Konkursas "Jaukiems žiemos vakarams"
Konkursas "Jaukiems žiemos vakarams"

Konkursas vyksta iki: 2019 02 04

Atsiųsta receptų: 2

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Pagaliau prasidėjo žiema, o jos metu minime didžiąsias šventes, daugiau laiko praleidžiame su šeima ir artimaisiais todėl labai laukiame visų gardžių receptų, kurie puoš Jūsų švenčių stalus ir kuriuos gaminsite tiesiog jaukiam laikui su artimaisiais!   

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - WOLL liejinio keptuvę „Diamond Lite Pro Induction"! Patvari ir ilgaamžė keptuvė su deimantų kristalų dulkių danga - atspari įbrėžimams, trinčiai, nesvylanti, neturi sveikatai kenksmingų PFOA medžiagų. Net 28 cm skersmens keptuvė tinka indukcinėms, stiklo keramikos, elektros, halogeno, dujinėms viryklėms.

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime nuostabiu SUPER GARDEN rinkiniu - šaltyje džiovintų citrinų, obuolių ir braškių milteliai! Specialia technologija apdorotos uogos ir vaisiai išlaiko savo natūralų kvapą ir skonį, jais galima gardinti glotnučius, košes, dribsnius, jogurtus, spalvinti kremus.

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime kulinarijai skirtu citrinų žievelių eteriniu aliejus​​​​​​miTai natūrali alternatyva nuostabiais kvapais praturtinti savo kepinius, desertus ir kremus! Vos 2 - 3 lašelių pakanka, kad Jūsų pyragas įgautų nuostabų skonį ir aromatą!

WOLL liejinio keptuvė „Diamond Lite Pro Induction". Patvari ir ilgaamžė keptuvė su deimantų kristalų dulkių danga - atspari įbrėžimams, trinčiai, nesvylanti, neturi sveikatai kenksmingų PFOA medžiagų. Net 28 cm skersmens keptuvė tinka indukcinėms, stiklo keramikos, elektros, halogeno, dujinėms viryklėms.

 

SUPER GARDEN rinkinys - šaltyje džiovintų citrinų, obuolių ir braškių milteliai. Specialia technologija apdorotos uogos ir vaisiai išlaiko savo natūralų kvapą ir skonį, jais galima gardinti glotnučius, košes, dribsnius, jogurtus, spalvinti kremus.

 

Kulinarijai skirtas citrinų žievelių eterinis aliejus. Tai natūrali alternatyva nuostabiais kvapais praturtinti savo kepinius, desertus ir kremus! Vos 2 - 3 lašelių pakanka, kad Jūsų pyragas įgautų nuostabų skonį ir aromatą!

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. gruodžio 4 d. iki 2019 m. vasario 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą -  WOLL liejinio keptuvę „Diamond Lite Pro Induction"! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime SUPER GARDEN rinkiniu - šaltyje džiovintų citrinų, obuolių ir braškių milteliai! Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime kulinarijai skirtu citrinų žievelių eteriniu aliejus​​​​​​mi

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (2)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
kūčių patiekalai
kalėdų patiekalai
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
užkandžiai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis