Konkursas "Pasitinkame rudenį su ZIGMU"
Konkursas "Pasitinkame rudenį su ZIGMU"

Konkursas vyksta iki: 2020 10 05

Atsiųsta receptų: 34

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Per vidurį persiritusi vasara kviečia prisiminti rudenėjančias spalvas ir skonius. O mes kviečiame paįvairinti savo mitybą ir gaminti su žuvimi! Dar mėgaujatės kepimu ant grotelių, ruošiate gardžias užkandėles, o gal tradicinę sriubą su silke? Kviečiame siųsti savo patiekalų su žuvimi ar jūros gėrybėmis receptus su nuotraukomis ir laimėti šaunių prizų!

 

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Pasitinkame rudenį su ZIGMU" arba "Ragaujam vasarą". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Raudoną Nutribullet trintuvą (600W)Šio trintuvo paslaptis – 600 W galios variklis, sūkurinė trynimo technologija ir ypač aštrūs kryžminiai ašmenys. Visa tai leidžia patį įvairiausią maistą sutrinti iki vientisos masės ir Jūsų organizmui lengvai pasisavinti maisto produktuose glūdinčias naudingąsias medžiagas. Prietaisas labai kompaktiškas, todėl lengvai tilps net ir mažoje virtuvėje. Atraskite naujų būdų mėgautis sveiku maistu ir įsitikinkite, kaip lengvai paprastus produktus NUTRIBULLET pavers nepakartojamo skonio gėrimais.

 

Net 10 laimingųjų laimės po ZIGMO Seaweed užkandžių dėžę (8 vnt. Seasalt skonio ir 8 vnt. Chili skonio)! ZIGMAS skrudinti jūros dumbliai - užkandis su daug skaidulinių medžiagų. Mažai apdorotas, natūraliomis sąlygomis užaugintas. Juose visai nėra cukraus bei gliuteno. Šiuos ZIGMO jūros dumblių užkandžius galima skanauti vienus arba suteikti unikalaus skonio sriubai, salotoms ar vieno kąsnio sumuštiniams! Beje, dėmesio keliautojai – ZIGMO jūros dumblių užkandis itin lengvas, todėl labai patogu įsidėti į kuprinę keliaujant! Dėžėje rasite du skonius – labiau tradicinį su jūros druska ir pikantiško skonio mėgėjams – ZIGMO skrudinti jūros dumbliai su čili pipirais. Užkandžiaukite sveikai!

 

Dar 10 nugalėtojų dovanų gaus po ZIGMO pledą - pagalvę!  Kompaktiškas sulankstomas pledas pagalvės užvalkale, kurį galima naudoti ir kaip pagalvę, ir kaip pledą. Patogu naudoti kelionėse, stovyklaujant, nes neužima daug vietos ir galima panaudoti dvejopai.

Raudonas Nutribullet trintuvas (600W)Šio trintuvo paslaptis – 600 W galios variklis, sūkurinė trynimo technologija ir ypač aštrūs kryžminiai ašmenys. Visa tai leidžia patį įvairiausią maistą sutrinti iki vientisos masės ir Jūsų organizmui lengvai pasisavinti maisto produktuose glūdinčias naudingąsias medžiagas.

 

 

ZIGMO Seaweed užkandžių dėžė (8 vnt. Seasalt skonio ir 8 vnt. Chili skonio)! ZIGMAS skrudinti jūros dumbliai - užkandis su daug skaidulinių medžiagų. Mažai apdorotas, natūraliomis sąlygomis užaugintas. Juose visai nėra cukraus bei gliuteno. Šiuos ZIGMO jūros dumblių užkandžius galima skanauti vienus arba suteikti unikalaus skonio sriubai, salotoms ar vieno kąsnio sumuštiniams!

 

 

ZIGMO pledas - pagalvė!  Kompaktiškas sulankstomas pledas pagalvės užvalkale, kurį galima naudoti ir kaip pagalvę, ir kaip pledą. Patogu naudoti kelionėse, stovyklaujant, nes neužima daug vietos ir galima panaudoti dvejopai.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. rugpjūčio 7 d. iki 2020 m. spalio 5 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  Raudoną Nutribullet trintuvą (600W)! 10 laimingųjų laimės po ZIGMO Seaweed užkandžių dėžę (8 vnt. Seasalt skonio ir 8 vnt. Chili skonio)! Dar 10 nugalėtojų dovanų gaus po ZIGMO pledą - pagalvę

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (34)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital