Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Ragaujam vasarą!"
Konkursas "Ragaujam vasarą!"

Konkursas vyko iki: 2020 09 02

Atsiųsta receptų: 83

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau įpusėjo! Daržas dovanoja vis daugiau gėrybių, miškuose jau galima rasti grybų, o spalvingos uogos džiugina savo gausa. Kviečiame fotografuoti savo vasaros patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Ragaujam vasarą!" arba "Skaniausi žuvies patiekalai su ZIGMU"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  pfofesionalų grietinėlės plakiklį (1 litro talpos) ir oro kapsules plakikliui! Plakiklis tinka ne tik grietinėlei, bet ir kremams, padažams, putėsiams. Šefas Tomas Rimydis La Maistas TV laidoje naudodamas tokio tipo plakiklį ruošdamas net skanutėles spurgytes su silke!

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikia Klean Kanteen gertuve! Stilinga 532 ml gertuvė su bambukiniu dangteliu puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, tausojantiems aplinką.

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Stasher silikoniniais daugkartinio naudojimo maišeliais: 1 vnt 19.05 x 19.05 x 2.54 cm (450 ml talpos) ir 2 vnt 9x11 cm (118 ml). Puikiai tinka daiktams ir užkandžiams laikyti bei transportuoti.

Pfofesionalus grietinėlės plakiklis (1 litro talpos) ir oro kapsulės plakikliui

 

 

Klean Kanteen gertuvė! Stilinga 532 ml gertuvė su bambukiniu dangteliu puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, tausojantiems aplinką.

 

 

Stasher silikoniniai daugkartinio naudojimo maišeliai: 1 vnt 19.05 x 19.05 x 2.54 cm (450 ml talpos) ir 2 vnt 9x11 cm (118 ml). Puikiai tinka daiktams ir užkandžiams laikyti bei transportuoti.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. liepos 13 d. iki 2020 m. rugsėjo 2 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  pfofesionalų grietinėlės plakiklį (1 litro talpos) ir oro kapsules plakikliui! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikia Klean Kanteen gertuve! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Stasher silikoniniais daugkartinio naudojimo maišeliais: 1 vnt 19.05 x 19.05 x 2.54 cm (450 ml talpos) ir 2 vnt 9x11 cm (118 ml). 

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Šaunusis "Ragaujam vasarą" konkursas jau baigėsi, tad džiaugsmingai skubame sveikinti laimėtojus. Išrinkti laimėtojus buvo labai sudėtinga, nes receptų buvo tokių puikių, vasariškų ir gardžių! Apmaudu, kad nepavyksta apdovanoti kiekvieno recepto autoriaus, bet norime palinkėti neprarasti įkvėpimo ir dalyvauti ateinančiuose konkursuose. 

 

O dabar sveikiname laimėtojus!

 

I vietą laimėjo Ingrida, pateikusi šviežių pomidorų ir cukinijų sriubos su ryžiais receptą. Tai tikras genialumas paprastume, o šis skonių derinys ypatingai gardus. Nenuostabu, kad šis receptas gavo labai didelį populiarumą tarp skaitytojų.

 

II vietą laimėjo trys autoriai su puikiais receptais: 

 

Oksana, kuri dalinosi grikių miltų galetės su voveraitėmis receptu. Grikiai, svogūnai ir voveraitės - puikus skonių derinys, o ši galetė labai gardi pietų idėja.

Rima, pateikusi gardžią tartalečių su maskarpone ir uogomis (be miltų) idėją, kuri patiks visiems smaližiams. Šiuos pyragaičius su maskarpone galima ruošti su mėgstamomis uogomis, tad tiks kiekvieno skoniui. 

Anželika, kuri pateikė sluoksniuotų lašišos salotų su burokėliais ir avokadais idėją. Šios salotos ne tik labai gardžios, bet ir puošniai atrodo, tad tiinka tiekti net ir ant šventinio stalo.

 

Sveikiname ir III vietos laimėtojus:

 

Justyną, kuri pateikė kepto varškės tinginio idėją. Labai nesudėtinga paruošti, o skonis maloniai nustebins kiekvieną saldumynų mėgėją.

Daivą, kuri dalinosi šviežių bulvių ir cukinijų plokštainio receptu. Purus, labai gardus plokštainis puiki idėja pietums, o kiekvienas kąsnelis toks vasariškas...

Andriųmenkių kepenėlių užtepėlės receptą. Gardžią užtepėlę visiškai nesudėtinga paruošti namuose, o skonis sužavės kiekvieną.

Jolantą, kuri pasidalino, kaip paruošti natūraliai saldžius grietinėlės ledus. Šie levandų ledai be cukraus sužavėtų kiekvieną smaližių, dėl skonio, nukeliančio į vasarą.

 

Labai džiaugiamės, kad galėjome įsteigti ir papildomų prizų penkiems receptų autoriams. Tad sveikiname:

 

Reginą, kuri pasidalino gaivių salotų su silke, agurkais ir obuoliais idėja. Šias salotas labai tinka ruošti karštomis vasaros dienomis ne tik dėl gaivumo, bet ir paprasto paruošimo ir puikaus skonio.

Mindaugągrotelėse ant žarijų keptą menkę. Gaminimas lauke - tikras vasaros malonumas. O ši menkė pavergė ne vieną ne tik puikiu skoniu, bet ir nesudėtingu paruošimu.

Neringą, kuri dalinosi kriaušių pyrago receptu. Šio pyrago kiekvienas kąsnelis puikus prie kavos ar arbatos puodelio.

Simoną, pateikusi išskirtinius cukinijų sumuštinius. Paruošiami labai greitai sumuštiniai sužavi skoniu ir paprastumu. Kiekvienas kąsnelis toks vasariškas!

Laurą, kuri pateikė žemaitišką kefyro sriubos su silke "šmakalas" receptą ir taip priminė labai malonius nostalgiškus prisiminimus ne vienam skaitytojui. 

 

 

Konkursui atsiųsti receptai (83)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
sriubos
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital