Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Šeimos receptai"
Konkursas "Šeimos receptai"

Konkursas vyko iki: 2021 05 31

Atsiųsta receptų: 101

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pavasaris kviečia pabūti drauge! Nėra šiltesnio laiko, nei praleistas su šeima, net jei už lango lyja. Galbūt ruošiatės į gamtą atidaryti grilio sezoną? O gal kepate kvapnius sausainius su mažaisiais? Fotografuokite, dalinkitės receptais su mumis, o Gallina Blanca Jus apdovanos puikiais prizais! Konkursui galite siųsti įvairiausius mėgstamus savo šeimos receptus: tinka ir karšti patiekalai, ir užkandžiai, ir desertai, ir kiti.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Šeimos receptai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Gallina Blanca padovanos net 100 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės Akropolio dovanų kuponu ir puikiu Gallina Blanca rinkiniu, na, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį!

Gallina Blanca padovanos pirmos vietos laimėtojui 100 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir Gallina Blanca rinkinį, antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės Akropolio dovanų kuponu ir Gallina Blanca rinkiniu, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir Gallina Blanca rinkinį.

 

 

Nuotrauka asociatyvi

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. balandžio 28 d. iki 2021 m. gegužės 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Gallina Blanca padovanos net 100 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės Akropolio dovanų kuponu ir puikiu Gallina Blanca rinkiniu, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės Akropolio dovanų kuponą ir puikų Gallina Blanca rinkinį!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Dėkojame visiems dalyviams, siuntusiems nuostabius receptus!

 

Skubame sveikinti I vietos laimėtoją:

 

Kristiną, kuri atsiuntė firminį tortą su žele gabaliukais. Nesudėtingai paruošiamas, vasariškai spalvingas tortas, kurio kiekvienas kąsnelis labai gardus, o nuo braškių ir toks gaivus.

 

Sveikiname II vietos laimėtoją:

 

Simoną, pasidalinusią orkaitėje keptos lašišos su azijietišku padažu receptu. Puikusis saldaus ir sūraus skonio derinys. Labai skani idėja nesudėtingai paruošiamiems  pietums.

 

Skubame sveikinti ir III vietos laimėtoją:

 

Ritą, kuri atsiuntė pistacijų torto su uogomis receptą. Sotus, gaivus ir toks vasariškai spalvingas tortas nebus nepastebėtas ant stalo. Teigiamai įvertins visi smaližiai.

 

Atsiuntusių puikių receptų buvo tiek daug, kad džiaugiamės, jog galime pasveikinti papildomų prizų laimėtojus:

 

Lidą, pasidalinusia plikytos tešlos virtinukais su varške ir šonine. Nesudėtingai paruošiami ir labai gardūs virtinukai, kurie tikrai taps šeimos pietų pamėgta idėja ir bus gaminami ne kartą.

Oksaną, kuri pasidalino veganiška Skruzdėlyno be glitimo idėja. Puikus būdas mėgautis šiuo skanėstu net jei ir nevartojate glitimo. Labai skanus, o ir nėra sudėtingai paruošiamas. Patiks kiekvienam smaližiui.

Renatą, atsiuntusia minkštų kefyrinių žagarėlių receptą. Šie žagarėliai pavyksta labai gardūs, minkštučiai ir stori. Puikūs prie kavos ar arbatos puodelio.

Daivą, pasidalinusia orkaitėje keptos vištienos su ryžiais ir vynuogėmis receptu. Puikus ir labai skanus patiekalas, kurį paruošite vienoje kepimo formoje, tad vienu metu pavyks pagaminti ir karštą patiekalą, ir garnyrą.

Aldoną, pasidalinusia tartaletės su plikytu kremu ir braškėmis receptu. Vasariškai spalvinga tartaletė ne tik papuoš stalą, bet ir nustebins puikiu skoniu.

Rimą, kuri dalinosi krepšelių su smidrais ir sūriu idėja. Tai puikus užkandis, kurį labai tinka neštis ir į iškyla. Nesudėtingai paruošiamas ir labai gardus.

Anželiką, pasidalinusia trupininiu rabarbaru pyrago su obuoliais receptu. Greitai ir nesudėtingai paruošiamas pyragas, su traškiu viršumi. Labai gardus kiekvienas kąsnelis.

Odetą, atsiuntusią sumuštinių su tunu receptą. Labai greitai paruošiami sumuštiniai, kurie ne tik labai skanūs, bet ir sotūs.

Ingą, kuri dalinosi sviestinių pyragėlių su riešutais "Šekerbura" receptu. Tai puikus būdas nesudėtingai ir greitai išbandyti Azerbaidžano virtuvę namuose. Labai skanūs pyragėliai sužavės smaližius.

Reginą, kuri atsiuntė tortą mamai su maskarponės kremu ir persikų pertepimu. Tortas sužavi purumu, gaivumu, minkštumu ir nuostabiu skoniu.

Laurą, kuri dalinosi vištienos ir daržovių kotletais orkaitėje. Kotletai pavyksta puikaus skonio ir kvapnūs. 

Atsiųsta receptų: (101)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
joninių skanėstai
valgome sveikiau!
grilio patiekalai
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
desertai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital