Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Mano skaniausias patiekalas"
Konkursas "Mano skaniausias patiekalas"

Konkursas vyko iki: 2017 02 05

Atsiųsta receptų: 30

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI
Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas originalaus, gražaus, gardžiausio Jūsų patiekalo, receptas.
 
DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.LaMaistas.lt. Imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu draudžiama, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). 
 
Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 
 
Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Tefal keptuvę Invissia  (28 cm skersmens)!
 
Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime išskirtiniu rinkiniu - purškiamu baltųjų triufelių skonio alyvuogių aliejumi (100 ml), Figų, juodųjų alyvuogių ir ančiuvių užtepėle (190 gr) ir Artišokų, sezamo sėklų užtepėle su sūriu Džiugas (190 gr)!

Tefal keptuvė Invissia  (28 cm skersmens)

Purškiamas baltųjų triufelių skonio alyvuogių aliejus (100 ml), Figų, juodųjų alyvuogių ir ančiuvių užtepėlė (190 gr) ir Artišokų, sezamo sėklų užtepėlė su sūriu Džiugas (190 gr)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo sausio 9 iki vasario 5 dienos imtinai, naudodami šią formą.
2. Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime Tefal keptuvę Invissia (28 cm skersmens)! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime išskirtiniu rinkiniu - purškiamu baltųjų triufelių skonio alyvuogių aliejumi (100 ml), Figų, juodųjų alyvuogių ir ančiuvių užtepėle (190 gr) ir Artišokų, sezamo sėklų užtepėle su sūriu Džiugas (190 gr).
3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.
4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.
5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.
6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.
7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.LaMaistas.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.
8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - skanu@lamaistas.lt.
9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.
10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.
11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

DĖMESIO! Konkursas baigtas


Dėkojame visiems dalyviams už daugybę viliojančių receptų! Įdomiausius išbandėme patys ir išrinkome šias nugalėtojas:

I vieta - p. Violeta  - Skaniausias maskarponės tortas. Jai atitenka Tefal keptuvė Invissia.

II vieta - p. Kristina - Traškus pyragas su feta ir pomidorais. Ji apdovanojama  baltųjų triufelių skonio alyvuogių aliejumi (100 ml), Figų, juodųjų alyvuogių ir ančiuvių užtepėle (190 gr) ir Artišokų, sezamo sėklų užtepėle su sūriu Džiugas (190 gr).

 

Negalėjome nepastebėti ir dar vieno puikaus, p. Neringos atsiųsto, vištienos su rabarbarais recepto! Jo autorei skyrėme papildomą prizą.

Sveikiname visas nugalėtojas! Su jomis susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (30)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
pyragai, kepiniai
karšti patiekalai
užkandžiai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

skanu@lamaistas.lt

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

reklama@tipro.lt

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis