Dėmesio! konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Jaukiai žiemiškai"
Konkursas "Jaukiai žiemiškai"

Konkursas vyko iki: 2022 01 31

Atsiųsta receptų: 77

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

 

Žiema jau čia pat, o su ja ateina ir šventės! Tai puikus metas daugiau laiko praleisti virtuvėje, išbandant ir atrandant naujus skonius ir bendraujant su artimiausiais! Kviečiame gaminti, fotografuoti savo patiekalus bei jų receptais ir nuotraukomis dalintis su mumis bei dalyvauti konkurse. Konkursui galite siųsti ne tik šventinių patiekalų receptus, bet ir tokius, kuriuose mėgstate gaminti šaltuoju metų laiku.

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiai žiemiškai"! Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui dovanosime gurmanišką graikišką "Graiko krautuvėlės" rinkinį "Atika", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", juodosios Kalamata alyvuogės su kauliukais, pistacijų kremas "Lenas", balzaminis kremas su figomis "Alfa Leone" ir natūralus graikiniai riešutai! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas graikišku rinkiniu "Korintia", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", balzaminis kremas su granatais "Alfe Leone" ir saulėje džiovintos razinos, na, o trečiosios vietos laimėtojas gaus rinkinuką iš tahini su pistacijomis be cukraus "Lenas" ir balzaminiu kremu su apelsinais ir citrinomis "Alfa Leone"!

Graikiškas rinkinys "Atika": alyvuogių aliejus "Patrinia", juodosios Kalamata alyvuogės su kauliukais, pistacijų kremas "Lenas", balzaminis kremas su figomis "Alfa Leone" ir natūralus graikiniai riešutai

 

 

Graikiškas rinkinys "Korintia": alyvuogių aliejus "Patrinia", balzaminis kremas su granatais "Alfe Leone" ir saulėje džiovintos razinos

 

 

Rinkinukas: tahini su pistacijomis be cukraus "Lenas" ir balzaminiu kremu su apelsinais ir citrinomis "Alfa Leone"

 

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2021 m. lapkričio 25 d. iki 2022 m. sausio 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui dovanosime gurmanišką graikišką "Graiko krautuvėlės" rinkinį "Atika", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", juodosios Kalamata alyvuogės su kauliukais, pistacijų kremas "Lenas", balzaminis kremas su figomis "Alfa Leone" ir natūralus graikiniai riešutai! Antros vietos laimėtojas bus apdovanotas graikišku rinkiniu "Korintia", kurį sudaro alyvuogių aliejus "Patrinia", balzaminis kremas su granatais "Alfe Leone" ir saulėje džiovintos razinos. Trečiosios vietos laimėtojas gaus rinkinuką iš tahini su pistacijomis be cukraus "Lenas" ir balzaminiu kremu su apelsinais ir citrinomis "Alfa Leone".

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse "Jaukiai žiemiškai". Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius.  

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Labai džiaugiamės gautais puikiais, gardžiais ir žiemiškai jaukiais receptais, tad skubame sveikinti laimėtojus:

 

I vietą laimi:

Daiva, atsiuntusi imbierinių sausainių receptą. Be imbierinių sausainių aromato ir skonio tikrai neįsivaizduojama nei viena žiema, kurios metu taip gardu skanauti aromatingą ir gardų imbierinį sausainį prie kavos ar arbatos puodelio.

Natalija, kuri atsiuntė prancūziško pyrago su brokoliais ir lašiša - Kišo receptą. Nesudėtingai paruošiamas ir puikiai tinka panaudoti įvairius turimus likučius šaldytuve, tad tai puikus, taupus patiekalas, kai norisi nustebinti artimuosius.

Ingrida, kuri atsiuntė aštrios sriubos su ėriena receptą. Puikiai sušildanti sriuba - neatskiriama nuo nuostabių ir pagrindinių idėjų pietums, ši tikrai tokia ir yra. Puikiai sušildo, soti ir labai skani.

 

II vietą laimi:

Oksana, kuri dalinosi veganiško šokoladinio kekso receptu. Iškepa kvapnus, skanus, toks aromatingas, kad puikiai tinka ne tik kasdieniam stalui, bet ir šventiniam.

Rima, kuri atsiuntė užkandinio vainiko su sūriu receptą. Jei trūksta idėjų užkandžiams, šis variantas tikrai sužavės ne tik greitu paruošimu, bet ir puikiu skoniu ir žavingumu.

Emilija, kuri dalinosi čili troškinio receptu be mėsos. Puikūs skonių deriniai, sušildantis ir sotus patiekalas, kurį ruošiant ilgai virtuvėje sukiotis tikrai nereikės - puikus receptas žiemiškiems pietums.

Ieva, atsiuntusi sluoksniuotą kavos ir šokolado kremą. Labai skanus, išvaizdus ir šventiškas sluoksniuotas desertas, patiekiamas taurėse, tad ant stalo atrodo žavingai, o skonis tikrai maloniai nustebina kiekvieną smaližių.

Gitana, kuri atsiuntė pyragėlius su lašiša Kūčioms. Ieškandiems idėjų kitų metų Kūčioms, šis variantas tikrai tiks. Labai gardūs, nesudėtingai paruošiami ir greitai dingstantys nuo stalo.

 

III vietą laimi:

Liucija, kuri dalinosi greitos bulvių, chorizo dešros, kiaušinių užkepėlės receptu. Puiki vėlyvų pusryčių ar pietų idėja, mėgstantiems bulves ir norinčius jų kiek sveikiau, nes pagal šį receptą jos neiškepa prisigėrusios riebalų.

Marija, kuri dalinosi krevetėmis česnakiniame grietinėlės padaže Puiki idėja mėgstantiems krevetes - nesudėtingai paruošiamos, labai gardžios ir sočios.

Justyna, pasidalinusi ledų formos nekeptais cake popsais - nesudėtingai paruošiami, labai gardūs ir tikrai sužavės tiek mažuosiuos, tiek didžiuosius smaližius.

Remigija, dalinosi valgomų kankorėžių idėja. Išskirtinis skanėstas, kuris papuoš kiekvieną stalą ne tik žavingumu, bet ir puikiu skoniu.

Genutė, kuri atsiuntė pikantiško užkandžio su lašiša receptą. Natūraliai spalvingas užkandis sužavės natūralia ryškia spalva ir puikiu skoniu.

 

Receptų gavome labai daug, tad džiaugiamės galėdami pasveikinti dar kelis, papildomų prizų laimėtojus. Tad skubame sveikinti:

Gitaną, kuri atsiuntė mišrainės "Mandarinai" receptą. Žiema neįsivaizduojama be mandarinų, tad ši mišrainė, kuri išvaizda primena žiemiškąjį vaisių tikrai nustebins.

Gretą, pasidalinusią purių kūčiukų su svirplių miltais receptu. Žiemos metų neįmanoma neparagauti kūčiukų, o šie ne tik skanūs, maistingi, bet ir suteikia puikių įspūdžių kiekvienam ragaujančiam.

Šarūnę, atsiuntusią aguoninio pyrago receptą. Nesudėtingai paruošiamas, drėgnas ir labai skanus pyragas, kuriuo labai skanu gardžiuotis prie kavos ar arbatos puodelio.

Jolitą, kuri dalinosi sausainių su ledinukais receptu. Labai skanūs, nesudėtingai pagaminami, o puikiai tinka net ir dovanoti.

Dalią, atsiuntusią šventinių bandelių receptą. Tobulos gardžiuotis prie šilto pieno ar arbatos puodelio, puikus kepinys jaukiems pasisėdėjimams.

Atsiųsta receptų: (77)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
pyragai, kepiniai
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
užkandžiai
sriubos
troškiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital