LaMaistas TV laida - "Pusgavėnis!"

2021-03-14
LaMaistas TV laida - "Pusgavėnis!"

Šio sekmadienio, kovo 14 dienos rytą TV3 eteryje laidoje “La Maistas” mūsų šefai Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius kvietė pietums ruošti karbonadus ir šnicelius. Šefai pateikė gardžių idėjų ir dalinosi patarimais, kaip paruošti ypatingai gardžius patiekalus šeimos pietums. 

 

Jeigu nespėjote pasižiūrėti laidos gyvai, jos įrašą rasite žemiau. Visi laidoje gaminti receptai pasiekiami čia, o daugiau apie juos - toliau šiame straipsnyje.

Laidos šefas Vylius gamino traškų šnicelį su bulvių salotomis. Vylius primena, kad gaminant šį patiekalą labai svarbu išsirinkti tinkamą mėsą. Nugarinė, iš kurios bus ruošiami šie šniceliai, turi turėti šiek tiek riebaliuko viršuje. Būtent jis suteikia šniceliui puikios tekstūros.

 

Nuotraukos Dovilės Ramoškaitės, LaMaistas.lt redakcijai

 

Šefas primena, kad išmušti mėsos itin plonai nereikia, užteks pamušti lengvai į plonus šnicelius. Šnicelių apvoliojimui Vylius naudojo panko džiūvėsėlius, bet pamini, kad jei nerandate ar neturite šių džiūvėsėlių, tai puikiai tinka ruošti ir su paprastais.

 

Nuotraukos Dovilės Ramoškaitės, LaMaistas.lt redakcijai

 

Prie gardaus šnicelio, Vylius ruošė vokiškas bulvių salotas su svogūnais ir garstyčiomis. Greitai paruošiamos salotos puikus garnyras prie mėsos patiekalų, o ir prireiks vos kelių ingredientų. Salotas puikiai tinka gardinti tunu, tuomet šias bulvytes jau tinka tiekti ir kaip atskirą patiekalą.

 

Nuotraukos Dovilės Ramoškaitės, LaMaistas.lt redakcijai

 

Laidos vedėjas Mindaugas pasidalino krevetėmis įdarytų avokadų receptu. Tai labai greitas, vos iš kelių ingredientų paruošiamas pavasariškai gaivus ir gardus užkandis. Paruošite labai greitai, o taip skanu, kad ir nuo stalo dings akimirksniu. 

 

Nuotraukos Dovilės Ramoškaitės, LaMaistas.lt redakcijai

 

Laidos šefas Tomas gamino kiaulienos nugarinės karbonadą su burokėliais ir kuskusu. Karbonado pagrindinis akcentas turėtų būti traškutis, kuriame apvoliotas karbonadas ir tai, kas yra tarp mėsos ir traškučio. Tad būtent apvoliojimui ir marinatui Tomas skiria ypatingą dėmesį. Apvoliojimui šefas naudojo panko džiūvėsėlius, kurie visada suteikia traškumo ir grikių traškučius. Tomas pamini, kad mėsos nereikia mušti ar daužyti. Išmušama mėsa praranda dalį sulčių, karbonadas aplipęs džiūvėsėliais sugeria daugiau aliejaus, o mėsa tampa sausa. Tad Tomas pataria, ruošiant karbonadus, mėsos nemušti, o tiesiog supjaustyti plonais pjaustyniais. 

 

Nuotraukos Dovilės Ramoškaitės, LaMaistas.lt redakcijai

 

Išskirtiniais šefų receptais ir kulinarinėmis paslaptimis mėgaukitės žiūrėdami „La Maistas“ kiekvieną sekmadienį 9:30 val. per TV3!

Skaityti komentarus
Komentarai (1)
R.G.
2021-03-14 13:16
Na ir pusgavėnis! Gal kas nežino, kad per gavėnią pasninkauti reikia, o ne karbonadas ir kitą gėrį šveisti ATSAKYTI
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital