Konkursas "Vasaros skoniai"
Konkursas "Vasaros skoniai"

Konkursą vyksta iki: 2022 08 29

Atsiųsta receptų: 37

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Įsibėgėjus vasarai padaugėja ir nuostabių gėrybių, kurias taip norisi įtraukti į gardžius patiekalus. Įvairios sriubos, salotos, prasidedantys uogų ir daržovių saugojimai žiemai - dalinkitės patiekalais, kuriais mėgaujatės ir džiuginate artimuosius vasarą ar kaip saugote žiemai. Gaminkite, fotografuokite, siųskite receptus mums, o mes savo ruožtu apdovanosime pačius sezonškiausius, originaliausius, gražiausius ir pačius pačiausius!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autorių apdovanosime daugiafunkciniu puodu SAGE SPR700! Daugiafunkcinis puodas pasižymi išmaniosiomis slėgio ir lėto ruošimo nuostatomis - galima gaminti su žema, aukšta ar vidutine temperatūra, o jei reikia, nustatyti šilumos palaikymą. Puodo talpa net 6 litrai, tad puikiai tinka sotiems patiekalams ruošti. Trys antros vietos laimėtojai bus apdovanoti konditeriniu rinkiniu, kuriame bus galima rasti kondietrinį žiedą, kurio dydis reguliuojasi nuo 15,5 cm iki 29,5 cm, tad pavyks paruošti bet kokio dydžio tortą. Taip pat rinkinyje bus biskvito pjaustymo įrankis, mentelė torto dekoravimui ar tešlos pjaustymui, bei puikus silikoninis kilimėlis, kuriame yra surašyti apskritimų ir kraštų ilgiai, ant kilimėlio labai patogu kočioti ar minkyti tešlą, o prireikus ant jo net kepti orkaitėje. O net penki trečiosios vietos laimėtojas gaus sviesto su trumais ir raudono pesto padažo rinkinį! Gardus itališkas sviestas su žiupsneliu druskos ir pipirų bei net 15 % trumų. Šis sviestas idealiai tinka kreminiam risotto ruošti arba kaip užtepėlę užkandžiams bei pirmiesiems patiekalams. Labai tinka su mėsos ir žuvies patiekalais. Gali būti naudojamas kaip alternatyva klasikiniam sviestui. O sodraus ir intensyvaus skonio pesto padažas pagardins bet kokius mėsos ar daržovių patiekalus.

Elektrinis greitpuodis + daugiafunkcinis puodas SAGE SPR700! Šis legendinės virtuvės technikos gamintojos sukurtas elektrinis puodas yra nepakeičiamas pagalbininkas virtuvėje, turintis tiek itin saugaus greitpuodžio funkciją, tiek lėto troškinimo (vadinamo "slow cook"), tiek daugybę kitų išmanių programų.  Jis stilingo dizaino, itin talpus - net 6 litrų, turi gaminimo pradžios laiko atidėjimo bei šilumos palaikymo funkcijas, tad vakarienė galės garuoti ant stalo vos jums įžengus pro duris.

 

Konditerinis rinkinys, kuriame bus galima rasti kondietrinį žiedą, kurio dydis reguliuojasi nuo 15,5 cm iki 29,5 cm, tad pavyks paruošti bet kokio dydžio tortą. Taip pat rinkinyje bus biskvito pjaustymo įrankis, mentelė torto dekoravimui ar tešlos pjaustymui, bei puikus silikoninis kilimėlis, kuriame yra surašyti apskritimų ir kraštų ilgiai, ant kilimėlio labai patogu kočioti ar minkyti tešlą, o prireikus ant jo net kepti orkaitėje.

 

 

Sviesto su trumais ir raudono pesto padažo rinkinys! Gardus itališkas sviestas su žiupsneliu druskos ir pipirų bei net 15 % trumų. Šis sviestas idealiai tinka kreminiam risotto ruošti arba kaip užtepėlę užkandžiams bei pirmiesiems patiekalams. Labai tinka su mėsos ir žuvies patiekalais. Gali būti naudojamas kaip alternatyva klasikiniam sviestui. O sodraus ir intensyvaus skonio pesto padažas pagardins picas, užkandėles, padažus ar kitus bet kokius mėgstamus mėsos ir daržovių patiekalus.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2022 m. birželio 29 d. iki 2022 m. rugpjūčio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui autorių apdovanosime daugiafunkciniu puodu SAGE SPR700! Antros vietos laimėtojai bus apdovanoti kruopščiai atrinktu konditeriniu rinkiniu. Trečiosios vietos laimėtojai gaus sviesto su trumais ir raudono pesto padažo rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasaros skoniai!". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Atsiųsta receptų: (37)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
desertai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital