Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Mėgstamiausi rudens patiekalai"
Konkursas "Mėgstamiausi rudens patiekalai"

Konkursas vyko iki: 2021 11 04

Atsiųsta receptų: 72

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Rudenėjantys orai kviečia pabūti drauge, daugiau gaminti namuose ir mėgautis jaukiu laiku su šeima ir artimaisiais! Nėra jaukesnio laiko, nei praleistas su šeima, ypač, kai už lango dargana.  Fotografuokite, dalinkitės savo mėgstamiausiais rudens receptais su mumis, o Gallina Blanca Jus apdovanos puikiais prizais! Konkursui galite siųsti įvairiausius savo mėgstamus rudens receptus: tinka ir karšti patiekalai, ir užkandžiai, ir desertai, ir kiti.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Mėgstamiausi rudens patiekalai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Gallina Blanca padovanos net 100 € vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanų kuponą! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanu kuponu, na, o trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanų kuponą!

Gallina Blanca padovanos net 100 € vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanų kuponą! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanu kuponu. Trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanų kuponą!

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. spalio 1 d. iki 2021 m. lapkričio 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui Gallina Blanca padovanos 100 € vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanų kuponą! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas 50 € vertės vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanu kuponu. Trečiosios vietos laimėtojas gaus 30 € vertės vertės elektroninės indų ir virtuvės reikmenų parduotuvės "Žana" dovanų kuponą!

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu nesate jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected].

9. Jeigu konkurse dalyvaujate siųsdami receptą (net ir su savo darytomis nuotraukomis), remdamiesi kitu internete jau publikuotu receptu, pvz., publikuotu kitame tinklaraštyje, pirmiau internete publikuoto recepto autorius turės pirmenybę dalyvauti konkurse. 

10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal redakcijos balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

13. Organizatorius pasilieka keisti konkurso taisykles, jas atnaujindamas konkurso puslapyje.

Konkursui pasibaigus skubame pradžiuginti laimėtojus.

 

Sveikiname I vietos laimėtoją Gretą, kuri atsiuntė moliūginį žemės riešutų ir šokolado desertą. Labai skanus, sotus ir sveikesnis šokoladukas, kurį pagaminti nesudėtinga, o ragauti labai skanu - sužavės kiekvieną smaližių.

 

Sveikiname II vietos laimėtoją Andrių, kuris pasidalino grietininio pyrago su obuoliais ir uogomis receptu. Labai skanus, nesudėtingai paruošiamas, o toks gardus prie kavos ar arbatos puodelio - tikras rudeniškas gardėsis.

 

Skubame sveikinti III vietos laimėtoją Laurą, kuri pasidalino mielinių lietinių su obuoliais receptu. Ruduo tikrai neįsivaizduojamas be obuolių, o kvapnūs, purūs blyneliai su jais tobulai dera.

 

Atsiųsta receptų: (72)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
sriubos
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital