Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite ČIA
Konkursas "Jaukiai sezoniškai"
Konkursas "Jaukiai sezoniškai"

Konkursas vyko iki: 2018 10 08

Atsiųsta receptų: 92

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau eina į pabaigą, todėl labai laukiame visų gardžių receptų, o ypač iš sezoninių gėrybių, kurios užderėjo per vasarą!   

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Elektroninis termometras FOOD CHECK! Šis profesionalių virtuvės šefų naudojamas maisto termometras matuoja maisto temperatūra net nuo - 49,9 iki + 299,9 °C, turi antibakterine danga, o jo baterijos tarnauja net 5 metus!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime gurmanišku CLEARSPRING rinkiniu: Ekologišku UME slyvų padažu (150 ml), Ekologiška UMAMI pasta su imbieru (150 gr), Ekologiška UMAMi pasta su aitriasiais pipirais (150 gr). Šie pagardai ne tik ekologiški, bet ir labai skanūs!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Apelsinų žiedų vandeniu TERRE EXOTIQUE (100 ml)Ypatingai kvapnus ir pasakišką prieskonį duodantis vanduo tinka naudoti visur, kur naudojama apelsinų žievelė - su pyragais, salotomis, gardinkite arbatą, į pieno ir ledų kokteilius, taip pat tobulai dera į tortų ir keksiukų kremus.

Elektroninis termometras FOOD CHECK

 

CLEARSPRING rinkinys Ekologiška UME slyvų padažas (150 ml), Ekologiška UMAMI pasta su imbieru (150 gr), Ekologiška UMAMi pasta su aitriasiais pipirais (150 gr)

 

Apelsinų žiedų vanduo TERRE EXOTIQUE (100 ml)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. rugpjūčio 7 iki 2018 m. spalio 8 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Elektroninis termometras FOOD CHECK! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime gurmanišku CLEARSPRING rinkiniu: Ekologišku UME slyvų padažu (150 ml), Ekologiška UMAMI pasta su imbieru (150 gr), Ekologiška UMAMi pasta su aitriasiais pipirais (150 gr). Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Apelsinų žiedų vandeniu TERRE EXOTIQUE (100 ml)

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Konkursas pasibaigė, todėl skubame džiuginti laimėtojus! Kaip visuomet, mūsų skaitytojai pasidalino daugybe rudeniškų, jaukių ir sušildančių, tiesiog puikių receptų, todėl išrinkti nugalėtojus nebuvo paprasta, nes visi receptai nuostabūs! Rinkdami nugalėtojus atsižvelgėme į recepto originalumą, estetinį pateikimą, skaitytojų nuomonę ir susidomėjimą receptu, o kai kur prireikė pasiremti burtų keliu!

 

Sveikiname:

I vieta - Ritos "Vyne troškinti jaučio žandai" -  patiekalas skamba įmantriai, tačiau paruošti šį patiekalą nėra taip sudėtinga, o skonis tiesiog tobulas! Sudėtingiausia dalis, tikriausiai, bus rasti įsigyti jaučio žandu, tačiau, patikėkite, rezultatas to vertas. Soti, kvapni ir labai skani vakarienė garantuota!

 

II vietos nugalėtojai net trys: Odetos "Slyvų skanėstas" - receptas patvirtina, kad genialumas slypi paprastume: receptui nereikia jokių įmantrių ingredientų, o skanėstas smaližiams - tiesiog pasakiškas! Liucijos "Greiti vištienos kepsniai su kietojo sūrio plutele" - kokią nors šio patiekalo variaciją tikriausiai yra ragavę daugelis, o Liucija siūlo kepsnelius paruošti ypatingiau - su sūrio plutele! Ingridos "Troškintas triušis su džiovintomis slyvomis ir pievagrybiais" - kas gali kvepėti dar rudeniškiau, nei triušiena su džiovintomis slyvomis ir grybais? Patiekalas gardus ir šventiškas!

 

III vietos nugalėtojai - Anželikos "Kvapni žuvienė su grietinėle" - ypatingai skani žuvienė jaukiems rudens pietums! Virtuvės teatro "Turkiški cukinijų blynai su feta, žolelėmis ir jogurto padažu" - puikus patiekalas iš vienos universaliausių rudens daržovių - cukinijos, labai skanu! Justynos "Šokoladinis tortas su bananais" - rudenį norisi ne tik sušildančių ir sočių patiekalų, bet ir saldžių skanėstų - šis tortas tikrai patenkins smaližių norus!

Konkursui atsiųsti receptai (92)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
ruošiamės žiemai
valgome sveikiau!
salotos, mišrainės
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

All Media Digital