Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
"Pasitinkame žiemą su LIDL"
"Pasitinkame žiemą su LIDL"

Konkursas vyko iki: 2021 01 04

Atsiųsta receptų: 131

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

 

 

 

Žiema jau čia pat, o kartu su ja ateina ir šventės! Šiemet jos tikriausiai bus ramesnės, sutinkamos tik su pačiais artimiausiais. Tačiau neverta nusiminti - tai puikus metas daugiau laiko praleisti virtuvėje, išbandant ir atrandant naujus skonius! Todėl kviečiame gaminti, fotografuoti savo patiekalus bei jų receptais ir nuotraukomis dalintis su mumis bei dalyvauti konkurse. Konkursui galite siųsti ne tik šventinių patiekalų receptus, bet ir tokius, kuriuose mėgstate gaminti šaltuoju metų laiku.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Pasitinkame žiemą su LIDL". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! 10 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorių padovanosime nuostabų prizą -  po 1 vnt. 50 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti Lidl Lietuvoje!

 

Daugiau Lidl idėjų Jūsų šventiniam stalui galite rasti čia.

50 eurų vertės dovanų kortelė, apsipirkti Lidl Lietuvoje (10 vnt.) Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2020 m. sausio 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. 10 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorių padovanosime nuostabų prizą -  po 1 vnt. 50 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti Lidl Lietuvoje! Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Pasitinkame žiemą su Lidl". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Dėkojame visiems dalyviams, siuntusiems puikius receptus!

 

LIDL dovanų korteles laimi:

 

Ieva, pasidalinusi gardžiu citrininiu maskarponės sūrio torto receptu. Puikaus skonio desertas su minkštu biskvitu, švelnaus skonio maskarponės kremu ir saldžiai rūgščiu citrinų kremu. Kiekvienas kąsnelis tiesiog sutripsta burnoje.

Oksana, atsiuntusi veganiško medaus torto idėją. Labai gardus tortas, kuris tikrai tinka kiekvienai šventei. O torto tešla puikiai tinka ir kepti meduoliukus.

Karina su šokoladiniu maskarponės tortu iš 5 ingredientų. Sodraus skonio, nesudėtingai paruošiamas tortas sužavės kiekvieną smaližių savo puikiu skoniu.

Roma, atsiuntusi nekepto pyrago su bananais ir jogurto kremu. Pyragas, kuriam neįmanoma atsispirti - tobulas bananų ir jogurto gaivumas ir imbierinių sausainių sodrus aromatas. 

Liucija, kuri atsiuntė torto "Medutis" receptą be kočiojimo. Greitai ir nesudėtingai paruošiamas tortas, nes jam nereikia kočioti lakštų. Beje, nereikia ir želatinos ir ruošiamas jis be jokių įmantių ingredientų. Puikus skanėstas prie kavos ar arbatos puodelio.

Rima, pasidalinusi saldžiais Kalėdiniais tinginių kankorėžiais. Išskirtinis desertas puikiai tinka tiek mėgautis kasdien, tiek tiekti šventėms ar dovanoti. Labai gardu ir nesudėtinga paruošti.

Dovilė ir Mantas atsiuntę burokėliuose marinuotos lašišos idėją. Spalvinga ir labai gardi lašiša, kurią puikiai tinka tiekti ir švenčių metu sužavės kiekvieną susirinkusį prie stalo.

Renata, atsiuntusi raugintų kopūstų dviem būdais idėją. Puikus būdas raugti kopūstams. Renata dalinasi tradiciniu receptu ir kiek įmantresniu receptu, bet abu labai gardūs ir tikrai nesudėtingi.

Rita, pasidalinusi gardždžiuoju torto Napoleono receptu. Puikusis Napoleonas puikiai tinka ant kiekvieno šventinio stalo ar mėgautis įprastą dieną prie kavos ar arbatos puodelio. Puikus skonis ir tobulas kremas - kiekvieno smaližiaus svajonė.

Regina, pasidalinusi įdarytos lydekos Kūčioms su daržovėmis ir lašiša. Ypatingai gardi lydeka, kuri sužavės kiekvieną prisėdusį prie stalo tiek patiekimu, tiek skoniu. 

 

Gavome labai daug gardžių ir ypatingų receptų, tad negalime jų neapdovanoti įsteigtu papildomu prizu. Skubame sveikinti papildomo prizo laimėtojus:

 

Rūta, kuri atsiuntė biskvitinio vyniotinio su maskarponės - rikotos kremu receptą. Gaivus, lengvas ir puikaus skonio vyniotinis puikiai tiks prie kavos ar arbatos puodelio, o kiekvienas kąsnelis tiesiog tirspta burnoje.

Ingrida, atsiuntusi varškinių keksiukų su mėlynėmis receptą. Tikras tobulumas paprastume - labai gardūs ir nesudėtingai paruošiami keksiukai sužavės kiekvieną, o dar kai taip greitai pagaminami...

Greta, pasidalinusi kreminės tortellini sriubos receptu. Labai gardi ir soti pietų idėja, kurią nesudėtinga paruošti, bet sužavės kiekvieną prisėdusį prie pietų stalo.

Anželika, pasidalinusi puikių varškės bandelių receptu. Labai nesudėtingai ir greitai paruošiamos bandelės, bet tokio puikaus skonio, kad sužavės kiekvieną.

Daiva, kuri atsiuntė vištienos kepenėlių paštetą su džiovintomis spanguolėmis. Labai gardus užkandis, kuris puikiai tiks tiek kasdieniam stalui, tiek šventėms.

Gražina, atsiuntusi pyragėlių keptuvėje su džiovintais grybais receptą. Minkštučiai ir labai gardūs pyragėliai kuriems neįmanoma atsispirti. Puikiai tinka ir Kūčių stalui.

Miroslav su Kalėdiniu kvepiančių šventėmis vainiku. Šventiškai atrodantis ir labai gardus vainikas sužavės kiekvieną ne tik puikiu patiekimu, bet ir nuostabiu skoniu.

Odeta, pasidalinusi virtinukais su moliūgu ir rikota. Šis patiekalas puikiai tiks pietums - gardu, sotu ir nesudėtinga paruošti.

Greta, atsiuntusi pievagrybių sriubos su ryžiais ir kokoso pienu receptu. Sušildanti, soti, kreminė ir labai gardi sriuba, kuri labai tinka pietų stalui.

Audronė, pasidalinusi varškės deserto su razinomis receptu. Gaivus, minkštas ir tiesiog burnoje tirpstantis desertas sužavės kiekvieną.

Konkursui atsiųsti receptai (131)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital