Konkursas „Jaukios Velykos“
Konkursas „Jaukios Velykos“

Konkursas vyksta iki: 2020 04 20

Atsiųsta receptų: 36

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pavasaris jau čia! O su juo ateina ir viena gražiausių pavasario švenčių - Velykos! Šis laikotarpis kviečia leisti laiką su šeima, džiaugtis vieni kitų artumu ir kurti jaukią nuotaiką.  Tikriausiai daugelis iš Jūsų džiugins artimuosius savo gamintais patiekalais. Kviečiame juos fotografuoti ir dalyvauti naujame pavasario konkurse! Konkursui siunčiami patiekalai neturi būti įmantrūs ar prabangūs, jie turėtų būti tokie, kokie džiugina Jus ir Jūsų šeimą!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse Jaukios Velykos. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! 5 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autoriai /-ės bus apdovanoti nuostabiais prizais -  po 1 vnt. 50 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti  „Lidl“ Lietuvoje!

50 eurų vertės dovanų kortelė, apsipirkti „Lidl“ Lietuvoje (5 vnt). Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 20 d. iki 2020 m. balandžio 20 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Konkursui pasibaigus 5 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autoriai /-ės bus apdovanoti nuostabiais prizais -  po 1 vnt. 50 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti „Lidl“ Lietuvoje! Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia. Kortelės galioja neterminuotai apsipirkimui Lietuvos „Lidl“ parduotuvėse. Dovanų kortelės laimėtojams bus siunčiamos registruotu paštu Lietuvos teritorijoje.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą, jis bus naudojamas tik konkurso administavimo tikslais ir susisiekti su nugalėtojais. Dalyvių el. pašto adresai viešai neskelbiami.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse Jaukios Velykos. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (36)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
velykiniai patiekalai
salotos, mišrainės
užkandžiai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital