Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas „Jaukios Velykos“
Konkursas „Jaukios Velykos“

Konkursas vyko iki: 2020 04 20

Atsiųsta receptų: 146

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pavasaris jau čia! O su juo ateina ir viena gražiausių pavasario švenčių - Velykos! Šis laikotarpis kviečia leisti laiką su šeima, džiaugtis vieni kitų artumu ir kurti jaukią nuotaiką.  Tikriausiai daugelis iš Jūsų džiugins artimuosius savo gamintais patiekalais. Kviečiame juos fotografuoti ir dalyvauti naujame pavasario konkurse! Konkursui siunčiami patiekalai neturi būti įmantrūs ar prabangūs, jie turėtų būti tokie, kokie džiugina Jus ir Jūsų šeimą!

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse Jaukios Velykos. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! 5 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autoriai /-ės bus apdovanoti nuostabiais prizais -  po 1 vnt. 50 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti  „Lidl“ Lietuvoje!

50 eurų vertės dovanų kortelė, apsipirkti „Lidl“ Lietuvoje (5 vnt). Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia.

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 20 d. iki 2020 m. balandžio 20 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Konkursui pasibaigus 5 redakcijos išrinktų įdomiausių, šauniausių ir pačių pačiausių receptų autoriai /-ės bus apdovanoti nuostabiais prizais -  po 1 vnt. 50 eurų vertės dovanų kortelę, apsipirkti „Lidl“ Lietuvoje! Dovanų kortelių naudojimo taisykles rasite čia. Kortelės galioja neterminuotai apsipirkimui Lietuvos „Lidl“ parduotuvėse. Dovanų kortelės laimėtojams bus siunčiamos registruotu paštu Lietuvos teritorijoje.

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą, jis bus naudojamas tik konkurso administavimo tikslais ir susisiekti su nugalėtojais. Dalyvių el. pašto adresai viešai neskelbiami.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse Jaukios Velykos. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Dėkojame visiems dalyviams, siuntusiems puikius receptus. 

 

Skubame sveikinti 50 eurų vertės Lildl dovanų kortelių laimėtojus. 

 

Sveikiname Aušrąsuomiškų cinaminių bandelių receptą. Šios kvapnios bandelės patiks tiek mažiems, tiek dideliems smaližiams ir praskaidrins net darganotą pavasario popietę. 

Oksaną, kuri dalinosi veganiško "Netikro zuikio" idėja. Originalus patiekalas puikiai tinka tiek šventiniam, tiek kasdieniam stalui sotiems pietums. 

Audronę, kurios keptos mini varškės bandelės paruošiamos nesudėtingai ir greitai. Šios bandelės puiki idėja, kai norisi palepinti artimuosius kvapniais ir gardžiais  kepiniais. 

Odetą už išskirtinius įdarytus kiaušinius "Kruvinoji Merė". Paprasta paruošti, o taip gardu, kad nuo stalo dings akimirksniu. 

Leon už pasidalintą grilyje keptų šonkauliukų "Vyrų malonumas" receptą. Patiks puikiai atrodančių, kvapnių ir  gardžiai paruoštų šonkauliukų mėgėjams. 

 

Sulaukėmė tikrai labai daug nuostabių receptų, todėl nutarėmė įsteigti ir papildomų prizų. Tad sveikiname laimėtojus:

 

Anželiką, jos gaivus varškės tortas su žele sluoksniu ruošiamas be jokių įmantrių ingredientų, tad paruošti nesudėtinga, o sužavės visus smaližius. 

Liucijos orkaitėje kepti kalafioro kąsneliai puiki idėja garnyrui, pietums ar užkandžiams. Liucija pasidalina ir padažo receptu, su kuriuo ypatingai skanu gardžiuotis šiais kąsneliais.

Renatos sočios bulvių, kiaušinių ir žirnelių salotos su šprotais nepaliks abejingų. Tik iš kelių ingredientų ir greitai paruošiamos!

Jolantos tortilijų pyragėliai su vištiena ir daržovėmis - gardi idėja panaudoti turimą moliūgą. Šie pyragėliai tiks tiek sveikesniam pietų stalui, tiek užkandžiams. 

Ingridos ruoštas švelnus kiaulienos ir kalakutienos netikras zuikis puikiai tinka visos šeimos gardiems ir sotiems pietums. 

Ievos pasidalintas pievagrybių, varškės ir špinatų pyragas (Galette) taps tikra stalo pažiba. Nesaldus pyragas nepaliks abejingų, o jam paruošti nereikia jokių įmantrių ingredientų. 

Martina pasidalino Creme Brulee pyrago receptu. Išskirtinis pyragas, kuris sužavės visus smaližius. Puikus skanauti prie kavos ar arbatos puodelio.

Erdvilė pateikė puošniai atrodančių velykinių morkų keksiukų idėją. Minkštučiai keksiukai ypatingai puošia stalą, o skonis neliks neįvertintas puikiai.

Daivos purus keksas su aguonomis - minkštutis ir drėgnas. Tiesiog tobulai tinka lepintis prie kavos ar arbatos puodelio.

Konkursui atsiųsti receptai (146)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
helovinas
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital