Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Valgome sveikiau!"
Konkursas "Valgome sveikiau!"

Konkursas vyko iki: 2017 08 31

Atsiųsta receptų: 18

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!


Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas sveiko patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.LaMaistas.lt. Jeigu norite dalyvauti konkurse, imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje pvz. asmeniniame tinklaraštyje). 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Net 3 receptų autoriai turi galimybę laimėti gurmanišką ARLA Cream Cheese tepamų sūrių rinkinį! ARLA Cream Cheese tepami sūriai pasižymi išskirtiniu šviežiu skoniu. Jie gaminami tik iš natūralių ingredientų be konservantų, be priedų ir be dažiklių! ARLA Cream Cheese tobulai tinka sumuštiniams, skrudinimui, krekeriams, tortilijoms, kepiniams ir kitiems skanėstams! Rinkinį sudaro 3 rūšių kreminiai sūriai: natūralus, su ananasais bei su žolelėmis ir prieskoniais. 

 

Šiais puikiais rinkiniais bus apdovanoti pačių gardžiausių sveikų receptų autoriai!

Net 3 ARLA Cream Cheese tepamų sūrių rinkiniai, kurių kiekvieną sudaro po 3 tepamus sūrius (natūralaus skonio, su ananasais bei su žolelėmis ir prieskoniais) iškeliaus trijų pačių pačiausių sveikų receptų autoriams!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugpjūčio 1 iki rugpjūčio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. Net 3 receptų autoriai turi galimybę laimėti gurmanišką ARLA Cream Cheese tepamų sūrių rinkinį! Rinkinį sudaro 3 rūšių kreminiai sūriai: natūralus, su ananasais bei su žolelėmis ir prieskoniais. 

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Pasikartojantys receptai www.LaMaistas.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja. Konkursui galima siųsti receptus, dalyvaujančius ir tuo pačiu metu vykstančiame www.LaMaistas.lt puslapio konkurse.

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus! Sulaukėme daugybės nuostabių sveikuoliškų receptų ir pats metas apdovanoti šauniausių receptų autorius

 

Po ARLA Cream Cheese rinkinį laimėjo: p. Andželika Stančikienė - Nuostabus cukinijų, baklažanų ir pomidorų troškinys "Ratatouille", p. Augustina Zulonė - Trinta morkų sriuba su obuoliais, p. Odeta - Kiaušiniu užkepti lietiniai blynai be kvietinių miltų.

 

Sveikiname visus nugalėtojus! Su jais susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (18)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital