Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Vasarą pasitinkant"
Konkursas "Vasarą pasitinkant"

Konkursas vyko iki: 2018 06 04

Atsiųsta receptų: 105

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Už lango jau skleidžiasi pavasaris, nė nespėsime pastebėti, kaip atlėks ir vasara, tad pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas gardaus, pavasario ar vasaros nuotaiką atitinančio patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Daržovių pjaustyklę PHILIPS HR1388/80 su net 6 skirtingais pjaustymo diskais!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime BIACI padažų rinkiniu (pistacijų - pesto, migdolų - pesto, ekologiškas pesto su rikotos sūriu)!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Aviečių ir balzaminio acto padažu STOKES (285 gr)!

Daržovių pjaustyklė PHILIPS HR1388/80

 

BIACI padažų rinkinys

 

Aviečių ir balzaminio acto padažas STOKES (285 gr)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. balandžio 4 iki 2018 m. birželio 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Daržovių pjaustyklę PHILIPS HR1388/80 su net 6 skirtingais pjaustymo diskais! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime BIACI padažų rinkiniu (pistacijų - pesto, migdolų - pesto, ekologiškas pesto su rikotos sūriu)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Aviečių ir balzaminio acto padažu STOKES (285 gr)!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas jau baigėsi, tad skubame sveikinti nugalėtojus! Sulaukėme daugybės labai įdomių, pavasariškų ir vasariškų, išradingų receptų,  todėl išrinkti nugalėtojus nebuvo paprasta, nes norėjosi apdovanoti kiekvieną! Rinkdami nugalėtojus atsižvelgėme į recepto originalumą, estetinį pateikimą, skaitytojų nuomonę ir susidomėjimą receptu, o kai kur prireikė pasiremti burtų keliu!

 

Skelbiame nugalėtojus:

I vieta Anželikos Stančikienės Trina smidrų sriuba - Anželika šiam konkursui atsiuntė daugybę puikių, dailių ir kūrybingų receptų, o ši sriuba, kad ir kaip nesudėtingai atrodytų, mums tapo šio pavasario atradimu! Sriuba džiugina ir skonio receptorius, ir skrandį, ir akis! Nugalėtojai atitenka Daržovių pjaustyklė PHILIPS HR1388/80.

 

II vietos prizais šį kartą apdovanojame 3 dalyvius! Ingridos Nekeptas jogurtinis tortas su plikytais sausainiais - gaivus, labai puošnus ir skanus receptas, kuris puikiai tiko tiek Mamyčių, tiek Tėvelių dienai, kaip ir kiti puikūs Ingridos receptai! Jurgitos Šokoladinis saulėgrąžų pyragas be cukraus ir kvietinių miltų - receptas sveikuoliams, kurie mėgsta pasmaližiauti, nesudėtinga, maistinga ir labai skanu! Odetos Sluoksniuotas sviestinis pyragas "Dryžius" - šis pyragas ne tik ypatingai skanus ir skalsus, bet ir tikras gražuolis! Paruošti jį visai nesudėtinga, o ant vaišoų stalo jis atrodo puošniai ir tikrai nustebins ragautojus. Šių receptų autores apdovanosime BIACI padažų rinkinys.

 

III vietos nugalėtojai net 5! Liucijos Greitas ananasų pyragas su grietinėlės kremu - minkštas, drėgnas ir gaivus pavasariškas pyragas, kurį pagaminti visai nesudėtinga. Reginos Žaliasis kokteilis su avokadu, bananais ir kokoso pieno - puikus skanėstas tiems, kuriems norisi pasmaližiauti sveikuoliškiau! Daivos Sočios saldžiųjų bulvių salotos - receptas puikiai įrodo, kad net ir sočios salotos gali būti tuo pačiu gaivios ir sveikuoliškos!. Algirdo Mažeikos - Nekeptas tinginio skruzdėlynas su sausainiais ir maskarpone - ypatingai atrodantis ir labai skanus pyragas, kurio nereikia kepti ir reikės vos penkių ingredientų! Justynos Nekeptas šokoladinis maskarponės tortas su avietėmis - dar vienas puikus tortas, kurio nereikia kepti, tad jis tiesiog tobulas vasarai - nereikės kaisti prie viryklės.  Šių receptų autores apdovanosime Aviečių ir balzaminio acto padažas STOKES (285 gr)!

 

Kadangi konkursui sulaukėme tikrai didžiulio kiekio nuostabių receptų, bundant gamtai norime nudžiuginti Jus dar labiau, tad tiesiog negalėjome atsispirti pagundai įsteigti papildomą prizą - knygą "GRILIS! Kartu su draugais ant grotelių keptas maistas". Prizu apdovanojamas Ingridos receptas Su obuolių sultimis marinuoti šašlykai. Šis puikus receptas įkvepia puikiems vasariškiems eksperimentams prie grilio!

 

Sveikiname visus nugalėtojus! Su jais susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (105)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital