Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Skaniausi agurkų receptai"
Konkursas "Skaniausi agurkų receptai"

Konkursas vyko iki: 2021 07 21

Atsiųsta receptų: 20

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau įsibėgėjo! O su ja ir švieži agurkėliai daržuose bei turgeliuose! Traška salotose ir sriubose, keliauja žiemai į stiklainius... O kaip labiausiai agurkėlius mėgstate Jūs? Kėdainių kultūros centras kviečia ruoštis Agurkų dienai ir dalintis savo mėgstamiausiais receptais su agurkais bei jų nuotraukomis!

 

 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Skaniausi agurkų receptai" ir/ar "Vasaros skoniai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Kėdainių kultūros centras įsteigė net 3 puikius rinkinius tikriems agurkų gerbėjams! Kiekvieną rinkinį sudaro: krautuvėlės „RAGAUK“ džiovinukai su agurkais ir medumi, Krautuvėlės „RAGAUK“ džiovinukai su agurkais ir žirneliais, šokoladiniai saldainiai su mėtomis ir agurkais („Gurkė“), agurkų ledinukai („Gurkė“), agurkų džemas („Gurkė“),  agurkų muilas („Gurkė“), rankų kremas („Gurkė“), paakių kremas („Gurkė“), konservuoti agurkėliai („Daumantų“) ir marinuoti agurkai  („Kėdainių konservų“)!

 

Rinkinys agurkų gerbėjams: krautuvėlės „RAGAUK“ džiovinukai su agurkais ir medumi, Krautuvėlės „RAGAUK“ džiovinukai su agurkais ir žirneliais, šokoladiniai saldainiai su mėtomis ir agurkais („Gurkė“), agurkų ledinukai („Gurkė“), agurkų džemas („Gurkė“),  agurkų muilas („Gurkė“), rankų kremas („Gurkė“), paakių kremas („Gurkė“), konservuoti agurkėliai („Daumantų“) ir marinuoti agurkai  („Kėdainių konservų“)!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. birželio 22 d. iki 2021 m. liepos 21 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Net 3 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autorius/-es Kėdainių kultūros centras apdovanos rinkiniais. Kiekvieną rinkinį sudaro: krautuvėlės „RAGAUK“ džiovinukai su agurkais ir medumi, Krautuvėlės „RAGAUK“ džiovinukai su agurkais ir žirneliais, šokoladiniai saldainiai su mėtomis ir agurkais („Gurkė“), agurkų ledinukai („Gurkė“), agurkų džemas („Gurkė“),  agurkų muilas („Gurkė“), rankų kremas („Gurkė“), paakių kremas („Gurkė“), konservuoti agurkėliai („Daumantų“) ir marinuoti agurkai  („Kėdainių konservų“)!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Konkursui pasibaigus, norime pasidžiaugti, kad gavome nuostabių ir originalių receptų su agurkais, labai dėkojame už juos ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

 

O dabar skubame pasveikinti šio konkurso laimėtojus:

 

Renatą, atsiuntusią švelniai paraugintų "miestiečių" agurkų receptą. Tai puiki idėja žmonėms, kurie nori išsaugoti agurkus žiemai, tačiau gyvena bute ar name, kuriame nėra rūsio. Agurkai pavyksta labai skanūs ir traškūs.

 

Anželiką, kuri atsiuntė šaltą agurkų sriubą. Kai vasara ypatingai karšta, norisi atsigaivinti, o tam puikiai tinka ši sriuba. Šalta, gaivi, tad puikiai atgaivina, o dar kai tokia gardi - įvertins visi šeimos nariai.

 

Oksaną, atsiuntusią saldžiarūgštes greitai marinuotas agurkų salotas. Puiki garnyro įdėją, kurią nesudėtinga paruošti, o taip skanu ragauti. Labai tinka tiekti prie grilyje ruoštų patiekalų.

Atsiųsta receptų: (20)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
pyragai, kepiniai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
užkandžiai
sriubos
troškiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital