Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Suk Julius Meinl laimės ratą ir laimėk prizus!
Suk Julius Meinl laimės ratą ir laimėk prizus!

Konkursas vyko iki: 2021 12 29

Atsiųsta receptų: 0

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Visi, laimėję Julius Meinl kavos pupeles, bus mielai kviečiami į kavos namus Mindaugo g. 44, Vilniuje, kur profesionalūs meistrai galės šviežiai sumalti laimėtas pupeles ir paruošti jas patogiam vartojimui. O kavos kapsulių laimėtojai, kurie dar neturi kavos aparto arba norėtų jį atsinaujinti, kavos namuose taip pat galės gauti nemokamą konsultaciją apie tinkamiausius prietaisus puikiai kavai.
 

 

 

Kavos aparatas Dr. Coffee H10 Automatic

 

Konkurso SUPER prizas - stilingas, kompaktiškas ir ekonomiškas kavos aparatas, savo turimų funkcijų gausa prilygstantis kavinėms skirtiems profesionaliems kavos aparatams. Mėgaukitės puikia kava iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, paruošta vos vienu prisilietimu prie spalvoto LCD ekrano! Jūsų poreikiams – platus įvairių kavos gėrimų pasirinkimas, galimybė keisti proporcijas, pasirinkti pieno putą, kurti bei saugoti receptus.

 

 

 

 

2 Ikoniški kavos puodeliai su lėkštutėmis Julius Meinl Trend Espresso Cup + Puodelis grietinėlei ar pienui Julius Meinl Trend Creamer + Prasident ground coffee, 250 g

 

Julius Meinl Trend espresso puodelis su lėkštute, sukurtas italų-austrų architekto ir dizainerio Matteo Thuno.

Naujoviškas puodelio dizainas sustiprina kavą ir išryškina jos aromatą bei subtilų skonį. Maltų pupelių mišinys, priklausantis Vienos Kavos Namų kultūros klasikai, tad ragaudami ją pajusite metų metus tobulintą ir subrandintą kokybiškų potyrių paletę.

Puodelis grietinėlei ar pienui puikiai tinka patiekiant „Vienna Melange“ ar „Cappuccino“ kavą.
 


 

 

Ikoniškas Espresso kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Espresso Cup + Jubiliejinis maltos kavos mišinys Jubilaum Blend ground, 250 g

 

Julius Meinl Trend espresso puodelis su lėkštute, sukurtas italų-austrų architekto ir dizainerio Matteo Thuno.

Naujoviškas puodelio dizainas sustiprina kavą ir išryškina jos aromatą bei subtilų skonį.

Kava - Ieškantiems geriausio iš geriausių... Ši sodraus aromato iš švelnaus skonio malta kava sukurta specialiai Julius Meinl šimtmečio jubiliejaus proga, tad tobulai atspindi tikrąsias Vienos Kavos Namų kultūros tradicijas, kurios buvo puoselėjamos iš kartos į kartą, kad perduotų tobulo kavos puodelio paslaptis.
 

 


 

 

Ikoniškas kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Melange cup + maltos kavos mišinys Prasident ground coffee, 250 g

 

Julius Meinl Trend „Vienna Melange“ ar „Cappuccino“ kavai tinkantis puodelis su lėkštute, sukurtas italų-austrų architekto ir dizainerio Matteo Thuno.

Naujoviškas puodelio dizainas sustiprina kavą ir išryškina jos aromatą bei subtilų skonį.

 

 



 

 

Ikoniškas kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Jumbo Cup + malta kava Cold Brew coffee ground, 210 g

 

Julius Meinl Trend „Vienna Melange“ ar „Cappuccino“ kavai tinkantis puodelis su lėkštute, sukurtas italų-austrų architekto ir dizainerio Matteo Thuno.

Naujoviškas puodelio dizainas sustiprina kavą ir išryškina jos aromatą bei subtilų skonį.

Cold Brew coffee ground kavos pupelės buvo specialiai sumaltos naudoti šalto kavos virimo procese.

Siūlymas virti: virkite 12 valandų ar ilgiau vėsiame vandenyje, kad gautumėte geriausią šaltai išvirtą kavą.

 


 

 

Kavos pupelės Espresso Spezial beans, 1 kg

 

Kavos pupeles perkame iš atrinktų ūkių iš Cerado Brazilijoje. Šiam regionui būdingas karštas klimatas, tinkami krituliai ir aukščiausios kokybės kavos augalai. Šios aukščiausios kokybės Arabica kavos pupelės yra mažai rūgštingos, malonaus aromato ir gerai žinomos dėl lygaus paviršiaus. Espresso Spezial yra stiprus sausas espresso, kuriam būdingas intensyvus vaisių aromatas, riešutų rudos spalvos puta ir sodrus skonis. Į savo espresso kavą įdėkite pistacijų ledų ir mėgaukitės gaiviu karališku kavos gėrimu.

 

 

Espresso Spezial beans 1kg

 

 

Pupelių mišinys Julius Meinl The Originals Vienna XVI Blend beans, 1 kg

 

Tai 100% arabikos mišinys su klasikiniu, subtiliu Vienos skoniu. Tradicinis Vienos skrudinimas išryškina įvairios kilmės skonius, kurie buvo harmoningai derinami, suteikdami mišiniui stiprybės ir sodrumo. Rankomis skrudinta mažomis partijomis, vidutinio tamsumo. Stipraus ir sodraus aromato, juodojo šokolado skonio su lazdynų riešutų ir gėlių poskoniu.

 

 

Julius Meinl The Originals Vienna XVI Blend beans 1 kg

 

 

Kavos pupelės Caffe Crema Selezione UTZ, 1 kg.

 

Rinktinių pupelių mišinys iš ekscentriškų Brazilijos ir Centrinės Amerikos regionų bei Robusta pupelės iš harmoningos Azijos suteikia šiam mišiniui išskirtinį skonių ir kvapų derinį. Kava pasižymi kremine, velvetine tekstūra bei sodriu, lazdynų riešutais dvelkiančiu aromatu.

 

 

Caffe Crema Selezione UTZ 1 kg

 

 

Inspresso Biologiškai Suyrančios kavos kapsulės Lungo Classico

 

Lungo kava ruošiama kavos aparatu per maltas pupeles prasunkiant daugiau vandens, nei ruošiant espresso. Tokiu būdu puodelis būna pilnesnis, o skonis – lengvesnis. Tad šios kapsulės idealiai tiks mėgstantiems kava mėgautis ilgiau, neskubant ir džiaugiantis švelniais skoniais.

 

 

Lungo Classico 5,6 g / kapsulė (10 kapsulių dėžutėje)

 

Inspresso Biologiškai Suyrančios kavos kapsulės Espresso Crema

 

Gerai kavai svarbu ne tik skonis ir kvapas, bet ir tekstūra. Iš Arabica ir Robusta pupelių sukurta Crema kava gomurį glostys lyg švelnus velvetas.
 

 

Espresso Crema 5,6 g / kapsulė (10 kapsulių dėžutėje)

ŽAIDIMO „LAIMĖS RATAS“ TAISYKLĖS

 

BENDROS NUOSTATOS

 

1. Pagrindinės nuostatos:

1.1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): Laimės ratas;

1.2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB All Media Digital (juridinio asmens kodas: 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, Vilnius, el. paštas: [email protected] organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą;

1.3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): UAB SK Investment;

1.4. Žaidimo truakmė: data 2021 m. gruodžio 1 d.- 2021 m. gruodžio 29 d.;

1.5. Žaidimo laimėtojai renkami kiekvieną savaitę.

2. Žaidimo taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja Žaidimo organizavimo, vykdymo, dalyvių dalyvavimo, laimėtojų atrinkimo bei prizų įteikimo tvarką.

3. Taisyklės taikytinos dalyviams, kurie virtualiai pasuko www.lamaistas.lt portale esantį „Julius Meinl laimės ratą“ ir pateikė nurodytus duomenis (vardą, el. paštą, gyv. miestą) su tikslu dalyvauti Žaidime (toliau – Dalyvis/Dalyviai) ir varžytis dėl Žaidimo prizo.

 

 

REIKALAVIMAI DALYVIAMS

 

1. Dalyviai, kurie nori varžytis dėl Žaidimo prizo, savo noru virtualiai pasuko www.lamaistas.lt portale esantį „Julius Meinl laimės ratą“, pateikė teisingą informaciją ir sutiko dalyvauti Žaidime. Žaidimo Dalyvis privalo pateikti nurodytus asmens duomenis, nes jie būtini Žaidimo organizavimui, vykdymui, Žaidimo rezultatų ir laimėtojų paskelbimui. Nepateikdamas nurodytų asmens duomenų, Žaidimo Dalyvis negalės būti Organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti Žaidime varžantis dėl Žaidimo prizo.

2. Dalyvių amžius neribojamas. Nepilnametis asmuo, dalyvaudamas Žaidime, apie dalyvavimą privalo informuoti tėvus (įtėvius, globėjus) ir juos supažindinti su Žaidimo Taisyklėmis bei gauti jų sutikimą dalyvauti Žaidime.

3. Laimėjimo atveju, nepilnamečio Dalyvio laimėtą prizą atsiima tėvai (įtėviai, globėjai).

4. Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas Žaidime, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis.

5. Žaidimo Dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.

6. Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai be išankstinio Žaidimo Dalyvio įspėjimo pašalinti iš Žaidimo bet kurį Dalyvį, dėl kurio nesąžiningumo dalyvaujant Žaidime ar neatitikimo Taisyklių reikalavimams (įskaitant, bet neapsiribojant, duomenų tikrumu ir kt.) ir kilus kitų įtarimų.

 

 

ŽAIDIMO EIGA

 

1. Dalyvauti Žaidime galite virtualiai pasukdami www.lamaistas.lt portale esantį „Julius Meinl laimės ratą“ ir įvedus savo kontaktinius duomenis. Žaidimo puslapyje pasukti „Julius Meinl laimės ratą“ galima neribotą kiekį kartų.

2. Žaidimo Laimėtojai renkami atsitiktine tvarka.

3. Prizų laimėtojų paskelbimas numatomas kiekvienos savaitės trečiadienį: gruodžio 8 d., 15 d., 22 d. ir 29 d. www.lamaistas.lt portale. Kiekvieną trečiadienį bus skelbiami 12 laimėtojų (išskyrus gruodžio 29 d , kada bus išrinkta 14 laimėtojų).

4. Prizų atsiėmimas ar pristatymas – iki 2022 m. sausio 31 d.

5. Žaidimo laimėtojai skelbiami Žaidimo www.lamaistas.lt tinklalapyje. Su Žaidimo laimėtojais bus susisiekta asmeniškai bei suderintos prizo atsiėmimo sąlygos. Žaidimo Dalyviai, laimėję Žaidimą sutinka pateikti savo adresą Organizatoriui ir Rėmėjui dėl prizo įteikimo. Jei prizo laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą informaciją apie prizo atsiėmimo sąlygas per 36 val. po laimėjimo paskelbimo, laimėtojas praranda teisę į prizą.

6. Visi Žaidimo Dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai bus skelbiami www.lamaistas.lt portale.

7. Žaidimo Rėmėjas rūpinasi Prizo siuntimu arba perduoda Prizą Organizatoriui, kuris rūpinasi Prizų pristatymu.

 

 

ŽAIDIMO PRIZAI

 

1. Visą Žaidimo laikotarpį bus galima laimėti Žaidimo Rėmėjų įsteigtus prizus (toliau – Prizas):

 • 10 vnt. kavos pupelių Espresso Spezial beans, 1 kg

 • 10 vnt. pupelių mišinio Julius Meinl The Originals Vienna XVI Blend beans, 1 kg;

 • 10 vnt. Kavos pupelių Caffe Crema Selezione UTZ, 1 kg.

 • 6 vnt. Inspresso Biologiškai Suyrančių kavos kapsulių Lungo Classico;

 • 7 vnt. Inspresso Biologiškai Suyrančių kavos kapsulių Espresso Crema;

 • 1 vnt. Ikonišką Espresso kavos puodelį su lėkštute Julius Meinl Trend Espresso Cup + Jubiliejinis maltos kavos mišinį Jubilaum Blend ground, 250 g;

 • 1 vnt. Ikonišką kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Melange cup + maltos kavos mišinį Prasident ground coffee, 250 g;

 • 1 vnt. ikonišką kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Jumbo Cup + maltos kavos Cold Brew coffee ground, 210 g;

 • 3 vnt. po 2 Ikoniškus kavos puodelius su lėkštutėmis Julius Meinl Trend Espresso Cup + Puodelį grietinėlei ar pienui Julius Meinl Trend Creamer + Prasident ground coffee, 250 g

 • 1 vnt. kavos aparatą Dr. Coffee Coffeebar Plus.

 

2. Žaidimo Prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.

3. Žaidimo Prizą steigia ir už jį atsako Žaidimo Rėmėjas.

 

Kiekvieną trečiadienį laimėtojai laimės šiuos Prizus:

 • 2 vnt. kavos pupelių Espresso Spezial beans, 1 kg (išskyrus gruodžio 28 d. – 4 vnt.);

 • 2 vnt. pupelių mišinio Julius Meinl The Originals Vienna XVI Blend beans, 1 kg (išskyrus gruodžio 28 d. – 4 vnt.);

 • 2 vnt. Kavos pupelių Caffe Crema Selezione UTZ, 1 kg (išskyrus gruodžio 28 d. – 4 vnt.);

 • 1 vnt. Inspresso Biologiškai Suyrančių kavos kapsulių Lungo Classico (išskyrus gruodžio 28 d. – 3 vnt.);

 • 1 vnt. Inspresso Biologiškai Suyrančių kavos kapsulių Espresso Crema (išskyrus gruodžio 28 d. – 4 vnt.)

 

2021 m. gruodžio 15 d., 22 d. ir 29 d. bus laimėti didieji prizai - po 2 Ikoniškus kavos puodelius su lėkštutėmis Julius Meinl Trend Espresso Cup + Puodelį grietinėlei ar pienui Julius Meinl Trend Creamer + Prasident ground coffee, 250 g

 

2021 m. gruodžio 28 bus laimėti ir kiti didieji prizai:

 • 1 vnt. Ikonišką Espresso kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Espresso Cup + Jubiliejinis maltos kavos mišinys Jubilaum Blend ground, 250 g;

 • 1 vnt. Ikonišką kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Melange cup + maltos kavos mišinys Prasident ground coffee, 250 g;

 • 1 vnt. ikonišką kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Jumbo Cup + maltos kavos mišinys Cold Brew coffee ground, 210 g;

 

2021 m. gruodžio 28 d. taip pat bus laimėtas Projekto super prizas - 1 vnt. kavos aparatą Dr. Coffee Coffeebar Plus.

 

 

ASMENS DUOMENYS

 

1. Dalyviai, dalyvaudami Žaidime ir varžydamiesi dėl Žaidimo prizo, suteikia sutikimą Organizatoriui tvarkyti Dalyvių asmens duomenis Žaidimo organizavimo, vykdymo, bei laimėtojų paskelbimo bei prizų įteikimo tikslais Žaidimo vykdymo metu ir 1 mėnesį po Žaidimo pabaigos. Dalyvis sutinka, kad Žaidimo metu surinkti duomenys gali būti naudojami rinkodaros tikslais. Dalyviai taip pat sutinka, kad Žaidimo prizų įteikimo tikslais jo asmens laimėtojų duomenys taip pat bus perduoti Rėmėjui.

2. Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius, kontaktinis el. paštas asmens duomenų klausimais [email protected]

3. Dalyvis duomenis privalo pateikti pagal Taisykles, jų nepateikus, Organizatorius negalės identifikuoti Žaidimo laimėtojo bei pateikti prizo.

4. Dalyvio asmens duomenys gali būti teikiami to pareikalavus kompetentingoms valstybės institucijoms, vykdant teisės aktų reikalavimus. Dalyvio asmens duomenys nebus perduodami į trečiąsias valstybes.

5. Dalyvis, kaip duomenų subjektas, turi teisę prašyti, kad Organizatorius leistų susipažinti su Dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą teisės aktų nustatyta tvarka, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Dalyvis turi teisę atšaukti savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo.

 

 

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

1. Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai.

2. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

3. Organizatorius neatsako, jeigu ne dėl Organizatoriaus kaltės laimėtojas neatsako į asmeninę žinutę dėl Prizo laimėjimo ir iki nurodyto termino nepateikia savo asmens duomenų, reikalingų prizo pristatymui.

4. Organizatorius neatsako už informacijos, kurią apie save pateikia Dalyviai, turinį ir jos pateikimo formą. Joks informacijos apie Dalyvį paskelbimas, jeigu atitinkamą informaciją yra pateikęs Dalyvis, negali būti laikomas žmogaus privataus gyvenimo neliečiamumo pažeidimu.

5. Organizatorius nėra atsakingas už Dalyvio duomenų gavimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos Organizatorius nėra atsakingas ir negali kontroliuoti. Organizatorius nėra atsakingas už techninius sutrikimus, internetinio ryšio gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės.

6. Organizatorius neatsako už Dalyvių išlaidas ir (arba) nuostolius, susijusius su dalyvavimu Žaidime.

7. Organizatorius pasilieka teisę keisti Taisykles ir dalyvavimo sąlygas iš anksto apie tai nepranešus, apie pakeitimus paskelbiant internetinėje svetainėje www.lamaistas.lt.

 

Paspaudus ant langelio, jog klientas sutinka dalintis duomenimis, jis supranta, kad:
UAB „SK Investment“ gali tvarkyti jūsų pateiktus asmens duomenis (įskaitant užsakymų istoriją ir jūsų pageidavimus) tiesioginės rinkodaros tikslais susisiekiant su Jumis SMS žinutėmis, telefonu, spausdintais katalogais ar elektroniniu paštu ir informuojant apie prekes ir paslaugas, specialius pasiūlymus bei akcijas, dalijantis informacija apie renginius ir kita komunikacija. Bet kuriuo metu jūs galėsite atšaukti duotą sutikimą gauti naujienlaiškius elektroniniu paštu paspausdamas atitinkamą nuorodą, esančią kiekviename siunčiamame elektroniniame laiške, arba skambindami mums nemokamu telefonu 8 640 33 314, jei norite atsisakyti sutikimo dėl bendravimo SMS žinutėmis, telefonu, katalogais ar elektroniniu paštu.

 

Sveikiname ketvirtos savaitės laimėtojus!

 

Super prizas - Kavos aparatas Dr. Coffee H10 Automatic:
****[email protected]
 
 
Kavos pupelės Espresso Spezial beans, 1 kg:
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
 
 
Pupelių mišinys Julius Meinl The Originals Vienna XVI Blend beans, 1 kg:
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
 
 
Kavos pupelės Caffe Crema Selezione UTZ, 1 kg: 
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
 
 
Inspresso Biologiškai Suyrančių kavos kapsulių Lungo Classico:
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
 
Inspresso Biologiškai Suyrančių kavos kapsulių Espresso Crema:
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
****[email protected]
 
 
2 Ikoniški kavos puodeliai su lėkštutėmis Julius Meinl Trend Espresso Cup + Puodelis grietinėlei ar pienui Julius Meinl Trend Creamer + Prasident ground coffee, 250 g:
****[email protected]

 

Ikoniškas Espresso kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Espresso Cup + Jubiliejinis maltos kavos mišinys Jubilaum Blend ground, 250 g; 
****[email protected]

 

Ikoniškas kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Melange cup + maltos kavos mišinys Prasident ground coffee, 250 g;
****[email protected]

 

Ikonišką kavos puodelis su lėkštute Julius Meinl Trend Jumbo Cup + maltos kavos mišinys Cold Brew coffee ground, 210 g; 
***[email protected]
 

 

Atsiųsta receptų: (0)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
grilio patiekalai
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital