Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Užgavėnių gardumynai su Kauno Grūdais
Užgavėnių gardumynai su Kauno Grūdais

Konkursas vyko iki: 2023 03 01

Atsiųsta receptų: 65

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Žiema jau įpusėjo, beveik galima užuosti tuos nuostabius Užgavėnių blynelių, spurgų aromatus! Jau greitai varysime žiemą iš kiemo ir kepsime įvairiausius skanėstus, kad visi metai būtų sotūs, skanūs ir aromatingi. Tad kol keptuvėje šildysis įvairiausi blynai ir blyneliai - lietiniai, mieliniai ar bulviniai, ar dar kiti mėgstamiausi, nepamirškite fotografuoti patiekalų, skirtų Užgavėnėms, užrašykite receptus ir dalyvaukite konkurse, kuriame galima laimėti tikrai puikių prizų!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Užgavėnių gardumynai su Kauno Grūdais"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Kauno Grūdai dovanoja puikų pagrindinį prizą - sumuštinių keptuvę De'Longhi SW12BC.S. Joje galėsite kepti ne tik sultingus sumuštinius, bet mėgautis ir skaniais vafliais, nes keptuvė yra su keičiamomis plokštėmis. O 2, 3 ir 4 vietos laimėtojams Kauno Grūdai dovanos gausų Kauno Grūdų produktų rinkinį (rinkinį sudaro: Kauno grūdai EKSTRA, 0,9 kg, Kauno grūdai džiūvėsėliai su paprika, Kauno grūdai Thai style tempura, Kauno grūdai miltų mišinys itališkai picai bei miltų mišinys amerikietiško stiliaus keksiukams, miltinis mišinys angliško stiliaus pyragui, miltų mišinys prancuziškiems blyneliams.). Gaminti dar niekada nebuvo taip paprasta.

Sumuštinių keptuvė De'Longhi SW12BC.S. Joje galėsite kepti ne tik sultingus sumuštinius, bet mėgautis ir skaniais vafliais, nes keptuvė yra su keičiamomis plokštėmis.Gausus Kauno Grūdų produktų rinkinys. Miltai, džiūvėsėliai, miltų mišiniai nuostabiems kepiniams - gaminti dar niekada nebuvo taip paprasta.

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2023 m. vasario 1 d. iki 2023 m. kovo 1 dienos imtinai, naudodami šią formą. Nugalėtojus planuojame skelbti per savaitę nuo konkurso pabaigos.

2. Išrinkto pirmos vietos autoriui dovanosime sumuštinių keptuvę De'Longhi SW12BC.S. 2, 3 , 4 vietai Kauno Grūdai dovanos gausų Kauno Grūdų produktų rinkinį

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų, atitinkantys Užgavėnių receptų tematiką.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Užgavėnių gardumynai su Kauno Grūdais". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nors žiemos išvyti per Užgavėnes nepavyko, sulaukėme labai daug receptų, kurių dėka pajautėme tikrą pavasarį širdyje! Spurgos, sklindžiai, blyneliai, blynai - tokia gausa skanių ir įkvepiančių receptų, tad skubame skelbti šio konkurso laimėtojus.

 

I vietą laimėjo Olga, kuri atsiuntė kefyro tešlos sklindžių su tobulu karameliniu užpilu receptą. Tokie purūs it debesėliai, aromatingi ir žavūs, kad jiems tiesiog neįmanoma pasakyti ,,ne"!

 

Miltų mišinių rinkinius laimi:

Oksana, kuri atsiuntė bulvinių vaflių su fetos sūriu receptą. Tiems, kas mėgsta sūrius pusryčius, šie vafliai tikrai labai patiks, o ir yra nesudėtingai paruošiami!

Rima, atsiuntusi nesaldžių blynų su varške ir sūriu receptą. Patiks visiems pikantiškų skonių mėgėjams! Sotūs, lengvai paruošiami, nereikalaujantys įmantrių sugebėjimų ir ingredientų ir puikiai tinkantys tiek pusryčiams, tiek pietums.

Erika, kuri atsiuntė mielinių blynų ,,Crumpet" receptą. Nei vienas šeimos narys nenusimins jei kepsite šiuos blynus, nes juos galima valgyti tiek su ladžiais, tiek su sūriais priedais! Skanūs, žavūs ir labai sotūs blynai sužavės kiekvieną ragavusų.

Atsiųsta receptų: (65)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital