Konkursas "Šeimos receptai"
Konkursas "Šeimos receptai"

Konkursas vyksta iki: 2021 05 31

Atsiųsta receptų: 59

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pavasaris kviečia pabūti drauge! Nėra šiltesnio laiko, nei praleistas su šeima, net jei už lango lyja. Galbūt ruošiatės į gamtą atidaryti grilio sezoną? O gal kepate kvapnius sausainius su mažaisiais? Fotografuokite, dalinkitės receptais su mumis, o Gallina Blanca Jus apdovanos puikiais prizais! Konkursui galite siųsti įvairiausius mėgstamus savo šeimos receptus: tinka ir karšti patiekalai, ir užkandžiai, ir desertai, ir kiti.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Šeimos receptai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Gallina Blanca padovanos net 100 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės Akropolio dovanų kuponu ir puikiu Gallina Blanca rinkiniu, na, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį!

Gallina Blanca padovanos pirmos vietos laimėtojui 100 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir Gallina Blanca rinkinį, antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės Akropolio dovanų kuponu ir Gallina Blanca rinkiniu, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir Gallina Blanca rinkinį.

 

 

Nuotrauka asociatyvi

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. balandžio 28 d. iki 2021 m. gegužės 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Gallina Blanca padovanos net 100 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės Akropolio dovanų kuponu ir puikiu Gallina Blanca rinkiniu, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (59)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
užkandžiai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital