Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Palepinkime Mamytes ir Tėvelius"
Konkursas "Palepinkime Mamytes ir Tėvelius"

Konkursas vyko iki: 2017 06 04

Atsiųsta receptų: 55

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!


Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas ypatingo, Mamytės ar Tėvelio dienai tinkamo patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.LaMaistas.lt. Imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu draudžiama, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Delimano Brava Spiralizer pjaustyklę, kuria galėsite pagaminti makaronus iš bet kokių daržovių!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime išskirtiniu rinkiniu - Balzaminiu Modenos actu Tartufi Jimmy su triufeliais (100 ml) ir Lazdynų riešutų kremu su triufeliais Tartufi Jimmy (100 gr)!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime TULSI Chai Masala biria ekologiška arbata su prieskoniais (100 gr)!

Delimano Brava Spiralizer pjaustyklė

 

Balzaminis Modenos actas Tartufi Jimmy su triufeliais (100 ml) ir Lazdynų riešutų kremas su triufeliais Tartufi Jimmy (100 gr)

 

TULSI Chai Masala biri ekologiška arbata su prieskoniais (100 gr)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo balandžio 24 iki birželio 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime Delimano Brava Spiralizer pjaustyklę! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime išskirtiniu rinkiniu - Balzaminiu Modenos actu Tartufi Jimmy su triufeliais (100 ml) ir Lazdynų riešutų kremu su triufeliais Tartufi Jimmy (100 gr)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime TULSI Chai Masala biria ekologiška arbata su prieskoniais (100 gr)!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.LaMaistas.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

DĖMESIO! Konkursas baigtas


Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus! Receptų buvo didžiulė gausybė ir visi jie buvo nuostabūs, todėl buvo labai sunku išrinkti geriausius:

I vieta - p.  Liucija - Tortas "Raudonasis aksomas". Jai atitenka Delimano Brava Spiralizer pjaustyklė. Receptas sužavėjo paprastumu ir gardumu!

II vieta - p. Angelika - Be galo skanus vištienos kepenėlių paštetas. Ji apdovanojama  gurmanišku rinkiniu - Balzaminis Modenos actas Tartufi Jimmy su triufeliais (100 ml) ir Lazdynų riešutų kremas su triufeliais Tartufi Jimmy (100 gr)

III vieta - p. Kamilė - Agurkai raugti maišelyje. Ji apdovanojama TULSI Chai Masala biri ekologiška arbata su prieskoniais (100 gr).

 

Sveikiname visus nugalėtojas! Su jais susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (55)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital