Maskarponės suvilioti - 39 išbandyti skanėstų su maskarpone receptai

AUTORIUS:
LaMaistas.lt, 2019-03-07
Maskarponės suvilioti - 39 išbandyti skanėstų su maskarpone receptai
@Shutterstock

Tikriausiai daugelis iš mūsų mėgsta pasmaližiauti gabalėliu burnoje tirpstančio torto ar keksiuko kąsneliu. O jeigu tas skanėstas paruoštas su maskarponės sūriu, tuomet praktiškai neįmanoma atsispirti!

Atrinkome net 39 fantastiškai skanių LaMaistas.lt ir projekto SkoniuBlogas.LaMaistas.lt dalyvių gardumynų receptus, kurie, tikime, tiks ir Moterų dienai!

 

Nuostabiai skanus tortas - kreminis ir karamelinis, kiekvienas jo kąsnelis tiesiog ištirpsta burnoje. Minkštas, drėgnas ir tikrai neatsivalgomai gardus! Kadangi tortas sodrus, pasmaližiauti pakaks visai nedidelio gabalėlio.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Nuostabiai skanų sausainių tortą paruošite vos per 15 minučių, reikės jį tik palaikyti šaldytuve, kad per visus sausainių sluoksnius persigertų nuostabaus skonio kremas! Ingredientų ir pastangų nedaug, o rezultatas - nuostabus.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai šokoladinis ir labai karamelinis sūrio tortas patiems tikriausiems smaližiams! O derinį tobulai užbaigia vyšnios. Tiesiog neatsivalgomai skanus tortas.

Receptą rasite čia.

Traški šio deserto plutelė ir kontrastingai minkštas vidus. Šio deserto pagrindinis herojus - dekoras. Nuostabiai puošnus ir skanus!

Receptą rasite čia.

Žiemiškas ir sotus karamelinis tortas, norėsite dar ir dar gabalėlio, o pagaminamas labai paprastai ir labai greitai. Puoškite karamelizuotais riešutais, granola ar kitai skanėstais.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai greitas ir nesudėtingai pagaminamas tortas, reikės tik trupučio kantrybės, kol jis pastovės ir sustings, o visi nuostabūs skoniai persipins tarpusavyje.

Receptą rasite čia.

Šios spurgytės minkštos, skanios ir visaip kitaip geros. Jos iš kiek kitokios tešlos - ne tik su varške, bet ir kremišku maskarponės sūriu. Tikrai gardu ir rankos pačios siekia dar ir dar vienos. Spurgos minkštesnės, kremiškesnės nei klasikinės varškės spurgos.

Receptą rasite čia.

Minkštutėlio, puraus biskvito, šokolado skonio, su dangiškai skaniu maskarponės - grietinėlės kremu, tiesiog tirpsta burnoje... Rekomenduojame kremu keksiukus puošti prieš pat patiekiant, nes kremas toks lengvas, kad kambario temperatūroje gali ištirpti. Išbandykite šį puikų receptą!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

O koks maskarponės tortas be maskarponės sūrio? Jei neturite galimybės įsigyti ar tiesiog norite tortą ruošti iš kuo labiau naminių ingredientų, namuose galite pasigaminti ir maskarponės sūrio! Labai skanus, kremiškas naminis maskarponės sūris, kuris tinka kremams ir pertepimams ruošti, užkandžiams ar skanauti tiesiog su uogomis ar vaisių gabalėliais!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Šiam desertui paruošti reikės visai nedaug laiko, o jo skonis tiesiog nuostabus. Nustebinkite šeimą ar svečius individualiu pyragaičiu stiklinėje! Galima ruošti ne tik su recepte siūlomomis, bet ir kitokiomis mėgstamomis uogomis.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Šokoladinis pagrindas, šokoladinis kremas ir šokoladiniai papuošimai - tortas tikriems šokolado mylėtojams! Tortas sodrus, kreminis ir labai labai skanus. Jei norite kiek lengvesnio varianto, maskarponę recepte galima pakeisti rikota.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @ Shutterstock

Lengvas, purus, maloniai aguoninis - tikrai puikus tortas bet kokiai progai. Be to, galite drąsiai eksperimentuoti ir vietoje aguonų jį pagardinti smulkintais riešutais arba džiovintais vaisiais. Pasakiškas skanumas!

Receptą rasite čia.

Ledai greitai pagaminami ledai, reikės tik truputėlio kantrybės, kol sustings ir galima bus ragauti! Puikūs orai - gera proga išbandyti naminius ledus. Patiekti galima vienus arba aplieti šokoladu, karamele ar pabarstyti uogomis.

Receptą rasite čia.

Tiesiog labai skanus tortas! Kremiškas, minkštas ir su švelnia kavos nata. Šonus galima papildomai puošti tarkuotu šokoladu ar uogomis, bet tortas tikrai labai skanus ir be jokių papuošimų.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Tiesiog fantastiškai skanūs, minkštutėliai ir burnoje tirpstantys triufeliai smaližiams! Gaminami su maskarpone, jie būna minkštesnės konsistencijos ir tekstūros nei tradiciniai. Rekomenduojame išbandyti!

Receptą rasite čia.

Labai skanus ir galima sakyti akimirksniu pagaminamas karamelinis vaflių desertas. Sumaišei, sutepei ir viskas! Jeigu mėgstate vaflių sluoksniuočius, šis jums tikrai patiks, pamatysite!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Pagaminti - paprasčiau nebūna! Užtruksite vos 30 minučių, o rezultatas nustebins... Tortas sotus, todėl juo mėgautis galėsite didele kompanija!

Receptą rasite čia.

Tortas prisiekusiems šokolado gerbėjams ir tik tiems, kurie nesilaiko dietų! Tortas sodraus skonio, sotus, todėl skanaudami mažais gabalėliais pavaišinsite visą būrį draugų. Recepto autorė rekomenduoja naudoti tik juodąjį šokoladą, kad tortas nebūtų pernelyg saldus.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Alina, Apie viską

Puikus ir gaivus Tiramisu primenantis tortas su nuostabiomis uogomis - čia jos tinka pačios įvairiausios! Saldus ir kremiškas sūrio pertepimas tirpsta burnoje su kiekvienu kąsneliu... Torto nereikia kepti, todėl sutaupysite laiko ir nereikės suktis prie viryklės!

Receptą rasite čia.

Ne tik pasakiškai skanus, bet ir gaivus maskarponės sūrio tortas su kvapniomis citrinomis! Paruošti tikrai visai nesudėtinga, o svečiai prašys dar gabalėlio!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Dalia

Dar vienas puikus keksiukų receptas! Keksiukai labai sotūs, tad jais galėsite pavaišinti visus artimuosius. Juos galite kepti dieną ar net kelias prieš patiekimą, nes obuolių drėgmė per tą laiką juos tik dar labiau pagardina. Na, o šventės dieną beliks papuošti pasakiškai skaniu sūrio kremu!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

Viena kulinarijos klasikų - tiramisu. Tiesiog tirpstantis burnoje, maloniai suderinantis marcarpone švelnumą, romo kartumą bei šokolado saldumą. Šį skanėstą galite pasigaminti griežtai pagal receptą, ar patobulinti darant jį torto formoje ir paįvairinti uždedant ant kremo vyšnių, braškių ar kitų mėgstamų uogų.

Receptą rasite čia.

Puikus sūrio tortas, kurio nereikia kepti - tobulai karštai vasarai! Tortui nereikia jokių įmantrių ingredientų,bet jis abai skanus, o jei norite jį dar patobulinti, tarp pagrindo ir sūrio kremo galite pertepti uogiene! Beje, šiam tortui tiks ir šaldytos uogos (tik prieš tai jas reikėtų atitirpinti ir nuvarvinti), konservuoti ar švieži vaisiai, pvz., mandarinai, persikai ar kiti mėgstami. Tiesa, šaldytos uogos nelabai tiks papuošimui, tad pyrago galite visai nepuošti, ar rinktis, pvz., vynuoges.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Minkšti keksiukai ir ypatingai gardus kremas bei uogos, kas gali būti geriau? Kiekvienas keksiuko kąsnelis tiesiog tirpsta burnoje ir jiems tikrai labai sunku atsispirti!

Receptą rasite čia.

Labai gražiai atrodantis, bet tikrai nesunkiai pagaminamas ir itin gardus varškės pyragas, savyje suderinantis tiek saldumą tiek malonią kreminę konsistenciją. Recepte visą varškę ar dalį varškės pakeisti maskarponės sūriu.

Receptą rasite čia.

Labai skanus tortas, kuris nėra nei pernelyg sunkus, nei pernelyg saldus. Lengvas ir tiesiog akimirksniu išgaruojantis nuo vaišių stalo! Su švelniu maskarponės ir grietinėlės kremu.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Bake In Heels

Purūs plikytos tešlos žiedeliai su nuostabaus skonio maskarponės sūrio kremu. Jeigu norite gaiviau, papildomai tiktų dėti rūgštesnės uogienės. Palepinkite artimuosius ir draugus!

Receptą rasite čia.

Gaivus ir labai gražus tortas su maskarponės kremu ir baltuoju šokoladu. Puošiamas granatų sėklomis, bet skanu ir be papuošimų ar juos galite rinktis kitokius mėgstamus ar turimus, pvz., vynuoges, avietės, riešutus ar kitus.

Receptą rasite čia.

Pasakiškai skanus ir gaivus tortas su uogomis! Beje, gaminti galima ne tik su braškėmis, bet ir vaisiais, pvz., rinktis konservuotus persikus ir persikų skonio jogurtą. Recepte rasite ne tik detalų aprašymą, bet ir gausybę nuotraukų, kurios padės detaliai suprasti, kaip paruošti šį nuostabų tortą! O paruošti jį visai nesudėtinga, tad raitokitės rankoves! 

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ po 4 val. išėmiau iš šaldytuvo, ir štai rezultatas:) SKANAUS !

Minkštutėliai, pasakiškai skanūs varškės keksiukai, kuriais galite nustebinti visus artimuosius ir draugus! Kremu keksiukus patariama puošti prieš pat patiekiant, nes šis labai skanus kremas ilgiau pabuvęs šilumoje gali tirpti. Bet koks jis skanus!

Receptą rasite čia.

Dangiškai skanus karamelinis maskarponės tortas. Tortą pagaminti nesudėtinga, o papuošimus, kad ir kaip įmantriai atrodo, padarysite taip pat visai paprastai: ant kepimo popieriaus tirpintu šokoladu reikėtų "išpiešti" norimus papuošimus ir juos trumpam dėti į šaldiklį, kad apstingų, tuomet nuimti nuo popieriaus ir kabinti prie torto!

Receptą rasite čia.

Nuostabūs drėgni ir minkšti aromatingi kavos keksiukai. Jie ne tik labai skanūs, bet ir labai kvapnus, su puikiu kremu. Kiekvienas kąsnelis tikrai ištirps burnoje!

Receptą rasite čia.

Labai greitas vaflių skanėstas smaližiams! Kremui galite naudoti baltą šokoladą ar maišyti su pienišku - kiekvienam skaniausias šokoladas! Kokosai kreme ir kokosiniai papuošimai - neįmanoma atsispirti!

Receptą rasite čia.

Nesudėtingai paruoštas pyragas pradžiugins akį ir kiekvieną smaližių. Vyniotinis kremiškas, klasikinių skonių ir spalvų.

Receptą rasite čia.

Nuostabus tortas šokoladiniu biskvitu, šokoladiniu maskarponės ir grietinėlės kremu ir šokolado papuošimais - trigubai šokoladiškas, tikriems šokolado gerbėjams!

Receptą rasite čia.

Jei jau morkų pyragas nėra kažkas netikėto, drąsiai galime kepti ir jų keksiukus! Beje, keksiukų skonyje morkų visai nejusti, apie tai tik subtiliai sufleruoja jų spalva. Keksiukai minkšti, kvapnūs ir su puikiu citrininiu kremu, ir be jo!

Receptą rasite čia.

Labai paprastas pagaminti ir labai labai skanus! Tortas net su dviem kremais - saldžiu karameliniu ir kremišku, švelniu maskarponės kremu. Bananus tortui rinkitės kuo geriau prinokusius, o jei jų nemėgstate, galite naudoti persikus, tik juos labai gerai nuvarvinkite, kad torto pagrindas nebūtų pernelyg šlapias.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @ Shutterstock

Tobulas pyragas tikriems smaližiams! Jis ne tik labai šokoladinis, bet ir labai kremiškas - ir su sūriu, ir su varške, ir su bananais... Beje, bananai pyragui suteikia saldumo, todėl recepte nenaudojama daug cukraus.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Nuostbaus skonio sūrio tortas, kuriam nereikia orkaitės! Jei mėgstate tortus minkštesniu pagrindu, patariame naudoti daugiau sviesto. Tortą puoškite kaip Jums gražiau - kakava, šokoladu ar net vaisiais! Skanių eksperimentų!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

Skanutėlis sūrio tortas, kuriame slepiasi gaivūs želė gabaliukai! Kuo daugiau skirtingų rūšių želė jam paruošite, tuo spalvingesnis bus Jūsų tortas!

Receptą rasite čia.

Viliojančiai kapučino kava kvepiantis riešutinio biskvito tortas su maskarponės kremu - didžiulis malonumas smaližiams!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Dar vieni, bet jau kitokie triufeliai - švelnūs, kreminiai ir su riešutais! O dar baltas šokoladas ir jie virsta tiesiog neatsispiriama pagunda.

Receptą rasite čia.

Šis tortukas labai minkštas ir skanus, o ir paruošti jį visai paprasta, todėl patiks ir tiems, kurie nelabai mėgsta ilgai suktis virtuvėje.

Receptą rasite čia.

Jei dar nesate tokio ragavę, labai rekomenduojame, nes bananai ir maskarponės sūris - puikus derinys! Pagaminti neužtruksite, o išragausite dar greičiau.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai šokoladiniai sausainiai su švelniu maskarponės sūrio kremu. Kad sausainiai būtų kuo gardesni ir drėgnesni, jų reikėtų neperkepti. Dailu ir tiesiog nuostabiai skanu!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Skanios mintys

LaMaistas.lt
Rašyti komentarą
Komentarai
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis