Konkursas "Saulėti vasaros skoniai"
Konkursas "Saulėti vasaros skoniai"

Konkursas vyksta iki: 2018 08 06

Atsiųsta receptų: 61

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Nuostabiais orais nepastebimai prasidėjo vasara, tad pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas gardaus, saulėtos vasaros skonį atitinkančio patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ledų gaminimo aparatą ARIETE A630! Šis ledų aparatas nedidelis ir kompaktiškas, tačiau vienu kartu juo galima paruošti net 1 kg ledų! Paruošus masę ją tereikia sudėti į įkrautą ledų aparatą ir dėti jį į šaldiklį, o po kelių valandų jau galėsite mėgautis minkštais, kremiškais ledais be jokio papildomo darbo!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime itin aukštos kokybės itališkų ICONTADINI padažų rinkiniu (geltonųjų pomidorų tyrė, padažas su tunu ir kaparėliais, su Celline alyvuogėmis, su džiovintais pomidorais)! Šie padažai ruošiami iš pačių geriausių vietinių ingredientų ir yra ypatingai skanūs!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime prabangiu TERRE EXOTIQUE druskų rinkiniu (juodoji lavos ir raudonoji)Šiomis ypatingomis druskomis ne tik galėsite pasūdyti savo ruošiamos patiekalus, bet ir suteikti jiems išskirtinio skonio ir aromato: juodoji lavos druska ypač tinka papuošti salotas, jūros gėrybes, mėsos ir žuvies patiekalus, na o raudonoji druska yra švelnaus riešutų aromato, tad derės prie žuvies bei baltos mėsos.

Ledų gaminimo aparatas ARIETE A630

 

ICONTADINI padažų rinkinys

 

TERRE EXOTIQUE druskų rinkinys

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. birželio 5 iki 2018 m. rugpjūčio 6 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ledų gaminimo aparatą ARIETE A630! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime itin aukštos kokybės itališkų ICONTADINI padažų rinkiniu (geltonųjų pomidorų tyrė, padažas su tunu ir kaparėliais, su Celline alyvuogėmis, su džiovintais pomidorais)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime prabangiu TERRE EXOTIQUE druskų rinkiniu (juodoji lavos ir raudonoji)

 

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (61)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
užkandžiai
ruošiamės žiemai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis