiesiog idealus. Skaniausias pavyksta su senaisiais klasikiniais sausainiais "Pasveikinimas" arba "Gaidelis". Tinginio tamsumas priklausys nuo kakavos gerumo. Kuo daugiau kakavoje bus kakavos sviesto, tuo šokoladiškesnio skonio bus tinginys. Beje, jei norite išgauti šventiškesnį tinginio variantą, galite jį gamintis torto formoje, o viršų papuošti smulkintais riešutais, šokolado drožlėmis ar plakta grietinėle - bus ir skanu, ir originalu.

Receptą rasite čia.

Gaminimas panašus į Tinginį, o karamelė ir riešutukai yra puikus derinys. Verta išbandyti! Labai paprasta paruošti ir labai labai skanu.

Receptą rasite čia.

Labai dailūs ir labai skanūs triufeliai! Juos paruošti visiškai paprasta ir ir nereikia daug ingredientų! Sausainius galite naudotis šokoladinius, o jei neturite, juos pakeiskite paprastais ir į masę berkite kakavos - skonis bus kiek kitoks, bet nuostabus.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Šis pyragas labai skanus! Minkštutėlis desertas su varške, o dar saldainiai, kurie lyg ištirpsta ir virsta saldžiais lašeliais. Ir gražu ir labai skanu!

Receptą rasite čia.

Vadinamas "Batikos" pyragu, labai primenantis lietuvišką Tinginį. Vaizdas panašus, skonis taip pat - tik šokoladinis kremas kiek kitoks. Tuose kraštuose, iš kurių receptas atkeliavęs, jis gaminamas su vietiniais sausainiais, bet lietuviški Gaidelio tipo sausainiai tinka puikiai.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Nuostabiai skanų sausainių tortą paruošite vos per 15 minučių, reikės jį tik palaikyti šaldytuve, kad per visus sausainių sluoksnius persigertų nuostabaus skonio kremas! Ingredientų ir pastangų nedaug, o rezultatas - nuostabus.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Tinginių tinginys - šį nostalgiškai skanų varškinį gardumyną paruošite akimirksniu. Paprastutis, bet nuo vaišių stalo visada būna nušluojamas. Jeigu norite šventiškiau, razinas galite pamirkyti rome, o paruoštą skanėstą aplieti tirpinto šokolado glazūra. Jeigu razinų nemėgstate, galite jų nedėti visai arba pakeisti smulkintais džiovintais abrikosais ar mėgstamais riešutais.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Nuotrauka LaMaistas.lt redakcijos

Itin paprastas receptas, kuris pavyks net ir virtuvės pradinukams! Tai puošnesnis, šventiškesnis tinginio variantas, kuris patiks tikriausiai visiems smaližiams! Beje, gamindami šį tinginį, galite rinktis ir kitokius, taupesnius, pvz., žemės riešutus ar net lukštentas saulėgrąžas, o dalį grietinėlės galima riebesniu pienu.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Liucija

Šis pyragas (beveik tortas!) pagaminamas be galo greitai, o skonis puikus. Karamelizuotų obuolių, cinamono ir maskarponės derinys abejingų palikti tiesiog negali.

Receptą rasite čia.

Gardus ir truputį netradicinio recepto tinginys. Tai pyragas, kurį ruošiant praktiškai neįmanoma suklysti! Džiovintus vaisius galima naudoti įvairius, kam kas patinka.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Rūta

Rutuliukams pagaminti galite naudoti mėgstamiausio skonio sausainius, mėgstamus riešutus, taip pat įmaišyti papildomų ingredientų, tokių kaip susmulkintų džiovintų vaisių, uogų, kokoso drožlių, įvairių pabarstukų, sėklyčių ir t.t. Į rutuliuko vidų galite įdėti šokolado gabaliuką. Jei turite daugiau laiko ir noro, rutuliukus apšlakstykite karštu šokoladu (ar keliais skirtingais šokoladais), apvoliokite kokoso drožlėse, kakavoje ar spalvotuose pabarstukuose.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Liucija

Šiam tortui tikriausiai nėra lygių - jis tiesiog ištripsta burnoje! Pagaminsite vos per 20 minučių - labai skanu, labai greita ir labai paprasta! Ruošti patariame iš vakaro, kad tortas sutvirtėtų ir sausainiai sugertų fantastiškai gardaus kremo skonį.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Būtinai išbandykite šį nepaprastai paprastą receptą! Produktų visai nedaug, o recepto prašys visi paragavę. Tortą apliekite tirpintu baltu, juodu ar pienišku šokoladu.

Receptą rasite čia.

Labai skanus, minkštas, drėgnas ir rudeniškas obuolių pyragas be karščio! Jam nereikės nei įmantrių ingredientų, nei daug pastangų. Gardinkite mėgstamais riešutais, o jeigu neturite vanilinio cukraus, jo galite visai nedėti.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Greitai ir nesudėtingai paruošiamas, labai skanus sausainių tortas su citrininiu varškės ir grietinės kremu! Kiekvienas kąsnelis tiesiog tirpsta burnoje. O geriausia, kad šio torto net nereikės kepti, nereikia jokių įmantrių ingredientų, o skonis ir vaizdas - puikūs. Nesunku paruošti pagal detalų video receptą!

Receptą rasite čia.

Labai paprastai pagaminamas ir be galo skanus desertas. Jeigu norite įdomiau, į jį tinka įmaišyti smulkintų migdolų ar lazdyno riešutų. Bet šis tinginys nuostabus ir tiesiog savaime, be jokių priedų. Išbandę tikrai nesigailėsite!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Nuotrauka LaMaistas.lt redakcijos

Šie karameliniai sausainių triufeliai - puiki alternatyva šokoladiniams. Jie mėgstami mažų ir didelių. Labai patogu mėgautis ir labai mėgstami vaikų!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Ritos receptai

Labai puošnus ir ypatingai gardus Tinginio tortas kitaip. Kad tortas būtų dailesnis, apliejamas šokoladu, bet skanu ir be papuošimų.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Viktorija

Šiam desertui paruošti reikės visai nedaug laiko, o jo skonis tiesiog nuostabus. Nustebinkite šeimą ar svečius individualiu pyragaičiu stiklinėje! Galima ruošti ne tik su recepte siūlomomis, bet ir kitokiomis mėgstamomis uogomis.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Įprasto tinginio pusbrolis. Gaminimas net paprastesnis nei rudojo, o skonis visiškai kitoks - lengvesnis, dar švelnesnis. Puikus pasirinkimas nemėgstantiems kakavos arba tiesiog norintiems išbandyti kažką naujo, per daug nenutolstant nuo seno.

Receptą rasite čia.

Tortuką paruošite labai labai greitai, tuomet kelios valandos (o geriau pernakt) šaldytuve ir galima skanauti! Beje, jam reikės vos kelių ingredientų, kuriuos, tikėtina, rasite šaldytuve. Šis tortas visai nedidelis, apie 17 cm skersmens pagrindu, jei norite didesnio, atitinkamai didinkite ingredientų kiekį.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ LaMaistas.lt

Lengvas, greitas ir skanus! Tortukas labai skanus, o ir paruošti visai neužtruks, reikės tik trupučio kantrybės, kol pastovės šaldytuve ir visi skoniai susijungs.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Dalia, Saldymetis

Kartais labai norisi pasmaližiauti, kad ir, atrodytų, paprasčiausio tinginio, tačiau virtuvės spintelėse nėra pasislėpusio kondensuoto tinginio, tuomet improvizuojame! Šis nuostabaus skonio tinginys patenkins tikriausiai kiekvieno smaližio saldumo poreikį be ypatingų išlaidų!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Nuostabiai skanus karamelinis krekerių tortas - taupus, nesudėtingas. Ypač tinka pagardinti rūgštesne uogiene.

Receptą rasite čia.

Šis tortukas labai minkštas ir skanus, o ir paruošti jį visai paprasta, todėl patiks ir tiems, kurie nelabai mėgsta ilgai suktis virtuvėje.

Receptą rasite čia.

Greitas paruošiamas ir labai skanus karamelinis tinginys. Paruošti paprasta, o nuo stalo išgaruoja akimirksniu. Pavyks net pradedantiesiems virtuvėje!

Receptą rasite čia.

Fantastiško skonio tortas, kurį pagaminsite labai greitai, o suvalgysite dar greičiau! Recepto autorė pataria, kad sausainius mirkyti reikėtų labai trumpai, kad nepermirktų, nes tortas bus per daug drėgnas.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

Labai paprastai pagaminamas, skanutėlis pyragas be kepimo! Su gaiviais konservuotų persikų gabaliukais!

Receptą rasite čia.

Dažnai genialumas slypi paprastume, taip ir su šiuo romantišku skanėstu. Vietoje sūrelio galima naudoti ir kreminę varškę, o puošti mėgstamo skonio šokoladu.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Vos keli ingredientai ir nereikia kaisti orkaitės! Švelnus jogurto tortas su kondensuotu pienu pakerės kiekvieną ragautoją. Puošiame uogomis ar šokolado drožlėmis, bet labai skanus ir be papuošimų.

Receptą rasite čia.

Labai puošnus naminis Tinginys ypatingai skaniai! Nors Tinginys tikriausiai daugeliui pažįstamas desertas, šį kartą jis suspindi naujomis spalvomis ir skoniais!

Receptą rasite čia.

Vienas gardžiausių ir paprasčiausiai paruošiamų tortų. Švelnaus skonio, kreminės tekstūros ir tikrai labai gardus. Sausainius rinkitės mėgstamus, čia tiks net ir šokoladiniai - pyragas bus kitokio, tačiau taip pat ypatingo skonio. Nereikia kepti!

Receptą rasite čia.

Pasakiškai skanus Oreo sausainių tortas, kurį taip pat galima ruošti ir su kitokiais šokoladiniais sausainiais su kreminiu pertepimu. Tortas ypatingai puošnus ir tokiu vaizdeliu tikrai nustebinsite svečius!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Minkštas ir labai skanus karamelinis krekeriu tortas be kepimo! Ypatingos tekstūros tortui suteikia traškūs riešutukai. Rekomenduojame išbandyti!

Receptą rasite čia.

30 minučių ruošimo ir tortas namuose džiugins ir didelius, ir mažus! Labai skanus ir kvapnus nekeptas varškės tortukas!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Ingrida

LaMaistas.lt
Rašyti komentarą
Komentarai
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital