Greiti uogų pyragai - 36 puikūs vasariški receptai

AUTORIUS:
LaMaistas.lt, 2019-07-02
Greiti uogų pyragai
@Shutterstock

Krūmų ir medžių šakos jau svyra nuo prisirpusių, gaivių, spalvingų, pačių skaniausių uogų, tad skubame mėgautis vasariškomis gėrybėmis ir ruošiame minkščiausius pyragus, keptus ir ne tik!

Net 36 greiti ir nesudėtingi pyragai su įvairiausiomis uogomis iš LaMaistas.lt ir projekto SkoniuBlogas.LaMaistas.lt dalyvių lobyno!

 

Šis pyragas yra tiesiog tobulas. Visiškai sutirpstantis burnoje, o paruošiamas be galo lengvai. Lengva vyšnių rūgštelė maloniai kontrastuoja su pyrago saldumu, o jeigu dar į tešlą įmaišytumėte smulkiai pjaustyto juodo šokolado, būtų tiesiog neįmanoma atsispirti. Beje, kepti jį galite ir su kitokiomis uogomis - braškėmis, mėlynėmis, avietėmis, tik, jeigu rinksitės saldžias, šiek tiek mažinkite cukraus kiekį tešloje.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Nuotrauka LaMaistas.lt redakcijos

Iš išorės atrodo lyg paprastas šokoladinis keksas, o viduje slypi puošni staigmena - dvispalvė tešla ir prisirpusios uogos! Beje, pyrago sluoksniai ne tik skirtingų spalvų, bet ir skonių, ir tekstūrų, tad raitojamės rankoves ir kepame šį skanuolį.

Receptą rasite čia.

Nekeptas ir labai gardus tortas, kuris atrodo itin puošiniai! Kiekvieną kremo sluoksnį galite gardinti vis kitomis uogomis ar vienomis mėgstamiausiomis. Skaniausias, žinoma, su šviežiomis uogomis, bet jeigu neturite, tiks ir šaldytos, tik jas prieš tai atitirpinkite ir nupilkite atsiradusį skystį, taip pat puikiai tinka švieži ar konservuoti vaisiai.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Klasikinis trupininis pyragas su uogomis, visai toks, kaip vaikystėje. Tinka tiek šviežios, tiek šaldytos uogos ar net uogienė, ypač rūgštesnių uogų, tokių kaip vyšnios ar serbentai.

Receptą rasite čia.

Gaivus ir labai skanus jogurtinis tortas vasariškoms vaišėms! Ruošti galima ne tik su vyšniomis, bet ir kitokiomis uogomis. Jeigu ruošite su šviežiomis vyšniomis, jas reikėtų kruopščiai nuplauti, išimti kauliukus ir apverdant su sirupu įpilti porą šaukštų vandens.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Nesudėtingai paruošiamas, minkštas ir purus varškės keksas. Į tešlą labai tinka įmaišyti mėgstamų uogų - tiks net šaldytos, tik jas reikėtų prieš tai atitirpinti ir nupilti skystį.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Pasakiško skonio, dailiai atrodantis ir labai skanus pyragas. Tikriausiai daugeliui žinomas, klasikinis derinys - šokoladas ir vyšnios šįkart į skonių derinį priimą ir kremišką varškę. Pyragas tikrai labai skanus ir vertas išbandyti!

Receptą rasite čia.

Labai skanus, kvapnus ir sodraus skonio pyragas. Labai tinka su džiovintomis slyvomis, vynuogėmis (net rūgštesnėmis iš lietuviško sodo), avietėmis. Pyragas tiesiog akimirksniu po gabalėlį išgaruoja nuo stalo!

Receptą rasite čia.

Labai skanus, kitoks varškės tinginys - šis yra su gaiviomis uogomis! Tinginį paruošti itin paprasta, o šis ne tik labai skanus, bet ir itin puošniai atrodo, tad dera ir vasaros šventėms. Šį tinginį galima ruošti ir su šaldytomis uogomis, tik jas reikėtų dėti pačioje pabaigoje, neatitirpintas, kad nespėtų atitirpti ir nenuspalvintų varškės.

Receptą rasite čia.

Kvapnus pyragas su malonia, švelnia serbentų rūgštele! Minkštas, purus ir kiekvienas jo kąsnelis sutirpsta burnoje. Pyragas skanus tiek šiltas, tiek atvėsęs, tinka tiekti su kaušeliu ledų ar plakta grietinėle.

Receptą rasite čia.

Greitas ir labai skanus kondensuoto pieno tešlos pyragas, kuriam tobulai tenka braškės. Iškepusį, dar šiltą, labai tinka tiekti su ledų kaušeliu, o atvėsusį - su plakta grietinėle.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Drėgnas ir labai skanus šokoladinis pyragas. Recepte naudojamos šaldytos uogos, bet tikrai puikiai tiks ir šviežios. Beje, pyragą kepti galima ne tik su vyšniomis, bet ir kitomis rūgštesnėmis uogomis, pvz., serbentais. Labai svarbu - pyragą pjaustyti tik visiškai atvėsintą!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Minkštas, purus, su švelniu varškės, uogų sluoksniu ir su traškiais kokosiniais trupinukais. Pjaustome visiškai atvėsusį! Pyragui tinka naudoti ir šviežios braškės, konservuoti vaisiai, šaldytos uogos.

Receptą rasite čia.

Labai greitas ir paprastas pyragas visiems, kas turi šaldytų ar šviežių uogų, jos čia taip pat labai tinka! Pyragas labai originalaus, neįprasto ir gardaus skonio - tešla primena ir paprastą biskvitą, ir drėgno kekso skonį. Rekomenduojame išbandyti!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

Lengvas ir labai skanus varškės pyragas. Pyragui naudojamos vyšnios iš kompoto, bet puikiai tiks ir atitirpintos šaldytos ar šviežios uogos. Kremiškas varškės sluoksnis tiesiog užburia savo skoniais. Iškepusį pyragą labai tinka pabarstyti cukraus pudra.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Minkštas ir labai skanus pyragas su gaiviu serbentų sluoksniu ir traškiu trupininiu viršumi. Suaugę šį pyragą valgo su kava, o vaikai jį labai mėgsta su stikline pieno. Ruošti galima tiek su juodaisiais, tiek su raudonaisiais serbentais.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Paprastai pagaminamas ir tikrai skanus, vasariškas keksas, kuriam nereikia jokių įmantrių ingredientų. Tinka tiek šviežios, tiek šaldytos uogos. Jis labai skanus su vyšniomis, braškėmis ar net vaisiais (pavyzdžiui persikais, obuoliais ar kriaušėmis).

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstocl

Biskvitinis vyniotinis gali atrodyti vienas tų sudėtingų kepinių, kuriam reikia daug įgūdžių ir patirties. Visiškai ne! O jeigu dar kremas pagardintas skanutėlėmis, spalvingomis uogomis, tuomet bus tiesiog sunku atsispirti. Kremui galima naudoti braškes, šilauoges, mėlynes, avietes ar kitokias mėgstamas uogas.

Receptą rasite čia.

Traškus sausainių pagrindas ir kremiškas sūrio įdaras su gaiviais uogų papuošimais! Šis tortas puikiai tiks vasariškoms šventėms, labai dailiai atrodys ant vaišių stalo ir nudžiugins visus ragaujančius!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Bake In Heels

Fantastiškai gaivus ir gardus pyragas. Galima jį kepti ir su kitokiomis uogomis, bet su mėlynėmis jis pats pačiausias. Į tešlą tinka dėti šaukštelį tarkuotos citrinos žievelės, o į įdarą įspausti šaukštą citrinos sulčių lengvai rūgštelei. Būtinai išbandykite!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

Labai gaivus varškės desertas - tortas. Ruoškite su mėgstamomis uogomis ar vaisiais, puikiai tinka ir konservuoti persikai, ir šaldytos braškės (prieš naudojant, jas atitirpinkite ir nuvarvinkite). Šiam desertui galite paruošti ir sausainių - sviesto pagrindą.

Receptą rasite čia.

Šis klasikinis rikotos pyragas ir skanus, ir labai paprastai pagaminamas. Pyragą ypač skanu valgyti dar šiltą su ledais.

Receptą rasite čia.

Labai dailus ir ypatingai skanus varškės pyragas. Gražus jis ne tik išorėje, o viduje laukia spalvinga staigmena - gaivios uogos! Įdarui tinka ne tik šaldytos, bet ir šviežios uogos ar net iš kompoto.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Alina, Apie viską

Keksas iškepa didelis, bet toks skanus ir toks purus, kad akimirksniu gabalėlis po gabalėlio išgaruoja nuo vaišių stalo. Ypatingai vasariškas keksas, kuris tiks su puodeliu kvapnios arbatos ar stikline šalto pieno.

Receptą rasite čia.

Gaivus, saldus ir lengvas - puikus tortukas. Drąsiai eksperimentuokite su vaisiais ar uogomis - taip išgausite vis naujų skonio atspalvių, pvz., tiks ne tik braškės, bet ir vyšnios, avietės, mėlynės ar net serbentai. Nereikia kepti!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Gaminant šį pyragą yra visiškai nesvarbu ar naudosite šviežias, ar atitirpdintas avietes. Be to, neturint aviečių jas galima pakeisti mėlynėmis ar kitomis mėgstamomis uogomis. Taip pat labai tiks net ir aviečių, mėlynių ar juodųjų serbentų uogienė.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Liucija

Labai skanus Kuršėnų vyniotinis - visai kaip vaikystėje! Su gaiviais braškių gabalėliais, nuo kurių vyniotinis itin vasariškai skanus. Braškėmis vyniotinį labai tika ir papuošti, o jei norite kitokių uogų, puikiai tiks šilauogės, juodieji serbentai ar kitos mėgstamos.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @ Shutterstock

Pyragas purus, minkštas, greitai paruošiamas ir labai skanus! Paruošti neužtruks, reikės tik trupučio kantrybės, kol iškeps, o tada jau ragaujame ir mėgaujamės!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Audronė

Šokoladas ir vyšnios - klasikinis derinys, kuris patiks tikriausiai daugeliui smaližių. Pyragas su kremišku varškės sluoksniu, net tik labai skanus, bet ir labai dailus, tad drąsiai ruoškite ir vasaros šventėms.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Andželika

Drėgnas, sodrus, greitas pyragas smaližiams. Labai paprasta ir tikrai labai skanu! Papildomai tinka įmaišyti smulkintų riešutų ar pabarstyti migdolų drožlėmis. Vietoje braškių puikiai tinka ir kitokios mėgiamos uogos ar vaisiai.

Receptą rasite čia.

Pasakiškas pyragas su minkšu, puriu varškės įdaru. Pyragas toks skanus, kad norisi dar ir dar gabalėlio. Pyragui tinka mėlynės, šilauogės, avietės ar kitos mėgstamos uogos. Turėkite omenyje, kad pyragas kepamas šiek tiek pakyla, tad nesirinkite per mažos formos.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Jurgitos receptai

Tortas kaip tik vasariškiems, šiltiems orams! Spalvingas, gaivus, labai skanus, o reikės vos penkių ingredientų. Ruošiamas su braškėmis ir šilauogėmis, bet puikiai tiks ir kitokios mėgstamos uogos.

Receptą rasite čia.

Labai greitai paruošiamas, labai skanus ir labai gaivus pyragas su uogomis. O geriausia, kad jo net nereikia kepti! Ragaujantys net neįtars, kaip paprasta buvo jį paruošti.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Audronė

Minkštas, maloniai saldžiarūgštis agrastų keksas. Papildomai labai tinka pabarstyti migdolų drožlėmis. Beje, pyrago paruošimas gana greitas, reikės tik trupučio kantrybės, kol iškeps.

Receptą rasite čia.

Šiam keksui nereikės jokių įmantrių ingredientų, o jo skonis pavyksta tiesiog puikus! Keksas kepamas su avietėmis, bet puikiai tinka ir dalį pakeisti obuoliais, bus dar gaivesnis ir drėgnesnis.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Neringos blogas

Drėgnas ir labai skanus varškės pyragas be jokio kepimo! Su traškiu sausainių pagrindu ir kremišku įdaru su kondensuotu pienu. Pagrindui puikiai tinka sausainiai su aguonomis, bet jei aguonų nemėgstate, juos galite naudoti ir paprastus.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Gabrielės blogas

LaMaistas.lt
Rašyti komentarą
Komentarai
Ką dabar gaminame:
viskas
užgavėnių idėjos
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital