Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Vasaros skoniai"
Konkursas "Vasaros skoniai"

Konkursas vyko iki: 2021 08 02

Atsiųsta receptų: 68

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau įsibėgėjo! O su ja ir sodo bei daržo gėrybės, iškylos gamtoje ir vasaros šventės. Kviečiame fotografuoti savo mėgstamiausius vasaros patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai" ir/ar "Skaniausi agurkų receptai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui/-ei padovanosime nuostabų prizą -  moderniu Caso SousVide cirkuliatoriumi! Sous Vide - tai gana nauja, bet jau visame pasaulyje spėjusi išpopuliarėti maisto ruošimo technologija, kuomet maistas gaminamas vakuume, žemesnėje nei įprasta temperatūroje. Taip paruoštas maistas išlaiko daugiau vitaminų ir naudingų medžiagų, būna ypatingos tekstūros ir skonio.

 

Antros vietos laimėtoją nudžiuginsime Ariete B-cheese sūrio ir jogurto gaminimo aparatu! Su šiuo aparatu namuose nesudėtingai galėsite paruošti rikotą, varškės sūrį su žalumynais, graikišką jogurtą ir kitų skanėstų!

 

Trečios vietos receptų autorių/-ę apdovanosime gurmanišku rinkiniu - LA CHINATA baravykų su trumais užtepėle, LA CHINATA artišokų kremu ir MATHILDE kulinariniu actu su ananasų minkštimu ir vanile! 

Caso SousVide cirkuliatorius! Sous Vide - tai gana nauja, bet jau visame pasaulyje spėjusi išpopuliarėti maisto ruošimo technologija, kuomet maistas gaminamas vakuume, žemesnėje nei įprasta temperatūroje. Taip paruoštas maistas išlaiko daugiau vitaminų ir naudingų medžiagų, būna ypatingos tekstūros ir skonio.

 

 

Ariete B-cheese sūrio ir jogurto gaminimo aparatu! Su šiuo aparatu namuose nesudėtingai galėsite paruošti rikotą, varškės sūrį su žalumynais, graikišką jogurtą ir kitų skanėstų!

 

 

LA CHINATA baravykų su trumais užtepėlė, LA CHINATA artišokų kremas ir MATHILDE kulinarinis actas su ananasų minkštimu ir vanile

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. birželio 10 d. iki 2021 m. rugpjūčio 2 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui /-ei padovanosime nuostabų prizą -  Caso SousVide cirkuliatorių. Antros vietos nugalėtojas /-a bus apdovanotas Ariete B-cheese sūrio ir jogurto gaminimo aparatu. Trečios vietos laimėtojui /-ai įteiksime gurmanišką rinkinį - LA CHINATA baravykų su trumais užtepėlę, LA CHINATA artišokų kremą ir MATHILDE kulinarinį actą su ananasų minkštimu ir vanile.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (68)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital