Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Mano skanioji vasara"
Konkursas "Mano skanioji vasara"

Konkursas vyko iki: 2017 07 30

Atsiųsta receptų: 117

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!


Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas ypatingo, vasariško patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.LaMaistas.lt. Imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu draudžiama, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - net 7 litrų talpos Banquet greitpuodis!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime Condimento balzaminis padažu DON GIOVANNI Fine (250ml)!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Druska su trumais TERRE EXOTIQUE (60g)!

7 litrų talpos Banquet greitpuodis

 

Condimento balzaminis padažas DON GIOVANNI Fine (250ml)

 

Druska su trumais TERRE EXOTIQUE (60g)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo birželio 5 iki liepos 30 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - net 7 litrų talpos Banquet greitpuodis! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime Condimento balzaminis padažu DON GIOVANNI Fine (250ml)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Druska su trumais TERRE EXOTIQUE (60g)!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.LaMaistas.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus! Šį kartą konkursui sulaukėme tiek daug puikių ir nuostabių receptų, kiek tikrai nesitikėjome, todėl nusprendėme, kad vasara yra ne tik uogų, bet ir prizų metas!

 

I vieta - p.  Anželika Stančikienė - Burgundiškas jautienos troškinys. Jai atitenka 7 litrų talpos Banquet greitpuodis.

 

II vieta - net trys laimėtojai: p. Liucija - Braškinis želė tortas, p. Odeta - Nekeptas "Princo pyragaitis" su Mars šokoladukais, p. Daiva Karpavičienė - Šakočio pusseserė. Visų šių receptų autoriai bus apdovanoti Condimento balzaminiu padažu DON GIOVANNI Fine (250ml)!

 

III vieta - taip pat trys laimėtojai: p. Viktorija - Nekeptas jogurtinis maskarponės tortas su avietėmis, p. Rasa Lekavičienė - Burnoje tirpstanti panakota su braškėmis, Augustina Zulonė - Nepaprastai skanus braškių ir jogurto tortas. Šių receptų autoriai bus apdovanoti Druska su trumais TERRE EXOTIQUE (60g).

 

 

Taip pat įsteigėme papildomą prizą - Lazdynų riešutų kremas su triufeliais Tarufi Jimmy (100g). Po šį puikų kremą gaus net keturių receptų autoriai: p. Regina - Kakavinis vyniotinis su morkomis ir maskarponės kremu, p. Rūta - Gaivus žaliųjų citrinųpyragas, Justyna Gaidamovic - Nuostabus šokoladinis tortas "Triufelis", p. Raminta Valinčiūtė - Greitas braškinis sausainių skanėstas su varškės kremu.

 

Sveikiname visus nugalėtojas! Su jais susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (117)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital