Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Sušildantys receptai"
Konkursas "Sušildantys receptai"

Konkursas vyko iki: 2018 12 03

Atsiųsta receptų: 104

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Ruduo jau beveik įpusėjo, todėl labai laukiame visų gardžių receptų, kurie namuose padės sukurti jaukią atmosferą, sušildys ir įkvėps ragauti ir vaišinti artimuosius!   

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ovalų ketaus puodą PYREX SLOWCOOK! Unikalaus dizaino, patvarus ir atsparus aukštai temeratūrai puodas tinka naudoti lėtam virimui ir troškinimui. Net 29 cm skersmens, 3.8 litro talpos, tinka naudoti orkaitėje iki 280 C laipsnių! Labai skanius, rudeniškus pietus ar vakarienę bus paprasčiau paruošti šiame puikiame puode!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ZYLE akmeniu picai kepti! Šis virtuvės pagalbininkas užtikrins, kad orkaitėje kepama pica iškeptų tolygiai, padas bus apskrudęs, lyg keptas tikroje krosnyje! Beje, šis akmuo tinka kepti ne tik picoms, bet ir duonai, bandelėms, pynėms ar kitiems kepiniams!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmaniška Kiprietiška druska TERRE EXOTIQUE su šafranu (140 gr)Puikus pagardas, norint išbandyti naujų skonių! Labiausiai dera gardinti mėsos patiekalus.

Ovalus ketaus puodas PYREX SLOWCOOK

 

ZYLE akmuo picai kepti

 

Kiprietiška druska TERRE EXOTIQUE su šafranu (140 gr)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. spalio 9 iki 2018 m. gruodžio 3 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Ovalų ketaus puodą PYREX SLOWCOOK! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime ZYLE akmeniu picai kepti! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmaniška Kiprietiška druska TERRE EXOTIQUE su šafranu (140 gr)

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Kaip visuomet, mūsų skaitytojai pasidalino daugybe sušildančių, tiesiog puikių receptų, todėl išrinkti nugalėtojus nebuvo paprasta, nes visi receptai tiesiog nuostabūs! Rinkdami nugalėtojus atsižvelgėme į recepto originalumą, estetinį pateikimą, skaitytojų nuomonę ir susidomėjimą receptu, o kai kur prireikė pasiremti burtų keliu!

 

Sveikiname:

I vieta - Liucijos "Trupininis varškės pyragas su avietėmis ir kokosu" - pyrago skonis tiesiog tobulas, paruošimas visai nesudėtingas, iš paprastų ingredientų! Šį pyragą spėjome iškepti jau ne kartą ir nuo stalo jis visuomet nušluojamas akimirksniu, visi ragaujantys prašo pasidalinti receptu! Liucija šiam konkursui atsiuntė ne vieną prizo vertą receptą, todėl nelengva buvo išrinkti patį pačiausią!

 

II vietos nugalėtojai net keturi: Ritos "Trinta vištienos sriuba su sūriu ir pievagrybiais" - puikios, kremiškos ir tikrai sušildančios sriubos receptas, kuris susilaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo! Andželikos Stančikienės "Su medumi mairnuoti šonkauliai orkaitėje" - Andželika pasidalino puikiu receptu, kaip vasarą ant grilio mėgstamus kepti šonkauliukus galima puikiausiai paruošti ir šaltuoju sezonu, dėkojame jai už išmanumą! Odetos "Silkių sviestas su džiovintais pomidorais" - tikrai labai originalus ir ateinančioms šventėms tinkantis receptas, puikus ir kūrybingas būdas, kaip dar paruošti silkę! Taip paruošta silkė mums labai patiko, todėl būtinai rekomenduojame išbandyti ir Jums! Ingridos "Varškės suflė" - Ingrida parodo, kaip visai paprastus ingredientus paversti nuostabiai puriu, lengvu lyg debesėlis ir neatsivalgomai skaniu desertu!

 

III vietos nugalėtojai - Reginos "Šokoladinis kavos tortas "Juodoji rožė" -  šaunioji Regina mus ir vėl nustebino ne tik labai skanaus, bet ir puošnaus, lyg iš pasakos, torto receptu! Tortas labai kvapnus ir minkštas, o taip pat Regina parodys, kaip paruošti gražuoles šokoladines rožes. Loretos "Trinta keptų moliūgų sriuba" - tiesiog neįsivaizduojame rudens be moliūgų sriubos, o ši puiki sriuba aukštai iškelia kartelę, rekomenduojame išbantyi ir Jums! Gretos "Saldžiarūgščiame padaže marinuotas tofu" - Gretos receptas sušildo puikiai Azijos virtuvių skoniais ir aromatais, įnešdama į mūsų virtuves šiek tiek egzotikos! 

 

Sulaukėme tiek daug puikių receptų, artėjant puikioms žiemos šventėms, nutarėme padėkoti dar daugiau dalyvių ir įsteigėme papildomų prizų, šį kartą jais apdovanosime Moniką"Žavingų Kalėdinių sausainių receptą" - ne tik labai skanūs, šventiški, bet ir labai dailūs sausainėliai, tik pažiūrėkite, kaip dailiai jie dekoruoti! Justyną"Senoviškų krepšelių su baltyminiu (bezė) kremu" receptą - už vaikystės nostalgiją ir pimintą puikų skonį, kuriuo galima pasimėgauti ir dabar! Gretos "Plikyti pyragaičiai su vaniliniu kremu" - puikus receptas visiems, kas nori prisiminti vaikystę, o dar puikesnis tiems, kas nori per šventes palepinti savo artimuosius!

Konkursui atsiųsti receptai (104)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
gardumynai tėvo dienai
grilio patiekalai
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital