Konkursas "Jaukiai žiemiškai"
Konkursas "Jaukiai žiemiškai"

Konkursas vyksta iki: 2022 01 31

Atsiųsta receptų: 4

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

 

Žiema jau čia pat, o su ja ateina ir šventės! Tai puikus metas daugiau laiko praleisti virtuvėje, išbandant ir atrandant naujus skonius ir bendraujant su artimiausiais! Kviečiame gaminti, fotografuoti savo patiekalus bei jų receptais ir nuotraukomis dalintis su mumis bei dalyvauti konkurse. Konkursui galite siųsti ne tik šventinių patiekalų receptus, bet ir tokius, kuriuose mėgstate gaminti šaltuoju metų laiku.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiai žiemiškai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui dovanosime gurmanišką graikišką rinkinį "Atika", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", juodosios Kalamata alyvuogės su kauliukais, pistacijų kremas "Lenas", balzaminis kremas su figomis "Alfa Leone" ir natūralus graikiniai riešutai! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas graikišku rinkiniu "Korintia", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", balzaminis kremas su granatais "Alfe Leone" ir saulėje džiovintos razinos, na, o trečiosios vietos laimėtojas gaus rinkinuką iš tahini su pistacijomis be cukraus "Lenas" ir balzaminiu kremu su apelsinais ir citrinomis "Alfa Leone"!

Graikiškas rinkinys "Atika": alyvuogių aliejus "Patrinia", juodosios Kalamata alyvuogės su kauliukais, pistacijų kremas "Lenas", balzaminis kremas su figomis "Alfa Leone" ir natūralus graikiniai riešutai

 

 

Graikiškas rinkinys "Korintia": alyvuogių aliejus "Patrinia", balzaminis kremas su granatais "Alfe Leone" ir saulėje džiovintos razinos

 

 

Rinkinukas: tahini su pistacijomis be cukraus "Lenas" ir balzaminiu kremu su apelsinais ir citrinomis "Alfa Leone"

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. lapkričio 25 d. iki 2022 m. sausio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui dovanosime gurmanišką graikišką "Graiko krautuvėlės" rinkinį "Atika", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", juodosios Kalamata alyvuogės su kauliukais, pistacijų kremas "Lenas", balzaminis kremas su figomis "Alfa Leone" ir natūralus graikiniai riešutai! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas graikišku rinkiniu "Korintia", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", balzaminis kremas su granatais "Alfe Leone" ir saulėje džiovintos razinos. Trečiosios vietos laimėtojas gaus rinkinuką iš tahini su pistacijomis be cukraus "Lenas" ir balzaminiu kremu su apelsinais ir citrinomis "Alfa Leone".

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiai žiemiškai". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (4)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
užkandžiai
pyragai, kepiniai
salotos, mišrainės
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital