Konkursas "Vasarą pasitinkant"
Konkursas "Vasarą pasitinkant"

Konkursas vyksta iki: 2020 06 29

Atsiųsta receptų: 76

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara prasidės jau visai netrukus! Vis daugiau daržo gėrybių atsiranda ant mūsų stalo ir leidžiame daugiau laiko gamtoje. Kviečiame fotografuoti savo artėjančios vasaros patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Vasarą pasitinkant". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  virtuvinį kombainą Bosch MultiTalent! Kombainas 800 W galingumo, net 2,3 litrų talpos, su 1 litro talpos ąsočiu, turi net 5 funkcijas! 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu rinkiniu - bambukiniu 3 litrų talpos dubeniu salotoms ir bambukiniais salotų įrankiais! Stilingas rinkinys, pagamintas iš natūralaus bambuko puikiai tiks visų metų laikų vaišėms!

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku rinkiniu - ekologišku žemės riešutų kremu su razinomis ir ekologišku kokosiniu datulių kremu! Kremai pagaminti be pridėtinio cukraus, gardūs ir ekologiški!

Virtuvinis kombainas Bosch MultiTalent

 

 

Rinkinys - bambukinis 3 litrų talpos dubuo salotoms ir bambukiniai salotų įrankiai

 

 

Gurmaniškas rinkinys - ekologiškas žemės riešutų kremas su razinomis ir ekologiškas kokosinis datulių kremas

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. balandžio 27 d. iki 2020 m. birželio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  virtuvinį kombainą Bosch MultiTalent! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ypatingu rinkiniu - bambukiniu 3 litrų talpos dubeniu salotoms ir bambukiniais salotų įrankiais! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku rinkiniu - ekologišku žemės riešutų kremu su razinomis ir ekologišku kokosiniu datulių kremu!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (76)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
grilio patiekalai
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital