Konkursas "Ragaujam pavasarį!"
Konkursas "Ragaujam pavasarį!"

Konkursas vyko iki: 2021 04 12

Atsiųsta receptų: 106

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pavasaris jau čia! O su juo ir ypatinga šventė - Velykos. Kviečiame fotografuoti savo šventinius Velykų ir kitus pavasariškus patiekalus ir dalyvauti naujame konkurse! Siųsti konkursui galite ne tik Velykų receptus, bet ir tokius, kurie suteikia Jūsų pavasariui jaukumo.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Ragaujam pavasarį!"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus kaip niekad gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  CASO DESIGN  vakuumatorių GourmetVAC 380GourmetVAC 380 yra praktiškas virtuvės pagalbininkas tiems, kurie vertina šviežius ingredientus. Užvakuumuotas maistas išlieka šviežias net 8 kartus ilgiau!  CASO DESIGN vakuumatorius padės išvengti maisto švaistymo, nes likęs nepanaudotas maistas gali būti užvakuumuotas ir panaudotas kitą dieną ar net po kelių dienų, tokiu būdu užsandarintas maistas nepraras aromato, maistinių medžiagų, išlaikys nepakitusią konsistenciją. Tai ypač geras sprendimas tiems, kas perka maistą kartą per savaitę ir kuria savaitės meniu.

 

Net tris antros vietos laimėtojus nudžiuginsime puikiomis CASO DESIGN virtuvinės svarstyklėmis Kitchen Energy! Kinetinės energijos dėka CASO DESIGN Kitchen Energy virtuvinės svarstyklės yra visada paruoštos naudoti. Maksimalus efektyvumas su minimaliu poveikiu aplinkai: nenaudojamos baterijos, todėl šios virtuvinės svarstyklės yra ekologiškos ir tvarios. Ypač plokščias dizainas, todėl tilps visose spintelėse ir stalčiuose. Aukštos kokybės CASO Kitchen Energy nustebins nepriekaištingu tikslumu ir nesenstančiu dizainu - paviršius pagamintas iš šlifuoto nerūdijančio plieno.

 

Tris trečios vietos receptų autorius apdovanosime CASO DESIGN lietinių blynų keptuvais CM 1300CASO DESIGN CM 1300 lietinių blynų keptuvas – Jūsų tobulo savaitgalio pusryčių paslaptis. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir turi nelipnią paviršiaus dangą. Šiluma tolygiai paskirstoma per kaitinimo elementą, o 8 šilumos nustatymai užtikrina geriausią rezultatą. Didelis kepimo paviršius - 33 cm, patenkins kiekvieno norus ir skonius.

 

Tris ketvirtos vietos laimėtojai bus apdovanoti CASO DESIGN kiaušinių virtuvas ED10! Nerūdijančio plieno CASO DESIGN ED10 yra kiaušinių virtuvas ir garintuvas viename. Modernus kiaušinių virimas išsaugant jų maistines savybes, vienu metu verda net 8 kiaušiniai be jokio kvapo ir vandens garų. Tai modernus prietaisas, kuris nustebins jus buityje savo funkcionalumu. Jis taip pat tinka garuose paruošti žuvį ir daržoves. Šis prietaisas turi LED ekraną ir signalą, kuris praneš, kai kiaušiniai ar kitas maistas bus paruoštas.

 

Tris penktos vietos laimėtojai dovanų gaus CASO DESIGN smulkintuvas B350 Single-Serve Blender! CASO DESIGN B350 Single-Serve lengvas ir stilingas smulkintuvas, ypač patogus trintų vaisių kokteiliams ruošti. Kokteilis plakamas indelyje, kurį po to iškart galite pasiimti su savimi ir naudoti, kaip stilingą gertuvę. Rinkinyje yra 600 ml ir 300 ml indai, pagaminti iš titano (be BPA, galima plauti indaplovėje). Neopreno dangtelis apsaugo nuo UV spindulių ir nuo temperatūros svyravimų.

 

Jei nelaimėsite didžiųjų prizų, nenusiminkite, net 8 receptų autorių laukia papildomas prizas - Šviesiojo ir Auksaspalvio Dan Sukker sirupų rinkinys! Šviesusis - neutralaus skonio produktas, be jokių priedų. Naudojamas duonos ir saldumynų tešlai ruošti, desertams, padažams gaminti, gėrimams saldinti. Šviesusis sirupas turi teigiamą poveikį tešlos kilimo procesui, pagerina kepinių skonį ir fermentavimo procesą. Naudojant Šviesųjį sirupą kepiniai ilgiau išlieka drėgni ir švieži, o padažai būna tirštesni. Lengvo karamelės skonio Auksaspalvis sirupas, naudojamas duonos ir saldumynų tešlai ruošti, desertams, padažams gaminti, gėrimams saldinti. Sirupas turi teigiamą poveikį tešlos kilimo procesui. Kepiniai, iškepti naudojant sirupą, yra drėgnesni ir ilgiau išlieka švieži, padažai tirštesni.

CASO DESIGN  vakuumatorius GourmetVAC 380GourmetVAC 380 yra praktiškas virtuvės pagalbininkas tiems, kurie vertina šviežius ingredientus. Užvakuumuotas maistas išlieka šviežias net 8 kartus ilgiau!  CASO DESIGN vakuumatorius padės išvengti maisto švaistymo, nes likęs nepanaudotas maistas gali būti užvakuumuotas ir panaudotas kitą dieną ar net po kelių dienų, tokiu būdu užsandarintas maistas nepraras aromato, maistinių medžiagų, išlaikys nepakitusią konsistenciją. Tai ypač geras sprendimas tiems, kas perka maistą kartą per savaitę ir kuria savaitės meniu.

 

 

CASO DESIGN virtuvinės svarstyklės Kitchen Energy! Kinetinės energijos dėka CASO DESIGN Kitchen Energy virtuvinės svarstyklės yra visada paruoštos naudoti. Maksimalus efektyvumas su minimaliu poveikiu aplinkai: nenaudojamos baterijos, todėl šios virtuvinės svarstyklės yra ekologiškos ir tvarios. Ypač plokščias dizainas, todėl tilps visose spintelėse ir stalčiuose. Aukštos kokybės CASO Kitchen Energy nustebins nepriekaištingu tikslumu ir nesenstančiu dizainu - paviršius pagamintas iš šlifuoto nerūdijančio plieno.

 

 

CASO DESIGN lietinių blynų keptuvas CM 1300CASO DESIGN CM 1300 lietinių blynų keptuvas – Jūsų tobulo savaitgalio pusryčių paslaptis. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir turi nelipnią paviršiaus dangą. Šiluma tolygiai paskirstoma per kaitinimo elementą, o 8 šilumos nustatymai užtikrina geriausią rezultatą. Didelis kepimo paviršius - 33 cm, patenkins kiekvieno norus ir skonius.

 

 

CASO DESIGN kiaušinių virtuvas ED10! Nerūdijančio plieno CASO DESIGN ED10 yra kiaušinių virtuvas ir garintuvas viename. Modernus kiaušinių virimas išsaugant jų maistines savybes, vienu metu verda net 8 kiaušiniai be jokio kvapo ir vandens garų. Tai modernus prietaisas, kuris nustebins jus buityje savo funkcionalumu. Jis taip pat tinka garuose paruošti žuvį ir daržoves. Šis prietaisas turi LED ekraną ir signalą, kuris praneš, kai kiaušiniai ar kitas maistas bus paruoštas.

 

 

CASO DESIGN smulkintuvas B350 Single-Serve Blender! CASO DESIGN B350 Single-Serve lengvas ir stilingas smulkintuvas, ypač patogus trintų vaisių kokteiliams ruošti. Kokteilis plakamas indelyje, kurį po to iškart galite pasiimti su savimi ir naudoti, kaip stilingą gertuvę. Rinkinyje yra 600 ml ir 300 ml indai, pagaminti iš titano (be BPA, galima plauti indaplovėje). Neopreno dangtelis apsaugo nuo UV spindulių ir nuo temperatūros svyravimų.

 

 

Šviesiojo ir Auksaspalvio Dan Sukker sirupų rinkinys! Šviesusis - neutralaus skonio produktas, be jokių priedų. Naudojamas duonos ir saldumynų tešlai ruošti, desertams, padažams gaminti, gėrimams saldinti. Šviesusis sirupas turi teigiamą poveikį tešlos kilimo procesui, pagerina kepinių skonį ir fermentavimo procesą. Naudojant Šviesųjį sirupą kepiniai ilgiau išlieka drėgni ir švieži, o padažai būna tirštesni. Lengvo karamelės skonio Auksaspalvis sirupas, naudojamas duonos ir saldumynų tešlai ruošti, desertams, padažams gaminti, gėrimams saldinti. Sirupas turi teigiamą poveikį tešlos kilimo procesui. Kepiniai, iškepti naudojant sirupą, yra drėgnesni ir ilgiau išlieka švieži, padažai tirštesni.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. kovo 16 d. iki 2021 m. balandžio 12 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  CASO DESIGN  vakuumatorių GourmetVAC 380! Tris antros vietos receptų autorius nudžiuginsime puikiomis CASO DESIGN virtuvinės svarstyklėmis Kitchen Energy! Tris trečios vietos receptų autorius apdovanosime CASO DESIGN lietinių blynų keptuvais CM 1300Tris ketvirtos vietos laimėtojai bus apdovanoti CASO DESIGN kiaušinių virtuvais ED10! Tris penktos vietos laimėtojai dovanų gaus CASO DESIGN smulkintuvas B350 Single-Serve Blender! 8 receptų autorių laukia papildomas prizas - Šviesiojo ir Auksaspalvio Dan Sukker sirupų rinkinys!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (106)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
užkandžiai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital