Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Jaukiems žiemos vakarams"
Konkursas "Jaukiems žiemos vakarams"

Konkursas vyko iki: 2019 02 04

Atsiųsta receptų: 79

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pagaliau prasidėjo žiema, o jos metu minime didžiąsias šventes, daugiau laiko praleidžiame su šeima ir artimaisiais todėl labai laukiame visų gardžių receptų, kurie puoš Jūsų švenčių stalus ir kuriuos gaminsite tiesiog jaukiam laikui su artimaisiais!   

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - WOLL liejinio keptuvę „Diamond Lite Pro Induction"! Patvari ir ilgaamžė keptuvė su deimantų kristalų dulkių danga - atspari įbrėžimams, trinčiai, nesvylanti, neturi sveikatai kenksmingų PFOA medžiagų. Net 28 cm skersmens keptuvė tinka indukcinėms, stiklo keramikos, elektros, halogeno, dujinėms viryklėms.

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime nuostabiu SUPER GARDEN rinkiniu - šaltyje džiovintų citrinų, obuolių ir braškių milteliai! Specialia technologija apdorotos uogos ir vaisiai išlaiko savo natūralų kvapą ir skonį, jais galima gardinti glotnučius, košes, dribsnius, jogurtus, spalvinti kremus.

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime kulinarijai skirtu citrinų žievelių eteriniu aliejus​​​​​​miTai natūrali alternatyva nuostabiais kvapais praturtinti savo kepinius, desertus ir kremus! Vos 2 - 3 lašelių pakanka, kad Jūsų pyragas įgautų nuostabų skonį ir aromatą!

WOLL liejinio keptuvė „Diamond Lite Pro Induction". Patvari ir ilgaamžė keptuvė su deimantų kristalų dulkių danga - atspari įbrėžimams, trinčiai, nesvylanti, neturi sveikatai kenksmingų PFOA medžiagų. Net 28 cm skersmens keptuvė tinka indukcinėms, stiklo keramikos, elektros, halogeno, dujinėms viryklėms.

 

SUPER GARDEN rinkinys - šaltyje džiovintų citrinų, obuolių ir braškių milteliai. Specialia technologija apdorotos uogos ir vaisiai išlaiko savo natūralų kvapą ir skonį, jais galima gardinti glotnučius, košes, dribsnius, jogurtus, spalvinti kremus.

 

Kulinarijai skirtas apelsinų žievelių eterinis aliejus. Tai natūrali alternatyva nuostabiais kvapais praturtinti savo kepinius, desertus ir kremus! Vos 2 - 3 lašelių pakanka, kad Jūsų pyragas įgautų nuostabų skonį ir aromatą!

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. gruodžio 4 d. iki 2019 m. vasario 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  WOLL liejinio keptuvę „Diamond Lite Pro Induction"! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime SUPER GARDEN rinkiniu - šaltyje džiovintų citrinų, obuolių ir braškių milteliai! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime kulinarijai skirtu apelsinų žievelių eteriniu alieju​​​​​​mi

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas jau pasibaigė, todėl norime kuo greičiau nudžiuginti laimėtojus! Mūsų skaitytojai pasidalino jaukumą kuriančių, nuostabių receptų, todėl išrinkti nugalėtojus nebuvo paprasta! Rinkdami nugalėtojus atsižvelgėme į recepto originalumą, estetinį pateikimą, skaitytojų nuomonę ir susidomėjimą receptu, o kai kur prireikė pasiremti burtų keliu!

 

Sveikiname:

I vieta - IngirdąRaugintais kopūstais kimštos anties receptą. Receptas ir šventiškas, ir ypatingas, ir tikrai puikiai tinkantis žiemiškam vaišių stalui! Neabejojame, kad šis patiekalas nudžiugins ir šeimos, ir artimųjų gomurį ir akis!

 

II vietos nugalėtojai net keturi: Anželika su puikiu Greito bulvių košės apkepo receptu įrodo, kad genialumas slypi paprastume ir jaukią vakarienę paruošti galima vos iš keturių paprastų ingredientų! Liucijos Chocotorta - nekeptas šokoladinių sausainių ir karamelės tortas, kuris ne tik pasakiškai skanus ir dailus, bet ir sulaukė daugybės skaitytojų liaupsių! Odetos Antienos troškinys su šokoladu - labai originalus, kūrybiškas ir jaukus troškinys - kas galėtų pagalvoti, kad antiena taip tobulai gali derėti su šokoladu? Odeta ir mums, ir Jums įrodo, kad tikrai gali, rekomenduojame išbandyti! Reginos Naminiai vytinti lašiniai su kumpiu - receptas labai nostalgiškas, puikiai pažįstamas lietuviškam skoniui, primenantis močiučių virtuves ir nuostabius kvapus jose!

 

III vietos nugalėtojai - Justynos Minkštų plikytų sausainių receptas - dar vienas itin vaikystę primenantis receptas ir, nors interneto platybėse plikytų sausainių receptų yra daug, pagal šį sausainiai iškepa  labai labai skanūs! Monikos Sviestiniai sausainiai - pagal šį receptą iškepsite ne tik nuostabių sviestinių sausainių, bet ir su nuoširdžiais Monikos patarimais galėsite įsidrąsinti juos nuostabiai dailiai dekoruoti! Loretos Sviestiniai sausainiai "Spanguolė" - dailūs, gardūs sausainukai, kuriems pakvipus, visiems namiškiams norėsis jaukiai susiburti su puodeliais arbatos ir skanėstais pasimėgauti kartu. Simonos Lašišos sriuba su lydytu sūreliu - švelnaus skonio ir viliojančio aromato sriuba, kuri tobulai tiks jaukiems ir ypatingiems šeimos pietums.

 

Sulaukėme tiek nuostabių receptų, todėl nutarėme padėkoti dar daugiau dalyvių už puikius receptus ir įsteigėme papildomų prizų, jais apdovanosime Ritos Imbierinį Kalėdinį namelį - labai dailus ir puošnus namelis, kurio receptas aprašytas taip detaliai, kad pavyks net naujokams, rekomenduojame šį receptą pasižymėti sekančioms Kalėdoms! Gretos Šokoladinį varškės pyragą - klasikinis ir tuo puikus, detaliai iliustruotas ir aprašytas, nuostabaus skonio pyragas! MyCulinaryCorner  Minkštas imbierinis pyragas "Kalėdos" - kvapnus, skanutėlis pyragas, kurį, pritaikius dekoracijas galima kepti ne tik Kalėdoms, bet ir kitoms šventėms ar šeimai prie puodelio kavos! Živilės Plikytos tešlos virtinukai - minkštučiai virtinukai, kurie puikiai derėjo Kūčių stalui, o nudžiugins ir veganus, nes juose nėra nei kiaušinių, nei pieno produktų, nei mėsos!

Konkursui atsiųsti receptai (79)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital