Konkursas "Ragaujam vasarą!"
Konkursas "Ragaujam vasarą!"

Konkursas vyksta iki: 2020 09 02

Atsiųsta receptų: 50

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau įpusėjo! Daržas dovanoja vis daugiau gėrybių, miškuose jau galima rasti grybų, o spalvingos uogos džiugina savo gausa. Kviečiame fotografuoti savo vasaros patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Ragaujam vasarą!" arba "Skaniausi žuvies patiekalai su ZIGMU"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  pfofesionalų grietinėlės plakiklį (1 litro talpos) ir oro kapsules plakikliui! Plakiklis tinka ne tik grietinėlei, bet ir kremams, padažams, putėsiams. Šefas Tomas Rimydis La Maistas TV laidoje naudodamas tokio tipo plakiklį ruošdamas net skanutėles spurgytes su silke!

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikia Klean Kanteen gertuve! Stilinga 532 ml gertuvė su bambukiniu dangteliu puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, tausojantiems aplinką.

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Stasher silikoniniais daugkartinio naudojimo maišeliais: 1 vnt 19.05 x 19.05 x 2.54 cm (450 ml talpos) ir 2 vnt 9x11 cm (118 ml). Puikiai tinka daiktams ir užkandžiams laikyti bei transportuoti.

Pfofesionalus grietinėlės plakiklis (1 litro talpos) ir oro kapsulės plakikliui

 

 

Klean Kanteen gertuvė! Stilinga 532 ml gertuvė su bambukiniu dangteliu puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms, tausojantiems aplinką.

 

 

Stasher silikoniniai daugkartinio naudojimo maišeliai: 1 vnt 19.05 x 19.05 x 2.54 cm (450 ml talpos) ir 2 vnt 9x11 cm (118 ml). Puikiai tinka daiktams ir užkandžiams laikyti bei transportuoti.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. liepos 13 d. iki 2020 m. rugsėjo 2 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  pfofesionalų grietinėlės plakiklį (1 litro talpos) ir oro kapsules plakikliui! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime puikia Klean Kanteen gertuve! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime puikiu rinkiniu - Stasher silikoniniais daugkartinio naudojimo maišeliais: 1 vnt 19.05 x 19.05 x 2.54 cm (450 ml talpos) ir 2 vnt 9x11 cm (118 ml). 

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (50)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital