Tinginys įdomiau - net 34 skanutėliai receptai!

AUTORIUS:
LaMaistas.lt, 2019-03-28
Tinginio receptai

Tinginys - ko gero, vienas gardžiausių ir populiariausių saldžiųjų skanėstų. Nesunkiai pagaminamas, nereikalaujantis gausybės įmantrių ingredientų. Ko daugiau reikia? Tik kantrybės išlaukiant, kada jis pakankamai gerai sustings.

O kiek skirtingų tinginio variantų egzistuoja - paprastas, baltasis, karamelinis, varškės tinginys ir daugybė kitų. Taigi, šį kartą pasižvalgėme tarp LaMaistas.lt bei mūsų projekto SkoniuBlogas.LaMaistas.lt narių receptų ir siūlome Jums net 34 įdomius ir gal net kiek netikėtus tinginio atspalvius.

 

Jeigu esate nusiteikę nostalgiškai ir norite tikro senoviško tinginio, šis receptas yra mūsų pats pačiausės. Močiutės šį tinginį paprastai ruošia su senaisiais Gaidelio sausainiais, o Jūs galite rinktis ir kitus mėgstamus. Kuo daugiau kakavoje bus kakavos sviesto, tuo šokoladiškesnis bus tinginys, todėl kakavos kiekį recepte galite drąsiai koreguoti pagal savo skonį.

Receptą rasite čia.

Tinginį galima paruošti net ir be kondensuoto pieno - su grietininiu kremu. Skoniu nei truputėliu nenusileidžia klasikiniam Tinginiui, o kažkam patiks gal net ir labiau.

Receptą rasite čia.

Tinginių tinginys - šį nostalgiškai skanų varškinį gardumyną paruošite akimirksniu. Paprastutis, bet nuo vaišių stalo visada būna nušluojamas. Jeigu norite šventiškiau, razinas galite pamirkyti rome, o paruoštą skanėstą aplieti tirpinto šokolado glazūra. Jeigu razinų nemėgstate, galite jų nedėti visai arba pakeisti smulkintais džiovintais abrikosais ar mėgstamais riešutais.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Nuotrauka LaMaistas.lt redakcijos

Labai skanus, kitoks varškės tinginys - šis yra su gaiviomis uogomis! Tinginį paruošti itin paprasta, o šis ne tik labai skanus, bet ir itin puošniai atrodo, tad tiks net Velykoms. Šį tinginį galima ruošti ir su šaldytomis uogomis, tik jas reikėtų dėti pačioje pabaigoje, neatitirpintas, kad nespėtų atitirpti ir nenuspalvintų varškės, taip pat galima rinktis konservuotus (nuvarvintus) vaisius, arbatoje ar vandenyje pamirkytus džiovintus vaisius, mėgstamus riešutus, ar nedėti jokių priedų!

Receptą rasite čia.

Vadinamas "Batikos" pyragu, labai primenantis lietuvišką Tinginį. Vaizdas panašus, skonis taip pat - tik šokoladinis kremas kiek kitoks. Tuose kraštuose, iš kurių receptas atkeliavęs, jis gaminamas su vietiniais sausainiais, bet lietuviški Gaidelio tipo sausainiai tinka puikiai.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Itin paprastas receptas, kuris pavyks net ir virtuvės pradinukams! Tai puošnesnis, šventiškesnis tinginio variantas, kuris patiks tikriausiai visiems smaližiams! Beje, gamindami šį tinginį, galite rinktis ir kitokius, taupesnius, pvz., žemės riešutus ar net lukštentas saulėgrąžas, o dalį grietinėlės galima  keisti riebesniu pienu.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Liucija

Labai paprastai pagaminamas ir be galo skanus desertas. Jeigu norite įdomiau, į jį tinka įmaišyti smulkintų migdolų ar lazdyno riešutų. Bet šis tinginys nuostabus ir tiesiog savaime, be jokių priedų. Išbandę tikrai nesigailėsite!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Nuotrauka LaMaistas.lt redakcijos

Šis tinginys kiek kitoks, viliojančiai kvepiantis kava. Ruošiamas be kondensuoto pieno, reikės vos kelių ingredientų ir trupučio kantrybės, kol sustings, o tuomet jau skanaujame!

Receptą rasite čia.

Lengvai ir greitai pagaminami, itin dailūs ir pasakiškai skanūs saldainiai! Tik trys beveik kiekvienoje virtuvėje randami ingredientai ir truputis vaflių papuošimui - ant Jūsų stalo puikūs saldainiukai. Galite skanauti patys ar vaišinti draugus. Šiems triufeliams galite rinktis ne tik šokoladinius, bet ir paprastus sausainius, papildomai įdėti truputį kakavos, tuomet jie bus dar panašesni į klasikinį Tinginį!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Įprasto tinginio pusbrolis. Gaminimas net paprastesnis nei rudojo, o skonis visiškai kitoks - lengvesnis, dar švelnesnis. Puikus pasirinkimas nemėgstantiems kakavos arba tiesiog norintiems išbandyti kažką naujo, per daug nenutolstant nuo seno.

Receptą rasite čia.

Itin lengvai pagaminamas ir laaabai skanus tinginio pyragas. Čia neįprastas tinginio receptas, nes šis tinginys keptas, bet, patikėkit, rezultatas nuostabus. Ragaujantys kaip susitarę kartoja: kaip Tinginys, tik dar skaniau!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Mėgtate tinginį, tačiau norisi jį kaip nors paįvairinti? Šis receptas kaip tik Jums - klasikinis, skanutėlis tinginys ir maloni, kremiškos tekstūros staigmena viduje! Tinginys tikriems bananų gerbėjams.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Labai skanus ir taupus tortukas, kai norisi ko nors saldaus ir greitai! Ingredientai tokie, kuriuos tikriausiai daugelis ras virtuvės spintelėse ir šaldytuve. Nenustebkite, kad tortas vadinamas Skruzdėlynu, tačiau visai neprimena lietuviško - tai tradicinis rusiškas Skruzdėlynas.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Kai norisi tinginio, bet neturite nei nei kondensuoto pieno įprastiniam tinginiui, nei varškės varškiniam tinginiui, prisimenkite šį receptą. Jei tinginio norite ir Jūs, siūlome išbandyti!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ @Shutterstock

Vokiškai šis skanėstas vadinamas "Kalter Hund" . Kažkuo primena mūsų numylėtą tinginį, tik čia sausainiai nelaužomi, o dedami sveiki. Darbo tikrai nėra daug, o skonis turtingas, išbandykite!

Receptą rasite čia.

Labai puošnus ir ypatingai gardus Tinginio tortas kitaip. Kad tortas būtų dailesnis, apliejamas šokoladu, bet skanu ir be papuošimų. Jei norite, papildomai galite pabarstyti riešutais, ypač tiks graikiniai.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Viktorija

Tikriausiai kiekviena šeimininkė ir šeimininkas turi savo mėgstamą Tinginio receptą. Šis - pagal Iną. Pagardintas riešutukais, razinomis, kvapniomis apelsino žievelėmis. Skanaus!

Receptą rasite čia.

Greitas paruošiamas ir labai skanus karamelinis tinginys. Paruošti paprasta, o nuo stalo išgaruoja akimirksniu. Pavyks net pradedantiesiems virtuvėje!

Receptą rasite čia.

Dar vienas gražuolis Tinginio tortas su rikotos sūriu. Jeigu neturite rikotos, vietoje jos galima naudoti ir varškę. Puošti tinka tirpintu ar tarkuotu šokoladu.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Viktorija

Nuostabiai skanus, kvapnus tinginys su riešutais ir razinomis. Kiekvienas šio skanėsto kąsnelis sutirpsta burnoje. Rekomenduojame išbandyti ir Jums!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Dalia

Dar vienas kepto Tinginio receptas - skamba galbūt neįprastai, bet jo skonis tiesiog puikus. Papuošti galima cukraus pudra, tirpintu šokoladu ar ragauti be papuošimų.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Daiva, Gudės hobis

Šis tortukas labai minkštas ir skanus, o ir paruošti jį visai paprasta, todėl patiks ir tiems, kurie nelabai mėgsta ilgai suktis virtuvėje.

Receptą rasite čia.

Bene gurmaniškai skambantis Tinginio pavadinimas. Nenusigąskite, nereikės jokių įmantrių ingredientų, o ir paruošimas jo tikrai visai paprastas.

Receptą rasite čia.

Jei neturite daug laiko ar dar nepasitikite savo sugebėjimais virtuvėje, rekomenduojame išbandyti šį paprastą triufelių receptą, kurie maloniai primena Tinginio pyragą.

Receptą rasite čia.

Gardus ir truputį netradicinio recepto tinginys. Tai pyragas, kurį ruošiant praktiškai neįmanoma suklysti! Džiovintus vaisius galima naudoti įvairius, kam kas patinka.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Rūta

Mintimis nukeliantis į vaikystę ir pažadinantis pačias geriausias mintis. Gražuolis karamelinis Tinginys tikriems smaližiams. Ruoštas į žiedinę pyrago formą, bet tikrai galima ruošti ir kitokioje, kokią turite.

Receptą rasite čia.

Paprasti, gražūs ir labai skanūs! Kas nebandėte be kondensuoto pieno – pabandykite. Tokiems gražuoliams pyragaičiams reikia silikoninių formelių, jei neturite įvairiausių formų, galite naudoti ir silikonines keksiukų formeles.

Receptą rasite čia.

Jei mėgstate Karvutės saldainius ir Tinginį, šis receptas kaip tik Jums, nes jame susijungia šie du skanėstai. Papildomai gardinamas traškiais riešutukais, jie čia labai dera!

Receptą rasite čia.

"Tinginių maisto" autorė pristato skanutėlio Tingio receptą - šis kiek kitoks nei klasikinis, su švelnia, malonia spanguolių rūgštele ir be kondensuoto pieno.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Tinginių maistas

Gražuolis Tinginio namelis! Tinginis, kuriam naudojami pilni, nelaužyti sausainiai, o jo viduryje slepiasi minkšta staigmena!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Šokiai virtuvėje

Taip taip, su chalva! Šis tinginys išskirtinis dar ir tuo, jog nėra per saldus, pakankamai drėgnas ir ganėtinai kreminės konsistencijos. Puikus pasirinkimas!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Šeimos virtuvė

Labai minkštas, labai skanus ir labai karamelinis Tinginys tikriems smaližiams. Bananai šiam skanėstui priduoda drėgnumo ir labai malonią tekstūrą.

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Gaminu namuose

Turkiškas Tinginys lietuviškam skoniui - minkštas, šokoladinis, be kondensuoto pieno. Gardinamas lazdyno riešutais, bet bus labai skanu ir be jų.

Receptą rasite čia.

Jeigu nutiko taip, kad užsigulėjo gabalėlis šakočio, jį atgaivinti galima labai paprastai ir labai skaniai - paruošti Tinginį! Šakotis pavyksta minkštas ir labai skanus!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Ritos receptai

Paprasti, lengvai pagaminami, tinginį primenantys šokoladiniai batonėliai. Ir nereikia jokio kondensuoto pieno, o palikti sustingti užtenka tik valandai. Burnoje tirpstantis gardumas!

Receptą rasite čia.
Nuotrauka Ⓒ Baking Secrets

LaMaistas.lt
Rašyti komentarą
Komentarai
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital