Konkursas "Jaukiai sezoniškai"
Konkursas "Jaukiai sezoniškai"

Konkursas vyksta iki: 2018 10 01

Atsiųsta receptų: 12

APIE KONKURSĄ
PRIZAI
TAISYKLĖS
NUGALĖTOJAI

Kviečiame dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

 

Vasara jau eina į pabaigą, todėl labai laukiame visų gardžių receptų, o ypač iš sezoninių gėrybių, kurios užderėjo per vasarą!   

 

DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

 

Konkursas bus gausus prizais! Šiuo atveju didžiausias dėmesys bus skiriamas recepto originalumui, įdomumui, išskirtinumui bei nuotraukoje perteikiamam estetiniam vaizdui. 

 

Įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Elektroninis termometras FOOD CHECK! Šis profesionalių virtuvės šefų naudojamas maisto termometras matuoja maisto temperatūra net nuo - 49,9 iki + 299,9 °C, turi antibakterine danga, o jo baterijos tarnauja net 5 metus!

 

Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime gurmanišku CLEARSPRING rinkiniu: Ekologišku UME slyvų padažu (150 ml), Ekologiška UMAMI pasta su imbieru (150 gr), Ekologiška UMAMi pasta su aitriasiais pipirais (150 gr). Šie pagardai ne tik ekologiški, bet ir labai skanūs!

 

Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Apelsinų žiedų vandeniu TERRE EXOTIQUE (100 ml)Ypatingai kvapnus ir pasakišką prieskonį duodantis vanduo tinka naudoti visur, kur naudojama apelsinų žievelė - su pyragais, salotomis, gardinkite arbatą, į pieno ir ledų kokteilius, taip pat tobulai dera į tortų ir keksiukų kremus.

Elektroninis termometras FOOD CHECK

 

CLEARSPRING rinkinys Ekologiška UME slyvų padažas (150 ml), Ekologiška UMAMI pasta su imbieru (150 gr), Ekologiška UMAMi pasta su aitriasiais pipirais (150 gr)

 

Apelsinų žiedų vanduo TERRE EXOTIQUE (100 ml)

1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. rugpjūčio 7 iki 2018 m. spalio 1 dienos imtinai, naudodami šią formą.

2. Redakcijos išrinkto įdomiausio, šauniausio ir paties pačiausio recepto autoriui padovanosime nuostabų prizą - Elektroninis termometras FOOD CHECK! Antro pagal šaunumą recepto autorių nudžiuginsime gurmanišku CLEARSPRING rinkiniu: Ekologišku UME slyvų padažu (150 ml), Ekologiška UMAMI pasta su imbieru (150 gr), Ekologiška UMAMi pasta su aitriasiais pipirais (150 gr). Trečio pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Apelsinų žiedų vandeniu TERRE EXOTIQUE (100 ml)

 3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

7. Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie dalyvauja tik portalo www.LaMaistas.lt vykstančiame konkurse. Jeigu norite dalyvauti konkurse, siųsti receptus dalyvauti konkurse mums bei kitų receptų portalų konkursams tuo pat metu nėra galima, net jei esate jo autorius. 

8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

Nugalėtojai bus paskelbti konkursui pasibaigus!

Konkursui atsiųsti receptai (12)
Rodyti daugiau
Kraunama...
Ką dabar gaminame:
viskas
valgome sveikiau!
karšti patiekalai
pyragai, kepiniai
užkandžiai
ruošiamės žiemai
Daugiau
Kraunama...
Populiariausi receptai
Kontaktai

Turinio klausimais rašykite:

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

Reklama

Reklamos klausimais rašykite

[email protected]

(darbo laikas nuo 8 iki 17 val.)

tiPRO grupės dalis