Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
"Opa, ir Velykos!"
"Opa, ir Velykos!"

Konkursas vyko iki: 2022 04 19

Atsiųsta receptų: 86

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pavasaris jau čia, o jau netrukus ir viena gražiausių pavasario švenčių - Velykos! Kartu su Lidl kviečiame šiek tiek pažaisti virtuvėse, improvizuoti, bandyti ir dalintis rezultatais! Kartais net ir tradiciniame recepte pakanka kažką pridėti, kažką atimti ir turėsime naują, puikų šventinį Velykų patiekalą!

 

 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Opa, ir Velykos!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Net 7 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorių Lidl apdovanos puikiais prizais: 

  • 1 vietos laimėtojas gaus „ESPRESSO“ kavos aparatą!  Aparatas yra su pieno plakimo sistema, šešiais mygtukais gardžiai kavai greitai ir lengvai paruošti, galingu 15 barų slėgio siurblys, kad kava būtų tobula, o aromatas idealiai atsiskleistų!
  • 2, 3 ir 4 vietos laimėtojai gaus po puikią lėtaeigę sulčiaspaudę! Palyginti su įprastomis sulčiaspaudėmis, lėtaeigė sulčiaspaudė veikia mažesniu greičiu, todėl sultys spaudžiamos itin tausojamai. Išlieka svarbios maistingosios medžiagos. Tinka ir kietoms daržovėms, pvz., kopūstams ar morkoms. Sulčiaspaudė išardoma, todėl lengva išvalyti, su valymo šepetėliu.
  • 5 vietos laimėtoją Lidl apdovanos daugiafunkciu virtuviniu kombainu! Skirtas smulkinti, plakti, tarkuoti, minkyti, maišyti ir skaidyti. 2 pakopų greičio nustatymas su papildoma impulso funkcija. Su net 600 W galingu varikliu, nuimamu 1,2 l talpos maišymo indu (skysčiams: 500 ml), „2-in-1“ pjaustymo disku tarkavimui ir pjaustymui plonais griežinėliais. Universalus peiliukas maisto produktų smulkinimui (pvz., svogūnų arba migdolų), plaktuvo antgalis tirštiesiems kokteiliams gaminti ir daugybė kitų priedų!
  • 6 vietos laimėtojas gaus nuostabų kontaktinį grilį! Skirtas kepti, skrudinti, pakepinti, tolygiai reguliuojamas termostatas – atskiras kiekvienos plokštės sukamasis reguliatorius. Viršutinės kepimo plokštės aukštį galima reguliuoti ir užfiksuoti aukščiausioje padėtyje. Nuimamos kepimo plokštės su aukštos kokybės nelimpančia „ILAG®“ danga.
  • 7 vietos nugalėtoją Lidl apdovanos trintuvo rinkiniu! „3 in 1“: skirtas maišyti, trinti ir smulkinti. 600 W galios variklis. Trynimo antgalis, smulkinimo priedas ir plakimo šluotelė iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno. Ergonomiška minkšta suimamoji dalis. Tolydžiai nustatomas greitis (1–5) ir „Turbo“ mygtukas didelės galios impulsiniam režimui įjungti.

„ESPRESSO“ kavos aparatas!  Aparatas yra su pieno plakimo sistema, šešiais mygtukais gardžiai kavai greitai ir lengvai paruošti, galingu 15 barų slėgio siurblys, kad kava būtų tobula, o aromatas idealiai atsiskleistų!

 

 

Lėtaeigė sulčiaspaudė! Palyginti su įprastomis sulčiaspaudėmis, lėtaeigė sulčiaspaudė veikia mažesniu greičiu, todėl sultys spaudžiamos itin tausojamai. Išlieka svarbios maistingosios medžiagos. Tinka ir kietoms daržovėms, pvz., kopūstams ar morkoms. Sulčiaspaudė išardoma, todėl lengva išvalyti, su valymo šepetėliu.

 

 

Daugiafunkciu virtuvinis kombainas! Skirtas smulkinti, plakti, tarkuoti, minkyti, maišyti ir skaidyti. 2 pakopų greičio nustatymas su papildoma impulso funkcija. Su net 600 W galingu varikliu, nuimamu 1,2 l talpos maišymo indu (skysčiams: 500 ml), „2-in-1“ pjaustymo disku tarkavimui ir pjaustymui plonais griežinėliais. Universalus peiliukas maisto produktų smulkinimui (pvz., svogūnų arba migdolų), plaktuvo antgalis tirštiesiems kokteiliams gaminti ir daugybė kitų priedų!

 

 

Kontaktinis grilis! Skirtas kepti, skrudinti, pakepinti, tolygiai reguliuojamas termostatas – atskiras kiekvienos plokštės sukamasis reguliatorius. Viršutinės kepimo plokštės aukštį galima reguliuoti ir užfiksuoti aukščiausioje padėtyje. Nuimamos kepimo plokštės su aukštos kokybės nelimpančia „ILAG®“ danga.

 

 

Trintuvo rinkinys! „3 in 1“: skirtas maišyti, trinti ir smulkinti. 600 W galios variklis. Trynimo antgalis, smulkinimo priedas ir plakimo šluotelė iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno. Ergonomiška minkšta suimamoji dalis. Tolydžiai nustatomas greitis (1–5) ir „Turbo“ mygtukas didelės galios impulsiniam režimui įjungti.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. kovo 23 d. iki 2022 m. balandžio 19 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Net 7 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorių Lidl apdovanos puikiais prizais:1 vietos laimėtojas gaus „ESPRESSO“ kavos aparatą. 2, 3 ir 4 vietos laimėtojai gaus po lėtaeigę sulčiaspaudę5 vietos laimėtoją Lidl apdovanos daugiafunkciu virtuviniu kombainu6 vietos laimėtojas gaus kontaktinį grilį7 vietos nugalėtoją Lidl apdovanos trintuvo rinkiniu!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Opa, ir Velykos!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos (pristatymas Lietuvoje), jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Pavasaris jau įsibėgėjo ir labai džiaugiamės, kad gavome tiek daug puikių receptų, kuriuos taip tiktų tiekti ant Velykinio stalo. Tad skubame sveikinti laimėtojus.

 

1 vietą laimi Ieva, kuri atsiuntė varškės ir baltojo šokolado torto su želė ir uogomis receptą. Pavasariškai spalvingas, ne per saldus, o kaip tik tik turintis gaivos tortas puikiai tinkamas tiek ant kasdienio stalo, tiek ant šventinio.

 

2, 3 ir 4 vietą dalinasi trys puikūs receptai:

Eiminta, kuri atsiuntė kepto medaus ir sūrio torto recepto. Medaus tortas atgimstantis visiškai naujai nužavės kiekvieną mėgstantį skaniai paužkandžiauti prie kavos ar arbatos puodelio.

Rima, atsiuntusi desertą stiklinėse "Pina colada". Ypatingai gardus, pavasariškas desertas, kurio kiekvienas kąsnelis sutirpsta burnoje, o paruošimui prireiks vos 10 minučių.

Oksana, pasidalinusi Velykinės bobos su rikotos sūriu receptu. Iškepa minkšta, kvapni ir labai skani - Velykinis stalas neįsivaizduojamas be šio gardaus skanėsto.

 

5 vietą laimi Natalia, kuri atsiuntė ukrainietišką Velykinę "Paska" su razinomis. Laiko patikrintas receptas tikrai nenuvils, o razinas galima keisti džiovintais abrikosais, cukatomis.

 

6 vietą laimi Agnė, pasidalinusi keto tinginio (be miltų, be cukraus) receptu. Tinginys be cukraus ir miltų - tikrai įmanoma ir dar labai labai skaniai.

 

7 vietą laimi Liucija, kuri dalinosi nekeptu šokoladiniu maskarponės sūrio torto receptu. Nesudėtingai paruošiamas, kremiškas ir labai skanus tortas sužavės kiekvieną smaližių.

 

Gavome daug nuostabių receptų, tad norime pasveikinti ir papildomų prizų laimėtojus:

Gretą, kuri atsiuntė veganišką tinginių tiramisu. Šis receptas puikiai tiks tiems, kurie nori greitai paruošiamo, bet labai skanaus deserto.

Reginą, kuri dalinosi minkšto torto su jogurtiniu kremu receptu. Puošnus, drėgnas, tirpstantis burnoje tortas, puikiai tinkamas pavasario šventėms.

Ingridą, kuri dalinosi lašišų juostelėmis su klevų sirupo glaistu. Jei mėgstate lašišą, šios juostelės tikrai patiks. Puikus užkandis tiek kasdieniam, tiek šventiniam stalui, kuris ne tik greitai paruošiamas, bet ir labai skanus.

Daivą, kuri dalinosi pistacijų ledų receptu, kuriems paruošti nereikės ledų gaminimo aparato. Ledai paruošiami greitai, nesudėtingai ir puikiai tinka atsigaivinti.

Gitaną, atsiuntusią Velykų ragaišio receptą. Mielinė duonelė su graikiniais riešutais ir razinomis  - puiki idėja Velykų vaišėms.

Atsiųsta receptų: (86)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital