Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Laukiame Velykų!"
Konkursas "Laukiame Velykų!"

Konkursas vyko iki: 2017 04 23

Atsiųsta receptų: 81

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!


Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas ypatingo, šventiško patiekalo receptas.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.LaMaistas.lt. Imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu draudžiama, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Electrolux kokteilinę - maišytuvą!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime išskirtiniu rinkiniu - kietagrūdžių manų kruopų makaronais su kalmarų rašalu Ricci Morelli (500 gr) ir purškiamu balzaminiu padažu Don Giovanni Nero (190 ml)!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku 4 rūšių šokoladų rinkiniu Varlhona (160 gr)!

Electrolux kokteilinė - maišytuvas

 

 

 

Kietagrūdžių manų kruopų makaronai su kalmarų rašalu Ricci Morelli (500 gr) ir purškiamas balzaminis padažas Don Giovanni Nero (190 ml)!

 

4 rūšių šokoladų rinkinys Varlhona (160 gr)

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo kovo 6 iki balandžio 23 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime Electrolux kokteilinę - maišytuvą! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime išskirtiniu rinkiniu - kietagrūdžių manų kruopų makaronais su kalmarų rašalu Ricci Morelli (500 gr) ir purškiamu balzaminiu padažu Don Giovanni Nero (190 ml)! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime gurmanišku 4 rūšių šokoladų rinkiniu Varlhona (160 gr)!

3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.LaMaistas.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

DĖMESIO! Konkursas baigtas


Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus! Receptų buvo didžiulė gausybė ir visi jie buvo nuostabūs, todėl buvo labai sunku išrinkti geriausius:

I vieta - p. Anželika Stančikienė  - Nuostabus šokoladinis pyragas su kondensuotu pienu ir kokoso drožlėmis. Jai atitenka Electrolux kokteilinė - maišytuvas. Receptas sužavėjo paprastumu ir gardumu!

II vieta - p. Dovilė B. - Velykinis tortas - lizdas. Ji apdovanojama  gurmanišku rinkiniu - kietagrūdžių manų kruopų makaronais su kalmarų rašalu Ricci Morelli (500 gr) ir purškiamu balzaminiu padažu Don Giovanni Nero (190 ml). Tortas labai dailus ir labai Velykiškas!

III vietos nugalėtojus išrinkome net tris: p. Audronę ir jos Pikantišką kamuoliukų užkandį, p. Liucijos Magišką pyragą, kuris susiluoksniuoja pats ir p. Odetos Morkų keksiukus su citrininiu maskarponės kremu. Šių receptų autores apdovanosime 4 rūšių šokoladų rinkiniais Varlhona (160 gr).

 

Sveikiname visus nugalėtojas! Su jais susisieksime asmeniškai.

Konkursui atsiųsti receptai (81)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
grilio patiekalai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis