Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Saulėti vasaros skoniai"
Konkursas "Saulėti vasaros skoniai"

Konkursas vyko iki: 2018 08 06

Atsiųsta receptų: 84

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Nuostabiais orais nepastebimai prasidėjo vasara, tad pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas gardaus, saulėtos vasaros skonį atitinkančio patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ledų gaminimo aparatą ARIETE A630! Šis ledų aparatas nedidelis ir kompaktiškas, tačiau vienu kartu juo galima paruošti net 1 kg ledų! Paruošus masę ją tereikia sudėti į įkrautą ledų aparatą ir dėti jį į šaldiklį, o po kelių valandų jau galėsite mėgautis minkštais, kremiškais ledais be jokio papildomo darbo!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime itin aukštos kokybės itališkų ICONTADINI padažų rinkiniu (geltonųjų pomidorų tyrė, padažas su tunu ir kaparėliais, su Celline alyvuogėmis, su džiovintais pomidorais)! Šie padažai ruošiami iš pačių geriausių vietinių ingredientų ir yra ypatingai skanūs!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime prabangiu TERRE EXOTIQUE druskų rinkiniu (juodoji lavos ir raudonoji)Šiomis ypatingomis druskomis ne tik galėsite pasūdyti savo ruošiamos patiekalus, bet ir suteikti jiems išskirtinio skonio ir aromato: juodoji lavos druska ypač tinka papuošti salotas, jūros gėrybes, mėsos ir žuvies patiekalus, na o raudonoji druska yra švelnaus riešutų aromato, tad derės prie žuvies bei baltos mėsos.

Ledų gaminimo aparatas ARIETE A630

 

ICONTADINI padažų rinkinys

 

TERRE EXOTIQUE druskų rinkinys

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. birželio 5 iki 2018 m. rugpjūčio 6 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Ledų gaminimo aparatą ARIETE A630! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime itin aukštos kokybės itališkų ICONTADINI padažų rinkiniu (geltonųjų pomidorų tyrė, padažas su tunu ir kaparėliais, su Celline alyvuogėmis, su džiovintais pomidorais)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime prabangiu TERRE EXOTIQUE druskų rinkiniu (juodoji lavos ir raudonoji)

 

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Kaip visuomet sulaukėme dlabai daug oringalių, kūrybiškų, vasariškų, tiesiog puikių receptų, išrinkti nugalėtojus nebuvo paprasta, nes visi receptai nuostabūs! Rinkdami nugalėtojus atsižvelgėme į recepto originalumą, estetinį pateikimą, skaitytojų nuomonę ir susidomėjimą receptu, o kai kur prireikė pasiremti burtų keliu!

 

Nieko nelaukdami, sveikiname:

I vieta - Odetos "Traškios baklažano užkandėlės orkaitėje" -  puikus receptas patvirtina, kad genialumas (ir nuostabus skonis!) dažnai slypi paprastume, šiai užkandėlei nereikia nei įmantrių ingredientų, nei daug laiko, tik išradingumo ir kūrybos! Užkandėlės labai skanios, todėl, jei dar nespėjote, raginame pasigaminti ir paragauti!

 

II vietos nugalėtojai net trys: Ingridos "Kvapni cukinijų sriuba su mėsos kukuliais" - itin nesudėtingas receptas labai gardžiai sriubai paruošti, šis patiekalas tapo hitu tarp mūsų skaitytojų! Anželikos Stančikienės "Vištienos kukuliukai su grybais grietinėlės padaže" - tradicinis patiekalas kiek nauju kampu ir su nauju skoniu, tai puikus patiekalas greitai ir skaniai vakarienei! My Culinary Corner "Šokoladinis pyragas su kokosiniu sluoksniu Bounty" - ne tik pasakiškai gardus, nostalgiško vaikystės skonios, labai dailus tortas tikriems smaližiams.

 

III vietos nugalėtojai - vasariški tortai, kuriems tiesiog negalėjome atsispirti! Redos "Gaivus tortas Persikiukas - sveikesnis ir labai skanus" - puikus tortas smaližiams, norintiems maitintis sveikiau. Gabrielės Baziliauskaitės "Maskarponės ir špinatų tortas Žalia giria" - ne tik labai skanus, bet ir pasakiškai dailus tortas smaližiams. Eisvinos "Gaivus jogurtinis tortas su braškėmis" - nes be gaivių braškių tiesiog neįsivaizduojame tikros vasaros!

 

Sulaukėme tiek daug receptų, kad tiesiog negalime neįteikti papildomų prizų! Loretos "Nostalgiškai trapūs vafliai" - tikriausiai daugeliui žinomas receptas, bet nostalgiškos jo nuotraukos akimirksniu perkėlė mus tiesiai į saldžią vaikystę! Oringos Kairiūkštytės Sangailienės "Maskarponės tortas su uogomis" - dar vienas nuostabiai gaivus ir labai vasariškas tortas smaližiams!

Konkursui atsiųsti receptai (84)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital